Skocz do zawartości
Gość kabura

Tony Hawks Pro Skater (seria)

Polecane posty

Nie próbuję nawet instalować THPS4, bo nawet jeśli mi pójdzie, to będę się bawić w krawca (znaczy będzie się cięło :)). Ale za to THPS3 to normalnie poezja... Zresztą- jest tak jak z VC: są buraki (nawet sporo- głównie chodzi o przenikanie przez tekstury), ale gra ma TAKĄ GRYWALNOŚĆ, że żaden babol się nie liczy :).

Jeżeli chodzi Ci THPS 3 (a wnioskuje z twojej wypowiedzi że tak) to się nie martw bo THPS 4 ma nie wiele większe wymagania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś **** napisał: Reasumujac - bujać to my (to rowniez odnosnie tych 4 dni - bez zadnych kodow, lol)

Jak jesteś do **** to nie mów że kłamie jeśli czegoś nie potrafisz zrobić.

PS. ***** mnie obchodzi ile robisz w thps2 ja mówie tu o thps4 !!!

Mistrzu, nie unoś się tak. Za przekleństwa masz małe "oszczeżonko", a za nieuzsadnioną napaść na kogoś innego (sam nie wiem kogo) nieco większe. Panuj nad sobą - SolariS

Sorry SolariS, ale odbije tamta pileczke. Z prostego wzgledu - nie bedzie mnie zaden (gwiazdka, gwiazdka, gwiazdka :P) obrazal. A teraz do CS_City_Stara - skoro taki mistrz z ciebie, to moze mi powiesz jak nabijasz te 14 mln?? [chcialbym wiedziec, to chyba nie dziwne?] W ktorym miejscu (nie mow, ze Kona->SnakeRun)? itd. Druga rzecz, to fakt, ze po prostu trudno mi uwierzyc, ze przeszedles Tony'ego w 4 dni - no, chyba ze grales po 20 godzin dziennie (teoretycznie wykonalne, ale...)... Ostatnia rzecz - jak nie umiesz odpowiedziec kulturalnie na czyjes zarzuty, to chyba nie najlepiej to o tobie swiadczy.

Tyle ode mnie.

Podpisano - Cienias (190/190).

I tyle. Dalsza część kłótni będzie wywalana. Polecam gg i maila ;) Pozdrawiam - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CS_City_Star

[bry], masz racje grałem około 20 godzin dziennie bo akurat był długi weekend. A jeśli chcesz się nauczyć robić więcej punktów to looknij na stronę mojego klanu: www.city-stars.prv.pl , tam jest dział "filmy" ściągnij sobie film z collage.

PS. Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości to pisz do mnie na gg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... zagrałem w końcu do porządku w tonego4... i sie zawidłem okrutnie :x ehh to jush nie ta gra, nei wiem dlaczego ale zupełnie do mnie ta gra nie trafiła - ktoś jeszcze ma takie uczucie? THPS3 rox forever... zobaczymy co to będzie ten Underground.

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... zagrałem w końcu do porządku w tonego4... i sie zawidłem okrutnie :x ehh to jush nie ta gra, nei wiem dlaczego ale zupełnie do mnie ta gra nie trafiła - ktoś jeszcze ma takie uczucie? THPS3 rox forever... zobaczymy co to będzie ten Underground.

pozdrawiam

w 100% się zgadzam THPS 3 forever never ever :wink: ale ja i tak gram w czwórke

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... zagrałem w końcu do porządku w tonego4... i sie zawidłem okrutnie :x ehh to jush nie ta gra, nei wiem dlaczego ale zupełnie do mnie ta gra nie trafiła - ktoś jeszcze ma takie uczucie? THPS3 rox forever... zobaczymy co to będzie ten Underground.

pozdrawiam

Zgadzam sie w zupelnosci, ja nie gram w 4, bo po prostu nie przypadla mi do gustu, ale mam nadzieje ze Underground spodoba i sie na nowo (taq jaq N4S: U po beznadziejnym N4S: HP2 :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie w zupelnosci, ja nie gram w 4, bo po prostu nie przypadla mi do gustu, ale mam nadzieje ze Underground spodoba i sie na nowo (taq jaq N4S: U po beznadziejnym N4S: HP2 :P)

Obawiam sie, ze mozesz sie zawiesc. THUG to w pewnej mierze rozwiniecie THPSa4 (tak tak... niestety), a wiec jesli zawiodles sie na czworce to i pewnie Underground ci sie nie spodoba.

No, ale moge tez byc w bledzie :mrgreen:

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tony HAWK wymiata jak zawsze! Grafika jest śliczna a plansze pięknie zaprojektowane jak np. ALCATRAZ czy COLLEGE. Pojawiło się wiele nowych trików. Na pewno na początku gry sympatycy porzednich części nie będą zdobywać tyle pkt co w THPS3 (mówimy tu o mln) ale po bliższym zapoznaniu poradzą sobie i wykonają wszystkie zadania (czyt. przejdą grę na 100% tak jak ja)!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem gre Margerą(hehe Jackass Rulezz) :D . I co stwierdzam że gra jest masakrycznie trudna ale zarazem najlepsza część serii. Moim zdaniem grę wszystkim sk8terami bede przechodził chyba z 2 miech a 100% gry i tak nie uzyskam i na tym polegać będzie geniusz tej gry. A poza tym to czekem na Tony Undergurnd PC :D :D :D oby sie kiedyś ukazał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy Tony Hawk Undergrund będzie na PC :?:

Chyba tak. To ich obowiązek :P Czekam na to już kilka lat ;)

W USA Tony Hawk Underground już wyszedł, na razie tylko na PS2, XBOX,GameCube. Jednak seria reklamowana imieniem Tonego jest tak popularna że kwestia wydania go na ''pieca'' to tylko kwestia czasu!

Ta gra ma parę nowych trików! Możemy stworzyć skejta z naszą twarzą, będziemy mogli robić własne deski, a nawet nowe tricki!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość borowik_

Tony'ego Underground już grałem ............................na PS2. Jest chyba najlepszy ze wszystkich.Jest jeden fajny trick można brać dechę w łapę i połazić po okolicy.Polecam jeśli wyjdzie na pc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w THUG można będzie też umieszczać tatuaże gdzie się chce i jakiej wielkości się chce

To specjalnie nic nowego!

W dwóch ostatnich częściach też był dość rozbudowany tryb tatuaży!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tony'ego Underground już grałem ............................na PS2. Jest chyba najlepszy ze wszystkich.Jest jeden fajny trick można brać dechę w łapę i połazić po okolicy.Polecam jeśli wyjdzie na pc.

Taaaa? Ciekawe!

Naliczają pewnie jeszcze za ten trick punkty?

Tutaj małe ostrzeżonko, mogłeś te posty połączyć. Następnym razem o tym pamiętaj. Wiem, że tak było wygodniej, ale proszę wysil się trochę. Już mi się nudzi powtarzanie tego milionowy raz...- Ama

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu gra zaczęła się wypalać, a jej kolejne części, poza nowymi lokacjami i zmianami w grafice, nie wnosiły praktycznie nic nowego. Na szczęście autorzy również to w porę zauważyli i postanowili odejść od utartych schematów, zmieniając całkowicie jej koncepcję!

W TH Underground autorzy zapewniają, że ilość sztuczek jakie nasz zawodnik potrafi wykonać, ma być naprawdę imponująca. Z pewnością znajdą się jednak ludzie, którym to nie wystarczy. Autorzy pomyśleli i o tym, tak więc w grze pojawi się również edytor, który pozwoli nam nie tylko wymyślać nowe triki, ale także tworzyć zupełnie nowe deski, parki, czy też zadania jakie musimy wykonać. Do tworzenia trików będzie całkiem interesujący program, który pokazywać ma nam animację trików!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arnoldzik

Moim zdaniem TH:UG stanowić będzie coś nieco innego od tego co było przedtem. Widać, Activision (O2) postawiło na ilość nowości a nie ulepszeń. Z drugiej strony ciekawy jestem, kiedy znudzi sie to robienie własnych trików i parków, bo to tylko kwestia czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...