Skocz do zawartości
Gość kabura

Tony Hawks Pro Skater (seria)

Polecane posty

Gość Counterfeit

A jaki masz sprzęd Trevoor?Może masz za mało miejsca wolnego na dysku?Ja mam Athlon 1600+,256 ddram i geforce 2 mx i chodzi bezproblemowo.A Qnik pisał że na Athlonie 2000,256 ram i radeon 8500 (lub 9000,nie pamiętam) nie chciało mu pójść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demko. Nawet fajne. Na grafę nawet nie zwróciłem uwagi. Strasznie mi się cieło. Odinstalowałem. Ponownie zainstalowałem. Grałem aż mnie matka o 1:00 w nocy z pokoju niw wypędziła. Ale dlaczego recenzent nie dał 10/10 to nie wiem?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demko. Nawet fajne. Na grafę nawet nie zwróciłem uwagi. Strasznie mi się cieło. Odinstalowałem. Ponownie zainstalowałem. Grałem aż mnie matka o 1:00 w nocy z pokoju niw wypędziła. Ale dlaczego recenzent nie dał 10/10 to nie wiem?

może recenzent zagrał w pełną i dostrzegł w niej pewne braki i niedociągnięcia / może on chciał, ale tylko on / może chciał ci zrobić na złość (nie tylko ci) / może uważał, że gra jest świetna, ale nie zasługuje na 10, ze względu na cośtam /// ehh [beeep]iste pytanie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz sprzęd Trevoor?Może masz za mało miejsca wolnego na dysku?Ja mam Athlon 1600+,256 ddram i geforce 2 mx i chodzi bezproblemowo.A Qnik pisał że na Athlonie 2000,256 ram i radeon 8500 (lub 9000,nie pamiętam) nie chciało mu pójść.

Mam Celerona 1,7 , 256 DDR , Geforce 4 MX 440 i Win XP. Poza tym mam dysk twardy 7200, bo ilosc nie ma tu chyba znaczenia ale szybkosc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Counterfeit
A jaki masz sprzęd Trevoor?Może masz za mało miejsca wolnego na dysku?Ja mam Athlon 1600+,256 ddram i geforce 2 mx i chodzi bezproblemowo.A Qnik pisał że na Athlonie 2000,256 ram i radeon 8500 (lub 9000,nie pamiętam) nie chciało mu pójść.

Mam Celerona 1,7 , 256 DDR , Geforce 4 MX 440 i Win XP. Poza tym mam dysk twardy 7200, bo ilosc nie ma tu chyba znaczenia ale szybkosc...

Dziiiwne :shock: :shock: .Mam gorszy sprzęt od ciebie i chodzi mi bezproblemowo.Ponawiam pytanie:ile masz wolnego miejsca na hdd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie takie duże wymagania ale ta masa programów uruchamiająca się bez naszej wiedzy. 256 MB ramu to zało jak chce się odpalić jeszcze jakąś gierkę...

Niedługo załatwie sibie więcej RAM-u to zobaczymy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld ma racje. Wszystkich skateow i pakerow z deskami trzeba wyciac w pien. Co za spoleczenstwo. Schodzi na psy. Ale w przeciwienstwie do Elda uzylbym innego CKM-u. Za duzo ich jest, wiec MG by sie za szybko przegrzal. Ja proponuje FN MINIMI, albo Browninga 1918. Nic by z tej zarazy nie zostalo!!!!!

Co to ma wspólnego z THPS? Bez zbednych offtopików proszę - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trevoor
Eld ma racje. Wszystkich skateow i pakerow z deskami trzeba wyciac w pien. Co za spoleczenstwo. Schodzi na psy. Ale w przeciwienstwie do Elda uzylbym innego CKM-u. Za duzo ich jest, wiec MG by sie za szybko przegrzal. Ja proponuje FN MINIMI, albo Browninga 1918. Nic by z tej zarazy nie zostalo!!!!!

Co to ma wspólnego z THPS? Bez zbednych offtopików proszę - SolariS

Od razu na początku przepraszam za odpowiedz na offtopik, ale nie moglem sie powstrzymac :twisted:

Do Jurija:

To, ze jezdzimy na deskach znaczy ze jestesmy "inni", gorsi od was, "normalnych ludzi" ?!? Moze akurat ten sport nam odpowiada? I co w tym dziwnego, kazdemu moze podobac sie cos innego. Tobie moze podobac sie siatkowka, koledze koszykowka, a nam skateboarding. To sport jak kazdy inny! Moze tego nie uznajesz bo np. nie ma tego na olimpiadach, ale slyszalem ze juz w 2004 ma byc dyscyplina z tym zwiazana...

A moze jakos cie skrzywdzili i teraz sie mscisz. Ale chce ci powiedziec ze nie kazdy ze spuszczonymi gaciami jezdzi na desce i vice versa (czy jak to sie tam pisze:P). Tyle mialem do powiedzenia. Koniec kropka(.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że mój ostatni post był offtopikiem, za co przepraszam.

Jednak nie mogłem sie powstrzymać.

Jednak w dalszym ciągu popieram swoje stanowisko w waszej sprawie.

Nie, nie ja doświadczyłem jakichs nieprzyjemnych sytuacji z waszej strony. Ale moi koledzy tak. Przecież obok was na ulicy w bialy dzień strach przejść. Jak juz musisz przejsc, to w twoja strone sypia sie bluzgi i teksty uswiadamiajace cie w fakcie, ze jak sie szybko nie zmyjesz to dostaniesz wpie****. Jakoś zanim stalem się metalem, nie bałem chodzic koło grupki przedstawicieli tej subkultury. Własnie dlatego, w Internecie, w każdym możliwym jego miejscu, prowadzę prywatną wojnę, przeciw wam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trevoor
Nie wiem czy to już było, ale co myślicie o muzyce? Bo jak na razie to seria THPS trzyma wysoki poziom

To jest jedna z tych rzeczy przez co Tony jest dla mnie taki fajny... ta muzyka swietnie pasuje do tej gry. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem seria Tonego przerodziła się w maszynke do robienia kasy ... Jak wyszedł Tony 2 było spoko ... potem troche poprawili grafe , dodali kilka tricków i już mają kolejny tytuł, niezdążyłem sie nacieszyć 3 a tu już 4 część wychodzi. Żeby tego było mało to następna część jest już w przygotowywaniu ... przychamowali by troche i przyłożyli by się bardziej do kolejnych tytułów. Takie jest moje zdanie ( ale i tak uważam że Tony Hawk Pro Skater jest fajną grą :))

Co do muzy -> bardzo pasuje do klimatu gry :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie Yo na poczatek. To moj pierwszy post wiec sie chcialem przywitac;) No wiec jesli chodzi o Tonego 4 bardzo fajna giera. Po zabawie z poprzednimi czesciami mysle ze ta kolejna im jak najbardziej dorownuje. Bardzo urozmaicone zadania i duzo godz. dlugiej zabawy. Jesli ktos chce pograc przez neta to niech sie odezwie na moje gg napewno odpisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do muzy!!

Kiedys zrobilem z nich mp3 i sluchalem na okraglo, wiec chyba nietrzeba tlumaczyc jak dobrym elementem gry jest wlasnie muzyka :wink:

A 4 czesc gry to nadal dobra muza, a "fabula" gry sie zmienila troche co moim zdaniem zaszokowalo zwolennikow wczesniejszych rozwiazan (w tym mnie), ale nie wyszlo to(na szczescie) na zle grze :lol: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...