Skocz do zawartości
Gość kabura

Tony Hawks Pro Skater (seria)

Polecane posty

Muzyka w THPS rządzi i rządzić będzie!!! W czwórkę jeszcze nie grałem, ale zagram. A co do moich wrażeń i wogle deski to polecam GryTHPS, deska, czyli jak zaczyna się mania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem najlepsza jest trójka.

Muza w trzeciej części jest chyba nagrana przez twórców ale poza tym da się wytrzymać.

Za to dwójce pierwszy raz usłyszałem PaPa RoAcH i Marilyna Mansona (był tam?)

W czwórkę nie grałem więc ani o muzie nic nie wiem ani o grafie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z was jeździł na desce nie-wirtualnej?

Sam dopiero umiem Nose Manuala na krótki

dystans i Nose Pivot'a, ale dopiero dwa miechy

temu kupiłem deche.

A co do THPS4. Full wypas i kopas ;) Dla mnie

dwójka była najlepsza co do muzyki i grywal-

ności, ale THPS4 chyba u mnie pobije dwójkę.

:) :) :) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie z wszystkimi ktorzy twierdza za to ni eto samo co THPS2, ba nawet smiem twierdzic ze i THPS3 to nie jest, bo to jest THPS4. A co z jedynka? Wiekszosc z nas zna serie z pecetow i dwojka, z tego co wiem nr 1 nigdy na PC nie wyszedl, jako pierwsza postawila tak wysoko poprzeczke ze naprawde trudno jest doskoczyc do do jej poziomu. A tu wszyscy oczekuja od nastepnych wersji jeszcze wiecej. Podczas gdy trojka wniosla lepsza grafike, trudniejszy poziom i mozliwosc modyfikowania punktow statystyk. (co wedlug mnie jest zlym pomyslem, to tak jakby grac na kodach) czworka wniosla swobode, nie limitowany czas jazdy i dziwne sposoby korzysania z deski. Wedug mnie gra nabrala uroku. Ale z przyjemnoscia pogrywam zarowno w 2 i 3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... trudniejszy poziom...

Oj mylisz sie mylisz, trójka była łatwiutka. Sądząc po demie 4, bedzie ona trudniejsza z powodu pokręconych zadań. A właśnie - zrobił ktoś wszystkie gapy, grindy itd. z tej listy? Bo ja nie umiem 3 czy 4. Byłbym wdzięczny za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj mylisz sie mylisz, trójka była łatwiutka.

Troche sie zle wyrazilem. chodzilo mi przede wszystkim ze trudniej jest w trojce dokrecic triki, przynajmniej na poczatku. Mialem wrazenie ze w dwojce wieksza roznica jest pomiedzy zawodnikami ktorymi trik wykonujesz niz ich umiejtnosciami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grając w demko stwierdzam że to nie jest stary dobry THPS. raczej wole SUPAPLEXa

Ja w Supaplexie nie mogę przejść misji z tymi milionami nożyczek, co mnie sciąż gonią ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj mylisz sie mylisz, trójka była łatwiutka.

Troche sie zle wyrazilem. chodzilo mi przede wszystkim ze trudniej jest w trojce dokrecic triki, przynajmniej na poczatku. Mialem wrazenie ze w dwojce wieksza roznica jest pomiedzy zawodnikami ktorymi trik wykonujesz niz ich umiejtnosciami.

Bo była... W trójce nie zauważyłem różnicy grając Mullenem, Kostonem, Margerą czy Steamer... W dwójce wiedziałem, że gram tą, a nie inną postacią. a co do trójki, to brakowało mi w niej Boba Burnquista.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile najwiecej punktow nabiliscie za jednym combem.

Mój rekord to coś koło 28 tyś. kiedyś miałbym więcej ale zaliczyłem glebe :(

Cieniutko :P Ja dzisiaj zdobyłem 262 758 punktów (he, he), bodaj Bobem Burnquistem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekord punktowy? Najwięcej miałem ok. 500 tys jednym kombem na lotnisku w THPS 3. Na tych rurach wokół tego bagażowego czegoś nieźle się wymiata.

Eeee... Nie żebym się chwalił i bluzgał, że jestem super(men) ;) ale ja zdobyłem na lotnisku w trójce tam, gdzie ty mówisz jakieś 7,6 miliona. Serio!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z was jeździł na desce nie-wirtualnej?

Sam dopiero umiem Nose Manuala na krótki

dystans i Nose Pivot'a, ale dopiero dwa miechy

temu kupiłem deche.

A co do THPS4. Full wypas i kopas ;) Dla mnie

dwójka była najlepsza co do muzyki i grywal-

ności, ale THPS4 chyba u mnie pobije dwójkę.

:) :) :) :)

Ja mam deske, i jak na razie, to chyba nic nie umiem...Ale chce sie uczyc... Lecz nie ma gdzie.... A ty gdzie jezdzisz?? Ja umiem zobic ollie, alr to chyba trudne nie jest :D

Tony 4 bedzie najlepszy... Juz sie nie moge doczekac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jusch sobie ząbki ostrze na Tony Hawk Underground

no to sobie je stępisz, bo będziesz czekał i czekjał

Moze to jego przeznaczenie... :lol: Ja jak na razie o tej czesci niewiele wiem.. Nie sadze, aby byla taka potrzeba, skoro nadchodzi THPS4.... 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam deske, i jak na razie, to chyba nic nie umiem...Ale chce sie uczyc... Lecz nie ma gdzie.... A ty gdzie jezdzisz??
A co, do mojego profila zajrzeć nie możesz?
Ja umiem zobic ollie, ale to chyba trudne nie jest :D

Tony 4 bedzie najlepszy... Juz sie nie moge doczekac...

Ehh.. A ile jeździsz na desce? Po 4 miechach to wątpię, by ktoś umiał ollie. A tak nawiasem mówiąc, lepiej mi się ćwiczy Nollie niż ollie, dziwne, nie? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Ehh.. A ile jeździsz na desce? Po 4 miechach to wątpię, by ktoś umiał ollie. A tak nawiasem mówiąc, lepiej mi się ćwiczy Nollie niż ollie, dziwne, nie? :wink:

Ja jezde miesiac... I umiem ollie.. Ale nic poza tym, bo mi sie za bardzo nie chce... Ale mimo to ciagnie mnie....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...