Skocz do zawartości
Gość kabura

Tony Hawks Pro Skater (seria)

Polecane posty

Gość oviraptor

Gralem w demko i jednym slowem gra niczym mnie nie urzekla - jedynymi widocznymi zmianami w porownaniu do czesci III sa polepszona oprawa graficzna oraz lepsze zachowanie zawodnikow (czyt. bardziej realistyczne). Jednym slowem - zadna rewolucja...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LuMi

IMO czwarta edycja ma kilka zalet, miedzy innymi przydzielanie zadan, jest to o tyle ciekawe ze jest misje otrzymujemy od konkretnej osoby, ktora znalazla sie w scisle okreslonej sytuacji np pijak nawiedzany przez deja vu prosi o pomoc w polowaniu na rozowe slonie itp. BOMBA.

Nie ma juz "wielkiego brata" ktory mowi nam co bedziemy musieli zrobic.

Dodatkowo dzieki braku ograniczenia czasu (miedzy zadaniami) mozna do woli szukac gapow, zwiedzac lokacje. Dzieki tym zmiana mamy kariere freeskate i cwiczenia w jednym. Nie chce oceniac grzy na podstawie dema, ale jak taka tendencja bedzie utrzymana w pozostalych poziomach to zapowiada sie bardzo ciekawie. Jedyna wada jaka moge wytknac to jest straszene spowolnienie gry przez muzyke. Mam nadzieje ze jest to tylko ulomnosc dema. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz

Powiem tak:

Demem THPS2 zachwycałem się przez rok (w pełną gram nadal). O demie THPS3 zapomniałem po tygodniu. Demo THPS4 usunąłem po 3 dniach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mefistus

imho Thps4 jest szuper. Zadania są bardzo urozmaicone i ciekawe (wyscig na deskach jest super, rózewe słonie pijusa ;p no i ci rugbysci tez ). Muzyka- na początku bardzo mi się nie podobała, później się przyzwyczaiłem.

Zadania są trochę za proste no ale jest ich w zamian dosyć soro. Grafika-podobna do tej w thps3 ale troche zbytnio gra skacze u mnie :/. No i te bonusiki są dobre- granie w tenisa rulz- btw ktos z was wygrał z tamntym gosciem??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LuMi

Jazda na desce a'la gokart :lol: czy tenis czegos takiego wczesniej nie uswiadczylem :shock: . To jest to czym mile nas zaskakuja juz sie nie moge doczekac pelnej wersji.

PS przezabawnie sie kreci na rampach lezac na desce :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest super, fajnie jest jeżdzić od gościa do gościa i wykonywać zadania :) . Ładna oprawa, ale trochę ciężko przestawić się na THPS4 z innych gier (gościu strasznie szybko zasuwa).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem (gram) w demo i całkiem mi się podoba. Ale muzyka i tak najlepsza była w częśc drugiej. Fajny pomysł z tym szukaniem zadań. Nie trzeba przechodzić w free skate jak się chce pojeździć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THPS4 jest fajne ale muzyka jest średnia. Ja grając w 4 zapominałem że muzyka w ogóle jest, a w 2 muzykę cały czas było słychać i ona nadawała klimat. Dwójka była/jest jak dla mnie najlepszą częścią i ciężko będzie ją pobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja z tym te(pe?)nisistą wygrałem... chciał rewanż i znowu wygrałem :)

Co do muzy to w 4 nawet nie wiem jaki był utwór w demku !! :? jakoś mi nie wpadło w ucho... najlepsza była w trzeciej części. Ah to poprostu miodzio sie jechało w rytm muzyki (dosłownie)... Ace of spades rox!

A punktów narazie nie zbierałem. Ale najwięcej co mi sie udało to w 3 na lotnisku około 3,5 miliona z tym że to 3 to za jednym zamachem.

pozdro dla fanów tonego!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...