Skocz do zawartości
Gość kabura

Tony Hawks Pro Skater (seria)

Polecane posty

na środku etapu stoi taki wielki słoń. Obok niego jest taki budynek. Wskocz na budynek i zeskocz z niego na słonia. Reszta zrobi się sama...trzeba mieć fantazję,dziadku! :wink: BTW: wydaje mi się, że tego posta powinieneś raczej napisać w Pomocnej Dłoni, tam zresztą jest temat o THPS4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 340 Six Barrel

W czworce bardzo spodobal mi sie pomysl z tym, ze mozna do woli powtarzac jakies zadanie, nawet jesli sie je juz wykonalo. Zawsze mozna sprobowac skoczyc dalej, zdobyc wiecej punktow albo pojechac szybciej.

Podoba mi sie tez lista gapow dostepna od razu z menu, gdy sie spauzuje gre. Mozna zobaczyc, ile razy wykonano dany gap i ile punktow sie za to dostalo. Niesamowite mozliwosci oferuje ta gra! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka XP

Uwaga ! Wszystkich zainteresowanych kupnem gry kieruje do tekstu poniżej.

THPS4 jest świetną grą , grałem u kumpla.Co do kodów napewno dacie radę , a jakby co znam kilka stronek (jeśli komuś zależy piszcie). Postacie mają trochę "ogromne" ręce i są zbyt chudzi ale spox.Mi najbardziej w grze nie pasuje że dają polską muze . A co do ceny znam już sekret czemu tak niska. Ponieważ dają grę o kolosalnych wymaganiach po to żeby ją kupić i podkręcać sprzęt !

A co do grywalności ma bardzo zmienioną fizykę jazdy w porównaniu z trójką.Postaci wszystkich nie jest więcej niż w trójce , brakuje chociażby Dicka , Private Carrery , Wolverine i takich innych , ale za to mamy pewnego Oddiego , Daisy , Mike Vallely , Jango Fett. Podobno istnieje dużo ukrytych kodów. Takich jak Slow Mo , Moon Physics , Gorilla Practice i wiele innych.Super się gra ! Ta grafika , muzyka i przede wszystkim nowość ! Podsumowując polecam TĘ GRĘ wszystkim którzy uwielbiają gry sportowe , zręcznościowe i ci którym naprawdę przypadła do gustu trójka czy czwórka.Szczerze polecam !

P.S - jak już pisałem wcale ta cena nie jest niska bo trzeba podkręcać kompa żeby działało :D:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do grywalności ma bardzo zmienioną fizykę jazdy w porównaniu z trójką.Postaci wszystkich nie jest więcej niż w trójce , brakuje chociażby Dicka , Private Carrery , Wolverine i takich innych , ale za to mamy pewnego Oddiego , Daisy , Mike Vallely , Jango Fett. Podobno istnieje dużo ukrytych kodów. Takich jak Slow Mo , Moon Physics , Gorilla Practice i wiele innych.Super się gra ! Ta grafika , muzyka i przede wszystkim nowość ! Podsumowując polecam TĘ GRĘ wszystkim którzy uwielbiają gry sportowe , zręcznościowe i ci którym naprawdę przypadła do gustu trójka czy czwórka.Szczerze polecam !

Nie podobno, tylko są kody takie jak Slo Mo....

Mike Vallely ssie :mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość borowik_

Kto miał jakie największe (w ilości punktów) combo??Ja robie tylko 3 tys.Jestem ciekaw czy ktoś jest lepszy od mojego kumpla??Jego rekord to 352,970 punktów!!Do dzisiaj nikt nie wie jak on to zrobil :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666
Kto miał jakie największe (w ilości punktów) combo??Ja robie tylko 3 tys.Jestem ciekaw czy ktoś jest lepszy od mojego kumpla??Jego rekord to 352,970 punktów!!Do dzisiaj nikt nie wie jak on to zrobil :).

Ja niw iem-jesteś głupi, czy świetnie go udajesz. Bez problemów uważam, zdobyłem 1,5 mln w San francisco...A ten-300tys. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz,uwierz,po prostu trzeba nauczyć się grać. W THPS4 przez nieco zwalone sterowanie na klawiaturze combosy wykonuje się trudniej (mój rekord to chyba też jakieś 1,5mln-2mln),ale w trójce na takim Airporcie można 7-10 mln bez specjalnego wysiłku trzasnąć. I to bez żadnych kodów,wystarczy nabrać trochę wprawy. Ot,nie puszczasz manuala,grindujesz,ile się da i jak często się da....i jakoś idzie. Swoją drogą,mam na kompie filmik,w którym gość nie ustał komba przy ...133 milionach. Tak, 133! Bez kodów. Wymiatał jak nie wiem, grindował i wyskakiwał przez 5 minut .... a potem wywalił się na zwykłym nose manualu. :D Life is brutal.... :wink:

Aha,borowik,jak nie wierzysz,to pograj sobie z ludźmi w multi. Zdziwisz się,ile można punktów natrzaskać choćby w 30 sekund.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość borowik_

Grałem w tą grę tydzień.Przyznaje się że całej nie przeszłem.Ale myślałem że mój kolega ma dobry wynik.Może to dlatego że jak robie jakiś trick ta ciągle ten sam.Ale po prostu nie jestem za dobry.A myślałem że chociaż mieszcze się w średnich.A tutaj wychodzi że ja jestem kiepski.I to za bardzo.Aż mi wstyd się zrobiło.OK oddaje wam ta grę to nie dla mnie.Ale kumpel sie naprawde zdziwił.Już nie wspomne o tym że chciał mnie zjeść jak mu to powiedziałem.Poszedł prosto do domu i już nie wychodził.Co on knuje nie wiem ale domyślam się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość M_U_R_D_O_C

Moim zdaniem THPS 4 jest [albo raczej byl:]] najlepsza gra z tej serii. Grafika moze nie najlepsza, ale w koncu polska premiera miala jedynie 1 rok poslizgu :) Muzyka bardzo dobra, choc, jako zwolennik hip-hopu musze przyznac, ze zaluje, iz ani razu nie uslyszalem jakiejkolwiek piosenki podczas grania. Tylko zagraniczny rock itp. Poza tym orgomna grywalnosc przykula mnie do monitora na dlugi czas. Niestety, naleze do ludzi przekornych i asertywnych [choc moze to i nawet dobrze:]] i za wszelka cene chcialem przejsc gre grajac tylko na klawiaturze. Niestety nie udalo mi sie. Zabraklo mi cierpliwosci, gdy doszedlem do zadan dla zawodowcow. W dalszym ciagu pada nie zakupilem :) Ale mimo wszystko goraco polecam ten tytul wszystkim graczom, nawet tym, ktorzy jedynie co potrafia robic z deskorolka, to stanac na niej [ja sie do takiej grupy zaliczam]. Pamietajcie jednak: jesli nie macie pada, nie meczcie sie, choc mojemu bratu udalo sie przejsc gre [nie pamietam czy wszystkie zadania, ale mial chlopak zaciecie:]]. Do sklepow po pada, naprzod, marsz :!: :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Koluso_mATRIXOpULA

Dla mnie ta gra sie spaliła do trzeciej części była spoko.

Później weszło dresiarstwo i inne rzeczy o których by mi się nawet nie śniło. I sie bardzo trudno w to gra nie wiem czemu bo 2 i 3 przeszedłem bez problemu. Minusem też jest grafa, no i to wszystko...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666
Swoją drogą,mam na kompie filmik,w którym gość nie ustał komba przy ...133 milionach.

[Odp. po latach] Uuu...cienka (_!_) jesteś ;). Ja mam filmik na airporcie z 139 milionami (byłoby jeszcze więcej, ale mnożnik blokuje się przy x251). Ale to już niemal zawodowcy tak ciupają...

Co do polskiej wersji (uwielbiam o tym mówić ;)): jeśli masz problemy z zadaniami

900 w kolejce (Lunapark), 900 na górny pokład statku (Chicago), Ghetto tag na oświetleniu (Londyn), zadanie specjalne Rune'a Glifberga (Alcatraz), zadanie specjalne Rodneya Mullena, czy wogóle (wszystkich nie spamiętam - dużo tego :) jakiegoś innego, mimo że robisz o co proszą, to się nie przejmuj. CDP po tej grze dużo u mnie stracił. :

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość H@vranek

Moim zdaniem czwarta czesc jest spoko (angielska wersja oczywiscie :wink: ) podoba mi sie system wykonywanaia tricków freestylowych ale pod wzgledem dynamicznosci i grywalnosci to trójka bardziej mi sie podobala. A co do polskiej wersji jezykowej to jest ona jakims jednym wielkim nieporozumieniem :evil: zamiast manuala trick reczny :?: :!: bez przesady, rozgrywka na polonizacji tez stracila a wrecz nie mozna przez nia przejsc gry :x (misja w londynie z lampkami :evil: :evil: :evil: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666

W związku ze stosunkowo niedawną premierą THUGa2 warto odkurzyć temacik myślę... Które zadanie sprawiło wam największą trudność? Było wogóle takie? :twisted: Moim zdaniem gra zdecydowanie zaq łatwa, kombosy wychodzą wysokie bez jakiegoś większego (jeśli wogóle)wysiłku... Jaki będzie THUG3? Jeszcze łatwiejszy? :twisted: (nie no, to chyba niemożliwe...) Wie ktoś coś na ten temat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą,mam na kompie filmik,w którym gość nie ustał komba przy ...133 milionach.

[Odp. po latach] Uuu...cienka (_!_) jesteś ;). Ja mam filmik na airporcie z 139 milionami (byłoby jeszcze więcej, ale mnożnik blokuje się przy x251). Ale to już niemal zawodowcy tak ciupają...

To teraz Cie zagnę: znalazłem ostatnio 204 mln na Roswell (na PS2). Jak chcesz linka, to zgłoś się na priv.

W związku ze stosunkowo niedawną premierą THUGa2 warto odkurzyć temacik myślę... Które zadanie sprawiło wam największą trudność? Było wogóle takie? :twisted: Moim zdaniem gra zdecydowanie zaq łatwa, kombosy wychodzą wysokie bez jakiegoś większego (jeśli wogóle)wysiłku...

A warto w ogóle kupić? Tak się zastanawiam...Jackassa lubię, a słyszałem, że gra ma wiele z nim wspólnego, fajne zadania, dużo sekretów tylko grafikę cienką...Anyway, opłaca się czy nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666
To teraz Cie zagnę: znalazłem ostatnio 204 mln na Roswell (na PS2). Jak chcesz linka, to zgłoś się na priv.

>>>u, na PS2, a spróbuj coś takiego na PC! i to na klawierze! A? (nie mówię że tak grają, ale to by był wyczyn!)

Jackassa lubię, a słyszałem, że gra ma wiele z nim wspólnego, fajne zadania, dużo sekretów tylko grafikę cienką...Anyway, opłaca się czy nie?

Gra bardziej jest zbliżona do Viva la Bam, i pod względem dowcipu (bo jednak moim zdaniem VlB prezentuje nieco wyższy poziom od Jackassa, choć jedno i drugie lubię) i odjechania, i postaci (Phil, Bam).

Zadania faktycznie są genialne, a jest ich kupa. Wada - są zaje**ście krótkie. Większość sprowadza się do "Skocz tam". I już - zapomnij o tasiemcach z TH4.

Sekretów faktycznie dużo, choć chyba spodziewałem się więcej. Plansze mają wielkość porównywalną do tych z TH4 - nie wiem nawet czy są nie mniejsze od Alcatraz.

Grafika...ciężko powiedzieć - szczegółowe postaci, ale otoczenie raczej średnie...i te wymagania...

Opłaca się, jeśli jesteś pewien że gra ci będzie chodzić płynnie i to z dość dużym zapasem - zapraszam do GC w AM (niedługo powinna być recka), tam omówiłem pewną kwestię z LA... W sumie jeśli ci bardzo zależy na Hawkach, to będziesz zadowolony. Banalny tryb Story (nawet na hardzie) rekompensuje Classic. Jeśli nie zalezy jednak ...to poczekaj na jakąś niedługą obniżkę, do wakacji powinna cena zejść do 50 :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jeśli masz problemy z zadaniami

900 w kolejce (Lunapark), 900 na górny pokład statku (Chicago), Ghetto tag na oświetleniu (Londyn), zadanie specjalne Rune'a Glifberga (Alcatraz), zadanie specjalne Rodneya Mullena, czy wogóle (wszystkich nie spamiętam - dużo tego :) jakiegoś innego, mimo że robisz o co proszą, to się nie przejmuj. CDP po tej grze dużo u mnie stracił. :

Czyli co? Nie da się ich wogóle zrobić? A po spatchowaniu gry?

Czy ktoś przeszedł te zadania grając w polską wersję? A jeśli tak, to czy była ona spatchowana?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jeśli masz problemy z zadaniami

900 w kolejce (Lunapark), 900 na górny pokład statku (Chicago), Ghetto tag na oświetleniu (Londyn), zadanie specjalne Rune'a Glifberga (Alcatraz), zadanie specjalne Rodneya Mullena, czy wogóle (wszystkich nie spamiętam - dużo tego :) jakiegoś innego, mimo że robisz o co proszą, to się nie przejmuj. CDP po tej grze dużo u mnie stracił. :

Czyli co? Nie da się ich wogóle zrobić? A po spatchowaniu gry?

Czy ktoś przeszedł te zadania grając w polską wersję? A jeśli tak, to czy była ona spatchowana?

Da się zrobić. Przeszedłem 900 w Chicago i Lunaparku, tylko: trzeba dobrze trafić w Chicago, a 900 w Lunaparku jest proste nic mi się nie działo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak grałem w to bo kupiłęm za 20zł rpzeszedłem całe i musze stwierdzić ,że jest to troche dresiarskie.Muza w grze jest ok.Grafika no taka sobie gorsza niż w THPS3.Ma bardzo skiepszczone poziomy i zadania.Co więcej dlaczego 2 ostatnie poziomy trzeba kupić to jest głupie dlatego daj 2 dla tej gry :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...