Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 12/2009 zawartość

Polecane posty

tak jak przypuszczałem, największy nie będzie oznaczał, że najlepszy :) Niby nikt nikogo nie okłamuje...ale tym razem przynajmniej, gra jest świetnym przedstawicielem swojego gatunku. Martwi mnie tylko te 16 stron więcej, które zapewne okażą się wkładką reklamową (gadżet 2009).

Zdecydowanie jeden z najlepszych numerów ever...tylko te niefajne sposoby jego reklamowania :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, jak dla mnie numer roku! DMC to genialna seria, zagrywałem się niemiłosiernie w trójkę a teraz dostanę 4 odsłonę Dantego (który swoją drogą jest moim ulubionym bohaterem gier). Na dodatek świetne recenzje i sporo gadżetów. Mam tylko nadzieję, że poprawiliście jakość tego kalendarza, poprzedni taki gadżet rozkleił mi się po 2 miesiącach :P

Czekam z niecierpliwością!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością dodam, że choć nie każda z tych gier wbiła nas w podłogę, to każda jest godna uwagi i zagrania. Czego nie można powiedzieć o pewnym nowym i znanym tytule, którego to z kolei recenzent wbił w podłogę. O kim/czym mowa? A zobaczcie w spisie treści poniżej, niech to przez chwilkę będzie niespodzianka...

No mnie najbardziej zainteresowało o jaki tytuł mogło chodzić Smugglerowi... Ciekawe, czy rzeczywiście aż tak kaszanka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omfg, takie fulle w Polsce? Rozumiem, że we Włoszech mieli w tym roku Assasin Creed, ale my aż tak bardzo nie odstajemy. A kalendarz bardzo się przyda, ogólnie należy się ogromny plus za to, że nie każecie na to wykładać ok. trzech dych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak . . .I co tu mówić . . . Po prostu REWELACJA !!! W każdym dziale jest co najmniej jeden hit, w dziale recenzji prawie same, megakonfigurator, świetny pełniak . . . Tylko co z tą podkładką . ? . Oby nie była taka słaba jak poprzednia - mam nadzieję, że laser od myszki nie będzie wariował . No i skoro mamy zapowiedź najgorętszego numeru w roku, to ciekaw jestem ile egzemplarzy się sprzeda . . .

:brawa:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze 4 dni do naszego prezentu a około 13:41 będziemy wiedzieć co w nim jest i ta okładka nowego starkera the best :nuke:

Ha ha ha.. naprawdę w to uwierzyłeś? Już pomijając to, że Smugg napisał "na przykład 13:41".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynaję rację przedmówcom, ten numer jest świetny. Ale mimo wszystko i tak nie nazwę go najlepszym w roku :P

W Diabła raczej nie popykam, podkładka raczej się nie przyda, na płycie nie ma bonusu (no co :D)... Ale i tak recenzje wymiatają. Tak trzymać panowie! :)

PS Co do tej karty... Bedzie nia mozna placic w KAZDYM netowym sklepie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...