Skocz do zawartości
Gość kabura

Tony Hawks Pro Skater (seria)

Polecane posty

Gość Trevoor
Ehh.. A ile jeździsz na desce? Po 4 miechach to wątpię, by ktoś umiał ollie. A tak nawiasem mówiąc, lepiej mi się ćwiczy Nollie niż ollie, dziwne, nie? :wink:

Watpisz, to dziwne bo ja jakies 5 miesiecy jezdze i juz za grindy sie zabieram, dzis my rulke wkopali. Musisz fes malo jezdzic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trevoor
Kolejny wypasiony tytuł na PC. Ech i znowu zanosi się na oglądanie filmiku Rodneya Mullena 30 razy pod rząd.

Zobacz sobie Global Opinion (o ile pamietam). Tam Mullen niezle nawalal i to duzo dluzej niz w THPS3, a tak wlasciwie to duza czesc ujec z THPS3 byla wlasnie w tym filmie. Mam nadzieje ze w THPS4 daja cos innego.

Tak wlasciwie to Mullen jest moim idolem deskorolkowym i to sie raczej nie zmieni. To wlasnie on wymyslil wiekszosc podstawowych trickow.

Co to ma byc? 3 posty pod rzad? Oj, Trevoor, nieladnie... Arnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wypasiony tytuł na PC. Ech i znowu zanosi się na oglądanie filmiku Rodneya Mullena 30 razy pod rząd.

Zobacz sobie Global Opinion (o ile pamietam). Tam Mullen niezle nawalal i to duzo dluzej niz w THPS3, a tak wlasciwie to duza czesc ujec z THPS3 byla wlasnie w tym filmie. Mam nadzieje ze w THPS4 daja cos innego.

Tak wlasciwie to Mullen jest moim idolem deskorolkowym i to sie raczej nie zmieni. To wlasnie on wymyslil wiekszosc podstawowych trickow.

Mullen, Koston, Cabbalerro to moja fantastyczna trójka (z wyszczególnieniem Mullena). A na Vercie? Andy MacDonald i Tony Hawk (Brygada Bum-Bum)

Triki Mullena, które wymyślił (kilka z nich): Kickflip (tak, tak...), Heelflip, Casper, Truckstand, Handstand, Handstand Double Flip, 360 Flip, Triple Heelflip, Primo, Rail Flip, Casper Flip, Impossible, by wymienić tylko kilka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ertai_D

Co do nie wirtualnej deski to trochę jeździłem. Kupiłem deskę we wrześniu, przyszłu mrozy a ja twardo doginałem. Teraz deska leży w kawałkach:(. No, ale nauczyłem się reverta, manuala, bonelessa, ollie. Wprawdzie wszystkie tricki yako-tako, ale to zawsze coś. Teraz czekam na drugi skateboard.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kiss_my_closet

Każda czesc tobego jest zaje...fajna.

4 tez jest niczego sobie i tylko czyham na pełną wersję.

Nie wiecie kiedy bedzie FULL ??

TONY RZĄDZI ! ! ! :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zmysł

Pamiętam jak kilka lat temu w cedea (albo innej GAZECIE :P ) pojawiło się demo THPS 2. To była jazda... Po kilku miechach poznawania dema kupiłem full wersję. Na pierwszy rzut oka - lipa jakaś! Ale trochę pojeździłem, zdobywałem nowe levele... przez pół roku grałem tylko w to. Przeszedłem grę wszystkimi postaciami na wszystkich planszach, wszystko na 100%. I wtedy pojawił się THPS 3. Na pierwszy rzut oka - cudo! Na drugi - zacinające się na moim ultrawypasionym sprzęcie cudo :/ Mimo wszystko grę przeszedłem. Tylko Tonym Hawkiem. Po jakimś czasie widzę w sieci demo THPS 4. Właśnie je ściągam. Na pierwszy rzut oka - długo się ściąga :) Mam nadzieję, że mój ultra wypasiony sprzęt udźwignie to demko...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trevoor -> Ale przyznaj, że warto było 8) I na dodatek wszystko legalnie!

No warto bylo.:) Teraz czekam az kolega przyjedzie z wakacji to zalatwi mi pelno skejtowskich filmow, se zobacze. A na desce ostatnio cos malo jezdze, bo mam cos innego do roboty ale nic nie powiem aby nie zapeszac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nawet w THPS 4 demo nie grałem bo pojawia mi sie błąd w pliku SKATE4DEMO.czy ktooś wie co zrobić??Sorka za oftopa:)

Ale i tak myślę że żadnych innowacji nie ma w tej grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle Tony (i inni Skate'rzy) lataja ciut (duuuuzo) za wysoko (jak dla mnie). Ale czy to jest minus (chyba nie)? Fajnie ze wprowadzono kilka nowych trybow jak np. jazda za autem, siedzenie na desce czy chociaz by granie w tenisa wlasna deska. Ogolnie fajna gierca

Ocena (moja ofkors) : 810

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glupie te skoki, za wysokie.

Zgadzam się :x Tylko to mi sie nie podoba w THPS4. No, i może niezbyt udane tekstury rozwalonych kolan. A, i jeszcze to, że jak gośc upada z 40, czy 50m na kark to praktycznie nic mu się nie dzieje, i wstaje po tym jak by mu "tylko" strzeliło w palcach :x :? :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nawet w THPS 4 demo nie grałem bo pojawia mi sie błąd w pliku SKATE4DEMO.czy ktooś wie co zrobić??Sorka za oftopa:)

Ale i tak myślę że żadnych innowacji nie ma w tej grze.

Tak, za duzo nie ma, ale i tak ta gra jest wspaniala! Nowe zadania i poprawiona grafika w zupelnosci mi starczaja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, innowacji za wiele nie ma, ale giera jest wypasiona! W kazdym razie tak wyglada demo :). Najbardziej mi sie podoba nowy system zadan. A te zadania to juz wypas totalny. Rozowe slonie itp :)

Mi sie triche nie spodobal ten wyscig. :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TH1, 2 i 3 grałem na PC - natomiast w czwartą część gram na Xbox'ie, a w zasadzie grałem jakiś czas temu bo gra nie przykuła mojej uwagi na dłużej do telewizora... Praktycznie nie ma wiekszej różnicy między częścią 3 i 4 tak więc nie będe czekał na PCtową wersję... To się nazywa "odcinanie kuponów"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TH1, 2 i 3 grałem na PC - natomiast w czwartą część gram na Xbox'ie, a w zasadzie grałem jakiś czas temu bo gra nie przykuła mojej uwagi na dłużej do telewizora... Praktycznie nie ma wiekszej różnicy między częścią 3 i 4 tak więc nie będe czekał na PCtową wersję... To się nazywa "odcinanie kuponów"...

A mi sie w THPS4 jezdzi inaczej niz w THPS3, jakos tak. Nie wiem czemu, ale wedlug mnie steruje sie troche inaczej i czuje roznice.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Counterfeit

Grałem w demo-nic specjalnego.Parę odświerzonych ikonek-bzdurek,więcej szczegółów,zmiena wyglądu zawodnika,większe levele i tyle.Mam nadzieję,że pełna wersja mnie czymś zaskoczy.

znowu zanosi się na oglądanie filmiku Rodneya Mullena 30 razy pod rząd.

dokładnie tak :twisted: 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SnOOpHeR

I pomyslec, ze ja dopiero zdazylem sie 'obcykac' z THPS 3.. a tu juz 4...

Swoja droga to nic nie wiem o THPS4, nawet screenow nie widzialem..tak wiem, ze jest demko w CDA, ale i tak juz nic z tego..juz moj komp nie wyrobi.. :cry:

..ech...mogliby te gry wymyslac takie,zeby coraz mniej wymagaly.. :? - to dopiero by byl 'przelom' w technice.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) ech...mogliby te gry wymyslac takie,zeby coraz mniej wymagaly.. :? - to dopiero by byl 'przelom' w technice.

Mały off-topic (a co, może mi ktoś wskaże moderatora który jest "święty" :) ) ale zdanie warte uwagi... co z tego że wyjdzie taki np Doom 3 i że nie będzie można tego odróżnić od efektów w filmie, skoro będzie w stanie w niego pograć 10 % komputerowców? Też moim zdaniem rozwój techniki skierował się troszkę w złą stronę :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...