Skocz do zawartości
Gość kabura

Tony Hawks Pro Skater (seria)

Polecane posty

Co do muzy!!

Kiedys zrobilem z nich mp3 i sluchalem na okraglo, wiec chyba nietrzeba tlumaczyc jak dobrym elementem gry jest wlasnie muzyka :wink:

A 4 czesc gry to nadal dobra muza, a "fabula" gry sie zmienila troche co moim zdaniem zaszokowalo zwolennikow wczesniejszych rozwiazan (w tym mnie), ale nie wyszlo to(na szczescie) na zle grze :lol: :lol:

taaak muza z trójki to jest COŚ. ja nie mówie że czwórka jest złą ale w THPS3 były fajniejsze kawałki. A co do fabuły to wydawało mi się że bardziej mnie ona wciągnie, a tu niestety-nuda przyszło po tygodniu grania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra mnie wciagnela jedynie na 2 tygodnie bo zaczalem sie enerwowac gdy nie moglem przejsc jakiegos zadania. Na moje jest ich bardzo duzo wiec dobrze, ale czasami sa za trudne i zbytnio komplikuje rozgrywke! :cry:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie ma ich tak dużo jak się zdaje. 190 to pozornie duuuuuża liczba ale jak się człowiek wczuje to zadanie lecą baaardzo szybko. Mi Tonym 4 po 2 tygodniach granaia zostały 2 misje i 1 filmik do odkrycia. W Tonym 3 po 2 tygodniach grania miałem zaliczone tylko 1/3 gry. Jest różnica.

TONY 3 był o wiele lepszy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartek_Kraszewsky

Ja uwazam że jesli chodzi o rozgrywke, to jest najlepiej wykonanae z całej serii. Nie ma 2 minut na jazde, a misje wykonujesz jak w GTA. Jednak jeśli chodzi o muze Thps2 był najlepszy!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartek_Kraszewsky

Ja Thps4 mało brakowało bym nie przeszedł. otóż jak trzeba było np: przeleciec fonntanne z trikiem, to ja go nie moglem zrobić bo klawikord nie pozwolił wcisnac góra lewo G. Hampstwo!

Następnym razem postaraj się nie dzielić swojej wypowiedzi na dwa posty. BTW, fajny avatarek :) - Ama

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem co wy macie z tymi klawiaturami!

Poki mialem W 98 to czasami wystepowal ten sam problem, a teraz przy XP problemu nie dopoki nie wdusze 13 klawiszy naraz, a i wtedy nie zawsze blad wystepuje. Moge np. w wszelkie wyscigowki jezdzic z 3 kumplami. Kazdy dusi gaz od czasu do czasu zakrety, i czasami hamulec, a klawiatura nadal dziala bez zarzutu :wink: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem seria Tonego przerodziła się w maszynke do robienia kasy ... Jak wyszedł Tony 2 było spoko ... potem troche poprawili grafe , dodali kilka tricków i już mają kolejny tytuł, niezdążyłem sie nacieszyć 3 a tu już 4 część wychodzi.
Prawde mówiąc na PC (bo na konsolach już jest dawno) niedługo pojawi się TH Undergraund, myślę że powinien zadowolić wszystkich tych co się zawiedli na 4, tutaj spektrum trików jest naprawde szerokie, mapki niemałe i o wiele bardziej przemyślame, no i jest więcej minigierek;) Wymagania nie powinny być jakieś przerażające, skoro Xbox to wszystko ciągnie bez najmniejszej zwieszki...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) tutaj spektrum trików jest naprawde szerokie, mapki niemałe(...)

Spektrum trików jest prawie, że nie ograniczone bowiem mozna przeciez robić własne. A mapki sa tak duże jak w GTA3 bądź VC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem seria Tonego przerodziła się w maszynke do robienia kasy ... Jak wyszedł Tony 2 było spoko ... potem troche poprawili grafe , dodali kilka tricków i już mają kolejny tytuł, niezdążyłem sie nacieszyć 3 a tu już 4 część wychodzi.
Prawde mówiąc na PC (bo na konsolach już jest dawno) niedługo pojawi się TH Undergraund, myślę że powinien zadowolić wszystkich tych co się zawiedli na 4, tutaj spektrum trików jest naprawde szerokie, mapki niemałe i o wiele bardziej przemyślame, no i jest więcej minigierek;) Wymagania nie powinny być jakieś przerażające, skoro Xbox to wszystko ciągnie bez najmniejszej zwieszki...

Co do plynnosci THUGa mam jednak pewne obawy. Aspyr mimo wszystko zawalil konwersje THPSa4 na piecka, a sama gra przeciez na konsolach chodzila jak zloto. Skad wiec wiadomo jak bedzie z Undergroundem?

Jeszcze jedno - czworeczka pewnie i ma sporo wad, ale ma tez jedna wielka zalete - dlugosc. Mowcie co chcecie - zarowno doskonaly THPS2 jak i IMO sredni THPS3 (za krotki byl, niestety :( ), przechodzilem w tempie, w jakim w ostatnim czasie meczylem sie z chyba piecioma pro-challenge'ami.

I ciekaw jestem ilu z was rzeczywiscie ukonczylo czworke na 100%, a nie tylko tak sie chwali ;).

(brysiu skater - aktualnie 187/190 done)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CS_City_Star

Heh ja przeszłem thps4 w 4 dni !!

Bez żadnych kodów, i narazie robie 14.000.000 w 2 minuty - też bez kodów.

Jak ktoś jest dobry to zapraszam na strone mojego klanu w thps4.

Pozdro all

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja przeszłem thps4 w 4 dni !!

Bez żadnych kodów, i narazie robie 14.000.000 w 2 minuty - też bez kodów.

Jak ktoś jest dobry to zapraszam na strone mojego klanu w thps4.

Pozdro all

Hihi, a ja robie 387 mln pkt na Hangarze w THPS2 ;). Nie, no dobra - bez jaj. Po pierwsze - nikt nie mowi tu o uzywaniu czegos takiego jak CHEATY (bo bez nich, a konkretnie bez kodu do matrix mode) nie da sie takich wynikow osiagac). Druga sprawa, to takie cus jak limit punktowy.

Reasumujac - bujać to my :P (to rowniez odnosnie tych 4 dni - bez zadnych kodow, lol).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Balrog demon mocy

co wy widzicie w tej grze? pewnie siedzicie w domu i gracie w to coś, a potem chwalicie się że zrobiliście jakieś triki i to wszycho. Albo od czasu do czasu idziecie z kolegami zobaczyć(albo 'poprubować') jakiś trik z gry. (pewnie teraz mi powrzucacie i dalej to samo: ale fajną muze se puściłem w czasie gry cool!) :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy widzicie w tej grze? pewnie siedzicie w domu i gracie w to coś, a potem chwalicie się że zrobiliście jakieś triki i to wszycho.
Co oni widzą w tej grze to jedno, tutaj moga wyrażać swoją opinie... Nie wiem po co jednak piszesz takiego posta skoro z góry wiesz, że ta gra ci sie nie podoba?

"co wy widzicie w tej grze?" + ble ble ble = uniwersalny komentarz do wszystkich gier z działu "komentarze"...

Napisz co ci się nie podoba chociaż...

Balrog: Zalecam nabranie odrobiny dystansu i - przede wszystkim - szacunku do posiadających zdanie odmienne od Twojego.

Volt: Poszed stąd do swego działu moderować :P - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Thps4 mało brakowało bym nie przeszedł. otóż jak trzeba było np: przeleciec fonntanne z trikiem, to ja go nie moglem zrobić bo klawikord nie pozwolił wcisnac góra lewo G. Hampstwo!

Jeśli masz problem z wykonaniem jakiegoś triku to po prostu przestaw w opcjach na taką kombinacje klawiszy na którą twoja klawiatura pozwala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Balrog demon mocy
co wy widzicie w tej grze? pewnie siedzicie w domu i gracie w to coś, a potem chwalicie się że zrobiliście jakieś triki i to wszycho.
Co oni widzą w tej grze to jedno, tutaj moga wyrażać swoją opinie... Nie wiem po co jednak piszesz takiego posta skoro z góry wiesz, że ta gra ci sie nie podoba?

"co wy widzicie w tej grze?" + ble ble ble = uniwersalny komentarz do wszystkich gier z działu "komentarze"...

Napisz co ci się nie podoba chociaż...

Balrog: Zalecam nabranie odrobiny dystansu i - przede wszystkim - szacunku do posiadających zdanie odmienne od Twojego.

Volt: Poszed stąd do swego działu moderować :P - SolariS

niestety to nie ja pisałem tylko mój brat(dorwał się do kompa) i co do tego co wy widzicie w tej grze? to "no coments" a czemu bo sam w to gram i paaaardzo mi sie podoba. I przepraszam za brata

:) Pilnuj brata :) I pozdrów go :) - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CS_City_Star

Jakiś **** napisał: Reasumujac - bujać to my (to rowniez odnosnie tych 4 dni - bez zadnych kodow, lol)

Jak jesteś do **** to nie mów że kłamie jeśli czegoś nie potrafisz zrobić.

PS. ***** mnie obchodzi ile robisz w thps2 ja mówie tu o thps4 !!!

Mistrzu, nie unoś się tak. Za przekleństwa masz małe "oszczeżonko", a za nieuzsadnioną napaść na kogoś innego (sam nie wiem kogo) nieco większe. Panuj nad sobą - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie próbuję nawet instalować THPS4, bo nawet jeśli mi pójdzie, to będę się bawić w krawca (znaczy będzie się cięło :)). Ale za to THPS3 to normalnie poezja... Zresztą- jest tak jak z VC: są buraki (nawet sporo- głównie chodzi o przenikanie przez tekstury), ale gra ma TAKĄ GRYWALNOŚĆ, że żaden babol się nie liczy :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...