Skocz do zawartości
Gość kabura

Tony Hawks Pro Skater (seria)

Polecane posty

(...) ech...mogliby te gry wymyslac takie,zeby coraz mniej wymagaly.. :? - to dopiero by byl 'przelom' w technice.

Mały off-topic (a co, może mi ktoś wskaże moderatora który jest "święty" :) ) ale zdanie warte uwagi... co z tego że wyjdzie taki np Doom 3 i że nie będzie można tego odróżnić od efektów w filmie, skoro będzie w stanie w niego pograć 10 % komputerowców? Też moim zdaniem rozwój techniki skierował się troszkę w złą stronę :(

Nie zupełnie się zgadzam. 10% komputerowców (w Polsce) mogło by grać w dooma w tej chwili (z detalami i w sensownej rozdzielczości), ale:

Primo: do premiery jeszcze dobre pół roku (w polsce nawet więcej), a sprzęt tanieje dość szybko, więc w chwili premiery to będzie pewnie ze 25-30% komputerowców

Secundo: A w połowie 2005 roku w tę grę na max ustawieniach pewnie będzie mogło grać z 80-90 % graczy. A gra przecież nie ucieknie, nie trzeba zagrać zaraz po premierze, można poczekać aż się "dozbroi kompa", pojawi się nowy hardware, a obecne top modele stanieją i to bardzo.

Treto: Nie można winić ID i Jasia C. że stworzyli produkt przyszłościowy. Wysokie wymagania silnika są uzasadnione przez efekty i możliwości jakie otwiera dla dooma i przyszłych gier opartych na enginie - no właśnie, bo na tym silniku stworzonych będzie sporo gier w następnych latach i będą to gry wykorzystujące moc i funkcję tańszych już wówczas kart graficznych i procesorów. Więc programiści mieli ograniczyć technologię, by odpowiadałoa poziomowi dzisiejszych kompów? a jutro? To produkt przyszłościowy, po co się ograniczać i patrzeć tak krótkowzrocznie "że w dniu premiery nie zagramy".Wolę Dooma wymagającego, ale takiego jakim jest niż mało wymagającego, ale ginącego w tłumie.

Rozwój techniki idzię więc w dobrą stronę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) ech...mogliby te gry wymyslac takie,zeby coraz mniej wymagaly.. :? - to dopiero by byl 'przelom' w technice.

Mały off-topic (a co, może mi ktoś wskaże moderatora który jest "święty" :) ) ale zdanie warte uwagi... co z tego że wyjdzie taki np Doom 3 i że nie będzie można tego odróżnić od efektów w filmie, skoro będzie w stanie w niego pograć 10 % komputerowców? Też moim zdaniem rozwój techniki skierował się troszkę w złą stronę :(

Nie zupełnie się zgadzam. 10% komputerowców (w Polsce) mogło by grać w dooma w tej chwili (z detalami i w sensownej rozdzielczości), ale:

Primo: do premiery jeszcze dobre pół roku (w polsce nawet więcej), a sprzęt tanieje dość szybko, więc w chwili premiery to będzie pewnie ze 25-30% komputerowców

Secundo: A w połowie 2005 roku w tę grę na max ustawieniach pewnie będzie mogło grać z 80-90 % graczy. A gra przecież nie ucieknie, nie trzeba zagrać zaraz po premierze, można poczekać aż się "dozbroi kompa", pojawi się nowy hardware, a obecne top modele stanieją i to bardzo.

Treto: Nie można winić ID i Jasia C. że stworzyli produkt przyszłościowy. Wysokie wymagania silnika są uzasadnione przez efekty i możliwości jakie otwiera dla dooma i przyszłych gier opartych na enginie - no właśnie, bo na tym silniku stworzonych będzie sporo gier w następnych latach i będą to gry wykorzystujące moc i funkcję tańszych już wówczas kart graficznych i procesorów. Więc programiści mieli ograniczyć technologię, by odpowiadałoa poziomowi dzisiejszych kompów? a jutro? To produkt przyszłościowy, po co się ograniczać i patrzeć tak krótkowzrocznie "że w dniu premiery nie zagramy".Wolę Dooma wymagającego, ale takiego jakim jest niż mało wymagającego, ale ginącego w tłumie.

Rozwój techniki idzię więc w dobrą stronę

Primo: Doom 3 był tylko przykładem, bo takich gier jest teraz mnóstwo;

Secundo: wrócmy już do Tony'ego Hawka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Primo: Doom 3 był tylko przykładem, bo takich gier jest teraz mnóstwo;

Secundo: wrócmy już do Tony'ego Hawka

Jak to, takich gier jak Doom 3 jest mnóstwo? To dlaczego 98% graczy czeka na niego z wywalonymi jęzorami?

No dobra, chodziło Ci pewnie o to, że mnóstwo jest gier o wysokich (nieuzasadnionych wymaganiach. Tyle, że ja uważam, że akurat Dooom 3 będzie miał uzasadnione wymagania. To wróćmy już do Hawka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pomyslec, ze ja dopiero zdazylem sie 'obcykac' z THPS 3.. a tu juz 4...

Swoja droga to nic nie wiem o THPS4, nawet screenow nie widzialem..tak wiem, ze jest demko w CDA, ale i tak juz nic z tego..juz moj komp nie wyrobi.. :cry:

..ech...mogliby te gry wymyslac takie,zeby coraz mniej wymagaly.. :? - to dopiero by byl 'przelom' w technice.

Sprobuj zainstalowac, mi na przyklad THPS4 chodzi duuuuzo szybciej niz Tony3.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SnOOpHeR
Sprobuj zainstalowac, mi na przyklad THPS4 chodzi duuuuzo szybciej niz Tony3.:)

Na moim sprzecie.. watpie :? nie bede sie chwalil jaki mam, nie od tego jest to forum.. :wink:

Ale dzieki..sproboje

PS: Co do wypowiedzi MAK-a czesciowo sie zgadzam,ale nie do konca :?

PS2: Juz nic na ten temat nie-na-pi-sze.. jeszcze za chwile beda mnie osadzac o OFFTOPIC..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko dla formalności

trevoor - ollie'go wymyślił gościu na którego wołali... ollie:) (ma teraz firmę Powell, ta od kółek) ale mullen jako pierwszy wprowadził ollie'go do streetu

jeżeli chcecie jakieś pożądne filmy to możecie z kazyy ściągnąć (najlepiej z przedrostkiem [sv])

- globe opinion

- flip sorry

- transworld in bloom

no i (jak dla mnie de beściak) ADIO one step beyond (w przeciwieństwei do innych filmów i gier, od jego oglądania odechciewa się jeździć)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko dla formalności

trevoor - ollie'go wymyślił gościu na którego wołali... ollie:) (ma teraz firmę Powell, ta od kółek) ale mullen jako pierwszy wprowadził ollie'go do streetu

Aha dzieki za uswiadomienie.

A co do THPS4 to ostatnio juz mi sie nudzi i czekam na T.H.U.G., moze jakas rewolucja bedzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie mam THPS 4 full wersion!!!!!!

Gra jest odjchana na całej lini...

Muzyka jakby trochę 2x gorsza niż w THPS 3 ale nawet dość taka...

Polecam tą grę każdemu...

Dzisiaj jak przyjdę z budy to będę znów zarzynał tą grę do nocy;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie mam THPS 4 full wersion!!!!!!

Gra jest odjchana na całej lini...

Muzyka jakby trochę 2x gorsza niż w THPS 3 ale nawet dość taka...

Polecam tą grę każdemu...

Dzisiaj jak przyjdę z budy to będę znów zarzynał tą grę do nocy;)

Zazdroszcze ci... jak polecasz to pewnie se sprawie :D

A filmiki fajne. Sa w wersji avi :?:

Ja do nocy nie moglbym... deska czeka, ale ta normalna.

PS Dzis kolega zlamal mi trucka przy grindzie. 20 minut wczesniej zlamal trucka w swojej desce. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie!!! Niema folderu movies a filmik w demie był w jakimś dziwnym formacie... Ja narazie mam całą deskę;) Ale pewnie niedługo się złamie...

A moze tak jak w dwojce jest :?: A sa wlasciwie jakies pliki, ktore moglybybyc filmami. Jak tak to sprobuj programem Rad Video Tools czy jakos tak... byl kiedys w CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsza gra sportowa, jaka kiedykolwiek została wydana. KROPKA .

Po demku wydaje mi sie tak samo. Jezdzi mi sie duzo lepiej niz w poprzednich czesciach. I do tego te tricki, np. Darkslide.:) I połączenia z innymi tickami. To jest czad...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CS_City_Star

Grałem w demo thps 4 i jest super.

A co do rekordów Trevoora i Secha to jesteście słabi,

Ja robię 40.883.913 w 2 minuty (od razu mówię że bez oszukiwania i bez kodów)

Jeśli się chcecie nauczyć dobrze grać to wejdźcie na stronę http://www.thpsxonline.com/txo/info/thps4/thps4elyGuide.cfm ale musicie znać angielski.

Jak już będziecie robić około 5.000.000 to zapraszam do przyłączenia się do mojego klanu.

Pozdrawiam wszystkich fanów Thps

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoze mi ktoś? Bo w pomocy sie nie doczekałem odpowiedzi :P Chyba znacie ten problem że thps4 chodzi poprostu za szybko? Ja tak właśnie mam i w demie i w fullu. Nie iwem jak zrobić zeby chodziło normalnie. big thx za pomoc z góry!

aha - thps4 rooxox... ale 3 jakby tak troche bardziej mi sie podoba :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też amm tonego 4 ale jeszcze nie instalowałem powód nie chce mi ise :)

To sie raczej nie nadawalo do publikacji, a juz napewno nie tutaj. Krotkie to jakies i takie w polowie nie na temat (w koncu to nie jest opinia o grze). Nastepnym razem prosilabym jednak zeby takich rzeczy tu nie zamieszczac :)- Ama

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie!!! Niema folderu movies a filmik w demie był w jakimś dziwnym formacie... Ja narazie mam całą deskę;) Ale pewnie niedługo się złamie...

A moze tak jak w dwojce jest :?: A sa wlasciwie jakies pliki, ktore moglybybyc filmami. Jak tak to sprobuj programem Rad Video Tools czy jakos tak... byl kiedys w CDA.

Ja już próbowałem RAD Video Tools. To nie działa. Ściąga tylko wideo, bo nie potrafi ściągnąć dźwięku formatu MPEG-3 Layer... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria THPS to moja ulubiona. Grałem u kumpla w 4 część, ale.. grałem krótko, ale... pierwsze wrażenie było średnie. Jakoś się dziwnie jechało no i jest zdecydowanie trudniejsza. Nie wiem co myśleć...

A tak po za tym to jest mi smutno - no bo na AMD K6 300MHz, 128MB RAM'u, Riva tnt2 32MB i tyle :[... Na razie mam uzbierany 1000 zł, ale potrzebuje jeszcze jakieś 2000 zł. A chce se kupić: Athlon Xp 2500+ Barton, 512DDR Ram, GF4 Ti-4200 no i Sound Blaster'a. Tyle...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Counterfeit

Tony Hawk 4 jest super!Plansze są bardzo rozległe,jest duże zróżnicowanie zadań aż chce się grać!Można mieć zatrzeżenia do paru elementów min. do grafiki (że nie ulepszono jest od thps3) ale nie wpływa to znacznie na grywalność.Polecam :D !

no i (jak dla mnie de beściak) ADIO one step beyond (w przeciwieństwei do innych filmów i gier, od jego oglądania odechciewa się jeździć)

Uchyl rąbka tajemnicy i napisz co tam się dzieje.Właśnie to ściągam i chcę się przekonać czy warto :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...