Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Slateer

Call of Duty (seria)

Polecane posty

Czy można jeszcze pograć w starsze części CoD? Chodzi mi o multi oczywiście. Black Ops (1)?

Obecnie ciągle pogrywam w MW 3(aby wreszcie z czystym sumieniem dojść do 10 prestiżu) i mogę powiedzieć że ze znalezieniem gier w dominacji, TDM, Likwidacji oraz ZiZ nie ma problemu. O wiele gorzej sytuacja ma się z Sabotażem, Sztabem, czy Demolką. Ja już jednak od dłuuugiego czasu zostaje przy Dominejszyn, a następnie for fun gram Zarażonego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem się do pogrania w trybie zombie w CoD'a. Którą część do grania w ten tryb możecie mi polecić? Najlepiej, żeby były to te nowsze części, bo jeszcze na zombie nie grałem wink_prosty.gif.

Grałem w WaW i oba Black Klopsy, przy czym najlepiej mi się grało w BO1, nie kupując ani jednego DLC. Nie wiem niestety jak teraz wygląda sprawa ze znalezieniem lobby w żadnej z tych części. Moim zdaniem BO1 ma znacznie lepsze mapy, czuć klimat i są bez udziwnień (zupełnie nie rozumiem konceptu busa w BO2 Tranzit... powolne, nudne i męcząco powtarzalne). Można się świetnie bawić na samym Kino Der Toten (mapa ta nie potrafiła mi się znudzić), czasem tylko tykając Five, które też sporo w sobie ma - styl gry jest zupełnie inny, no i, cholera, postaci! Prezydent Kennedy, McNamara, Nixon i Castro biggrin_prosty.gif Od zombiaków w BO2 właściwie się odbiłem. Pograłem trochę, ale jedyne, co mi się z tego nowego wymyślnego trybu spodobało, to inne perki (w tym moje ulubione szybsze poruszanie się) i apokaliptyczna otoczka... za to wszystko inne... meh. Jeżeli zamierzasz kupić Black Ops 2 głównie dla zombie, to ja bym Ci powiedział, żebyś sobie to darował i po prostu kupił Left 4 Dead 2 biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ci powiem że moim zdaniem BO2 zombi tranzit jest całkiem ciekawe (jeśli się umie grać :) ), misja dla 2 zgranych graczy żeby otworzyć tajemne przejście żeby ulepszyć broń za 5k i od razu po tym ucieczka przed elektrykiem (którego uwalnia się uruchamiając zasilanie) i wyścig z czasem czy uda nam się kupić elektryczny kastet. Oczywiście jak się gra z deklami to do 4 rundy ale z pro graczami to do spoko 19 rundy. A i jeszcze te 3 ukryte lokacje i wspaniałe itemy do złożenia z części.

Polecam CoD BO 2 Zombi Tranzit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zombie w całej serii, to najlepiej grało mi się w BO2. Gra jest całkiem nowa, co za tym idzie truposze wyglądają lepiej, dalej wnikając jest bardziej realistycznie. W sumie, to grając kooperację w wyborowym towarzystwie można się świetnie bawić, jednocześnie mając możliwość wyśmiania (jeśli kompan gra gorzej od nas) :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie znoszę grania w multi z gośćmi z kosteczkami sam mam czaszkę i tylko z ludźmi na moim poziomie (albo polaków z którymi mogę się dogadać) mogę się zabawić i dotrwać do 19 rundy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, kiedy grałem, przypadkowo natrafiłem na mojego znajomego, tak nam się dobrze grało, że zrobiła się ostra rzeźnia, lecz w ostatniej rundzie polegliśmy pod naporem potężnej fali zombiaków...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego albo grasz z kimś z kim możesz się dogadać albo wcale, mi jakoś z tymi ksującymi amerykanami gra się nie podoba.Przez granie w zombi mam dużo przyjaciół (Polaków) w znajomych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka ! a więc mam pytanie co mi radzicie kupić ? Modern Warfare 3 czy Black Ops II ? (mutliplayer oczywiście) (xbox 360 ) ceny znalazłem są podobne , BOII jest może 10 zł droższy (ale nieważne to ) . Co opłaca się kupić ? Gra ktoś w multi wogóle w mw3 ? sam grałem w mw3 na pc i mi się spodobało .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jakiego trybu chciałbyś kupić grę? Jeśli dla singla, naturalną rzeczą byłoby nabycie gier w kolejności chronologicznej (choć akurat MW3 i BOII nie są połączone). Jeśli dla trybu multi - cóż, w obie gry gra sporo ludzi (w MW3 nie ma żadnych problemów ze znalezieniem graczy), wybierz więc tego CoD-a, którego realia bardziej ci odpowiadają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierz tego CoD-a, którego realia (bronie, klimat map, itp.) będą ci bardziej pasowały. Skoro nie grałeś w BOII, spójrz choćby na screeny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak grałem w Ghost demo multi to mapy wydawały mi się tak małe że się rodzisz tuż przed wrogiem (dla mnie to minus) ale trzeba pochwalić za duże możliwości kreowania postaci np: postać, czapki, okulary strój itp. postaci jest od fula i innych rzeczy też nie mało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tranzi i przetrwanie polecam w BO 2 zombi, no może są tylko 3 mapy ale w tranzit jest dużo ukrytych lokacji, a czego tu nie rozumiesz? w BO jak i w BO 2 w zombi jawsze chodzi ot o samo ,,zabijać i przetrwać"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ta mała ilość map trybu zombie to dziura. Activision pewnie pomyślało, że jak udostępnią map tyle, co kot napłakał, to wszyscy biegiem i w podskokach ruszą po DLC, żeby mieć kilka mapek do dodatkowego trybu gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wielkim fanem trybu zombie nie byłem, nie jestem i raczej nigdy nie będę. Jeśli już muszę zagrać w jakąś grę o truposzach, to przesiadam się na Resident Evil, Dead Island, ewentualnie Left 4 Dead. Jedyny, który mi się spodobał, to było bodajże Word at War, pomimo tego, że trochę gierka stara, to i tak najlepiej się bawiłem.

Tryb zombie uważam jako smaczek dla osób, które chcą nacieszyć się czymś więcej niż (w niektórych częściach) kulejącą fabułą i (w większości części) świetnym multi. To taka jakby rekompensata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może porzućmy temat zombie, bo się rozwinął na prawie dwie strony :P. Choćby na rzecz dyskusji o przerywnikach filmowych. Mnie najbardziej takowe podobają się w Ghost, choć w poprzednich częściach nie były one o wiele gorsze.

Szczególnie efektownie wyglądają, te podczas których bohater ześlizguje się ze ściany walącego się budynku. Z tych starszych części, to chyba momenty walki z obgryzającym gracza psem. A Wy co o nich sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...