Skocz do zawartości
Gość kabura

Tony Hawks Pro Skater (seria)

Polecane posty

Ja już 20zł mam odłożone na nią od dwóch tygodni. :) Lubię ten cykl, bardzo mnie ciekawi, jaka będzie 'czwórka'...mi teraz najwięcej frajdy w 'trójce' dostarcza jazda w multi...full wypas! Oby 'czwórka' tryb sieciowy miała równie udany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam ani trójka ani czwórka nie pociągają... według mnie coś stracily w porównaniu do części drugiej. Nie wiem co, ale po prostu w dwójke grałem, grałem i gralem a kolejne częsci jakoś mi nie podeszły. W dwójce potrafiłem robić serie trików za 200 tys pkt (o ile dobrze pamiętam, bo to dawno było). Teraz już mi przeszła mania grania w THPS2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie weim czy kupić czwórkę. Trójka była niezła. Grałem w demko 4 i jakieś takie dziwne było. Zawodnicy tacy anorektycy, zupełnie jak ja :lol: . Nie jestem pewien czy warto tracić kasę. Lepiej iść na piwo. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pogromca Smoków

Midzio! :D Wprawdzie THPS 2 i 3 były lepsze, ale i tak jest dobrze. Zwłaszcza że już niedługo będzie sprzedawany w niskiej cenie. :wink:

Nic tylko siedzieć i grać :!: :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pogromca Smoków

Wark :) widzę, że już niektórzy szczęściarze mają THPS 4 z eXtra gry. A u mnie w kiosku nie było (czyżby już rozkupili ?), to teraz trzeba się wybrać w jakąś krucjatę po mieście w poszukiwaniu gry. Mam nadzieję, że wrócę do domu przed zmrokiem :twisted: Dobrze byłoby nabyć kolejną dobrą grę w dobrej cenie (najpierw Painkiller, potem The Suffering a teraz THPS4 – nastały dobre czasy dla graczy :) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie - ja pitole, jakie te plansze są wielkie! W tej grze etapy dzielą się na duże,bardzo duże i ogromne :wink: . Pograłem na razie godzinkę z hakiem, odblokowałem 4 plansze...bardzo,bardzo przyjemna, można się nieźle uśmiać - zadania tu są przednie. Dosłownie nie mogłem gdy podjechałem to pijaczka (znany z porzednich części Ollie the magic Bum), i co się okazało? Biedaczek ma paranoję i wszędzie widzi wielkie, latające,różowe słonie :D i ja oczywiście muszę je zebrać...albo w Alcatraz więzień leży pod kratą (obok której są rapmy) podjeżdżam, zagaduję a tu sie okazuje,że biedak uciekł już 40 lat temu ale jeszcze go nie złapali...i cały czas siedzi w tej kracie,bo boi się wyjść. :P Tak więc humoru jest dużo, to,że nie ma dwuminutowych biegów,to - moim zdaniem- zmiana na plus, doszły nowe tricki (chociażby możliwość łapania się samochodów na tylne zderzaki, jest sporo ciekawych minigierek. No i plus dla Cd-Projektu za implementację do gry polskich utworów - naprawdę fajnie wpasowuja się w klimat rozgrywki,i mimo,że hh nie lubię, przy jeździe na deskorolce sprawdza sie świetnie. Muzyka zagraniczna też dobra, ale utworów jest tyle,że chyba przez miesiąc nie wysłucham wszystkich. A co mi się nie podoba? Przede wszystkim grafika. Krew wygląda nienaturalnie, postaciom kilka dodatkowych polygonów na pewno by nie zaszkodziło...jeszcze zrozumiałbym argument,że dzięki temu gra pójdzie na słabszym sprzęcie. Gdzie tam! Na PIV 2,6 GhZ, 512 RAM i GF FX 5200 w rodziałce 1024x768 (z AA i bez mgły) chrupało...moze nie za mocno,ale jednak. NIe chciałem rezygnować z AA i obniżyłem rodzielczość do 800x600 i chula dobrze...ale jak na taką grafikę to zdecydowana przesada. Ostatnim babolem jest dość koślawe tłumaczenie niektórych zwrotów. Manual zamiast manual nazywa się bodaj 'trik ręczny', poza tym parę(naście) innych wyrazów przetłumaczyłbym inaczej. Ale, jak już napisałem wyżej, wpadki polonizacyjne rekompensują polskie utwory, co jest naprawdę,naprawdę dużym plusem. Widać,że ktoś sie przyłożył.

Ogólnie gra jest b.dobra - chociaż grałem może trochę za krótko ,żeby orzec, czy lepsza od dwójki i trójki. Ale podobny poziom trzyma na pewno. I jakoś więcej humoru i luzu w niej występuje. Spadam grać dalej, bo naprawdę się opłaca. Kapitalny stosunek ceny do jakości. Kto nie kupi, ten trąba! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile THPS4 kosztuje w wydaniu "extra gra"? 20 zł? Zastanawiam sie czy warto... Ale na razie sie wstrzymam...

Nie kosztuje 20zł. Jego dokładna cena to 19,99. :wink: Podobały Ci sie poprzednie części? Jeśli tak - kupuj. Jeśli nie - raczej się wstrzymaj,ale za taką kwotę...może się przekonasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupic THP4 - demko mi sie podobalo , a poza tym to okazja za 20zl taka giera... :) Jedyne nad czym ubolewam to polskie utwory dodane jako bonus ... jak przeczytalem wykonawcow to mi sie niedobrze zrobilo :? mam nadzieje ze bedzie sie dalo wylaczyc te polskie "brzmienia" bo jakos [w wiekszosci] hip-hop to skatebordingu mi nie pasuje !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - pasuje doskonale, przynajmniej większość polskich kawałków, jakie usłyszych w grze (a chyba najbardziej utwór Tymona a.k.a. Huta Sędzimira). Są tak dobrane, by ich treść wiązała się właśnie z jazdą na desce. Tak jak pisałem, ogólnie nie lubię hh ale akurat w tej grze dobranie utworów mi się podoba.

Po drugie - jeśli już bardzo ich nie chcesz, nikt Cię nie zmusza - polskie utwory instaluje się oddzielnym setuprem,który możesz po prostu pominąć. Ale czy warto? Skoro sama gra jest po polsku,polska muzyka naprawdę fajnie do niej pasuje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupie jak sprzedam podreczniki :). Spróbuje swoich sił. Poprzednie częsci przeszedłem na 100%, łącznie z 1 na PSX. W recenzji napisali że jest trudniej - zobaczymy. Ale chyba najbardziej zastanawia mnie polonizacja. Fajnie ze dołożyli troche wiecej muzyki. A i tak cena to tylko 20 zl. Chyba dystrybutorzy zaczeli podchodzic troche inaczej do piractwa i walczyc o graczy. Chwała im za to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No :). Wczoraj z samego rana pobieglem do kiosku po nowego Tony'ego :). 20 zl to mialem odlozone juz od dawna :).

Jak wrazenia? Coz, giera wymiata :P. Co prawda do THPS2 nawet nie podskoczy, ale tytul jest ciagle gra wybitna i wprowadza bardzo duzo nowosci do tej serii. Nie wiem, czy przejde cala gre, ale na pewno beda w nia jeszcze dlugo gral.

A ta cena! Ludzie, poprzednie gry z tej serii kosztowaly powyzej 100 zl! A tu prosze! Gra sie dostala do CD-Projektu i od razu za 20 zl!!! Co z tego, ze tak dlugo po premierze, ale to jest przeciez Tony Hawk! Nic, tylko bardzo podziekowac ludziom z CDP. Panowie! Dziekujemy! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dołączam sie do podzienkowań...thanks, że komuś chciało się sprowadzić go do Polski. Teraz,jak już dłużej pograłem, muszę powiedzieć,że od trójki jest (przynajmniej w singlu, multi nie testowałem) lepsza! (I 5 razy trudniejsza.) Nie wypowiem się na d wyższością/niższością czwórki nad dwójką z tej przyczyny,że...najpierw miałem styczność z trójką,a potem dopiero z dwójką,więc obiektywny nie będę raczej...jestem tylko ciekaw, czy THPS2 również przez wszystkich uważany byłby za taki hit,gdyby jedynka też zawitała na blaszaki? Pewnie karta by sie odwróciła i wszyscy zachwywaliby sie dzisiaj jedynką (chociaż nie wiem,czy była taka dobra).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam grałem tylko w pełną angielską wersję. Ludzie, ta gra jest pięć razy większa od poprzedniczki i od dwójki (że o trickach nie wspomnę). Same plansze powalają. Gadajcie co chcecie mnie ta gra się podoba bardziej od dwójki (Trójka? Szkoda słów).Najbardziej lubię planszę w cyrku i w ZOO. Fajny jest ten goryl jeżdżący wózkiem dla pasażerów :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość endriu_1000

Chłopaki wiecie mam akurat dwie dychy i chciałem sobie za nie kupić coś z extra klasyki (np. HoM&M III) ale teraz juz zupełnie nie wiem. Mozliwe, że kupię THPS 4. Naprawdę uważacie, że jest lepsza od dwójki? A co do trójki, to ja mam raczej mieszane odczucia. Niby fajna, ale czegoś tam zabrakło. Według mnie był tez ciut za wysoki poziom trudności. A jak z tym jest w czwórce?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhem...jeśli w trójce poziom trudności był dla Ciebie za wysoki, to lepiej w ogóle nie interesuj się czwórką. Ta gra jest po prostu nie-sa-mo-wi-cie trudna! Nawet dla mnie, który THPS 3 rozpracował na dziesiątki sposobów, wali paromilionowe triki na zawołanie i w ogóle...a w czwórce niektóre zadania po prostu zabijają. Co nie znaczy,że jest gorsza od trójki - lepsza, bo i bardziej wymagająca, i ciekawsza, i obszerniejsza...ale moja rada - odpuść sobie. Jak te 20 zł uwiera Cie w kieszeni - poczekaj na nową eXtra Klasykę Cd-Projektu, w której będzie m.in. ToCA Race Driver - jeśli lubisz samochodówki,przeznacz 20zł właśnie na nią. Giera jest po prostu cudna!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość endriu_1000
Ekhem...jeśli w trójce poziom trudności był dla Ciebie za wysoki, to lepiej w ogóle nie interesuj się czwórką. Ta gra jest po prostu nie-sa-mo-wi-cie trudna! Nawet dla mnie, który THPS 3 rozpracował na dziesiątki sposobów, wali paromilionowe triki na zawołanie i w ogóle...a w czwórce niektóre zadania po prostu zabijają. Co nie znaczy,że jest gorsza od trójki - lepsza, bo i bardziej wymagająca, i ciekawsza, i obszerniejsza...ale moja rada - odpuść sobie. Jak te 20 zł uwiera Cie w kieszeni - poczekaj na nową eXtra Klasykę Cd-Projektu, w której będzie m.in. ToCA Race Driver - jeśli lubisz samochodówki,przeznacz 20zł właśnie na nią. Giera jest po prostu cudna!

Dwójke przeszedłem kilka razy, a trójka po prostu w pewnym momencie (zdaje się poziom zaraz po lotnisku) mnie zniechęciła. A zresztą - już za późno! Macie ciut spóźniony zapłon. Własnie stałem się szczęśliwym posiadaczem nowiutkiej, jeszcze pachnącej tłocznią kopii gry. Na razie mi się podoba, choć pojawił się pewien problem techniczny (zainteresowanych odsyłam do działu Pomocna Dłoń -> Gry) i póki go nie pokonam to sobie porządnie nie pogram. Ale jak juz pogram, to na pewno napiszę tu posta, co myślę o grze.

EDIT>>>> Zarąbista giera! Świetne pomysły, zmiany na lepsze (nie tęsknie bynajmniej za starymi 2-wu minutowymi runami), zarąbiaszczasty humor (Ollie the Maguc Bum rulez), ogromne, piękne, rozbudowane plansze pełne easter eagów, wysoki poziom trudności rekompensowany ciekawymi i satysfakcjonujacymi zadaniami... Długo mozna wymieniać. Jak ktos ma odpowiednio mocny sprzęt, Win XP i kocha porzednie części - marsz do sklepu/kiosku!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laos(krzychu231)

Wlasnie zakupilem THPS4 w Empiku i [jak narazie] jestem z tego zakupu zadowolony! Gra jest po prostu super. Zastanawilem sie wlasnie miedzy tą grą a wspomnianą przez F@amas'a Tocę i zdaje mi sie ze dobrze wybralem[wedle mojego gustu]. Gra jest po prostu super. Dopiero co skonczylem pierwszą[dosyc dlugą bo godzinną] sesyjke a gra juz bardzo przypadla mi do gustu. Mimo tego ze zadania rzeczywiscie są trudne to nieoznacza ze są zle. Są bardzo dobre, rózne i ciekawe. Podoba mi sie inna forma niz w czesciu 3 poniewaz przydalo sie urozmaicenie. Chodzi mi tu o forme przyjmowania zadań [podchodzisz do goscia]. Wprowadzono równiez kilka nowych fajnych tricków. Swietnie są tu równiez zrobione animacje postaci. Nie podoba mi sie za to postac Tony'ego. Jakis taki za chudy czy co :wink: Nie wiem rowniez co z gra w necie. Czy mozna grac tylko po lanie lub wpisujac IP :?: Nie znalazlem takiego czegos jak w tonym3 (takie kwadraciki jako servery). Moze przeoczylem... Troch rwniez nie podoba mi sie spolszenie ale za 20 zeta...

Ogolnie gra jest b. dobra, za 20 zl wrecz super! Polecam ja kazdemu , a szczegolnie tym, komu spodabaly sie poprzednie czesci serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zakupilem THPS4 w Empiku i [jak narazie] jestem z tego zakupu zadowolony! Gra jest po prostu super. Zastanawilem sie wlasnie miedzy tą grą a wspomnianą przez F@amas'a Tocę i zdaje mi sie ze dobrze wybralem[wedle mojego gustu].

--> Jak nie przepadasz za samochodówkami, dobrze wybrałeś, Ale jak lubisz sobie po prostu pojeździć,nawet,jak nie jesteś maniakiem (ja też nie), zakup też ToCę...też kosztuje 20zł, a jest wspaniała

Gra jest po prostu super. Dopiero co skonczylem pierwszą[dosyc dlugą bo godzinną] sesyjke a gra juz bardzo przypadla mi do gustu.

--> Jak pograsz trochę dłużej, zauważysz niestety barę baboli...mnie najbardziej wkurzają problemy ze sterowaniem. Na mojej klawiaturze nie da się np. zrobić kombinacji lewo + dół + K. Albo prawo + dół + R. Ale nawet po parodniowym graniu nadal uważam,ze jest świetna.

Mimo tego ze zadania rzeczywiscie są trudne to nieoznacza ze są zle. Są bardzo dobre, rózne i ciekawe. Podoba mi sie inna forma niz w czesciu 3 poniewaz przydalo sie urozmaicenie. Chodzi mi tu o forme przyjmowania zadań [podchodzisz do goscia]. Wprowadzono równiez kilka nowych fajnych tricków. Swietnie są tu równiez zrobione animacje postaci. Nie podoba mi sie za to postac Tony'ego. Jakis taki za chudy czy co :wink:

--> Hehe, 100 % racji.

Nie wiem rowniez co z gra w necie. Czy mozna grac tylko po lanie lub wpisujac IP :?: Nie znalazlem takiego czegos jak w tonym3 (takie kwadraciki jako servery). Moze przeoczylem...

-->Musisz wejść w Start, Programy, Aspyr, THPS 4, THPS 4 w sieci przez GameSpy Arcade.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laos(krzychu231)

Tej grze nalezy sie duzy plus za powrót gry we dwóch na jednym kompie. W 3 tego nie bylo ale tu juz to jest. Szkoda ze tylko poprzez dzielenie ekranu ale dobre i to.

Niepodoba mi sie taki pasek[nie wiem jak to opisac] sluzaca do balansowania przy grindach i manualu. Moim zdaniem ten z trójki byl perfekcyjny a ten jakis taki niewidoczny...

Zainstalowalem polskie utwory i jak narazie nie pasują mi[podkreslam MI] do tej gry... Czy ktos wie jak mozna odinstalowac je lub wylączyć? Wole ta muze org. bo szybsza i jakos tak bardziej przypasowuje.

Jeszcze raz powiem ze gra wymiata jak na tą cene. Wiec czym predzej gnajcie do kiosków po Tony'ego :twisted: :twisted: :twisted: Ja ide wlasnie sobie strzelic partyjke :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej grze nalezy sie duzy plus za powrót gry we dwóch na jednym kompie. W 3 tego nie bylo ale tu juz to jest. Szkoda ze tylko poprzez dzielenie ekranu ale dobre i to.

Niepodoba mi sie taki pasek[nie wiem jak to opisac] sluzaca do balansowania przy grindach i manualu. Moim zdaniem ten z trójki byl perfekcyjny a ten jakis taki niewidoczny...

Zainstalowalem polskie utwory i jak narazie nie pasują mi[podkreslam MI] do tej gry... Czy ktos wie jak mozna odinstalowac je lub wylączyć? Wole ta muze org. bo szybsza i jakos tak bardziej przypasowuje.

Jeszcze raz powiem ze gra wymiata jak na tą cene. Wiec czym predzej gnajcie do kiosków po Tony'ego :twisted: :twisted: :twisted: Ja ide wlasnie sobie strzelic partyjke :D

Utwory można wyłączyć w Opcjach...wejdź w Dźwięki i tam możesz odsłuchać lub usunąć dowolny kawałek. W/g mnie polska muzyka pasuje - przynajmniej większość, bo znajdą się 2-3 badziewne utwory. Ale ogólnie ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...