Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Slateer

Call of Duty (seria)

Polecane posty

@kmm101 - Sorry, ten patch jest na torrentach podobno, nie przeczytałem artykułu zanim podałem tongue_prosty.gif Ale... Ja tam nic nowego nie czuję w Ghosts. Multi ma identyczny feel jak poprzednie odsłony. Może za mało godzin z nimi spędziłem, żeby teraz odczuć różnicę? Nie wiem. Po prostu dobry arcade.

Also, nie ma Znajdź & Zniszcz :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nope. Jest tylko dziwna jego wersja - Znajdź i Uratuj. Podobne, tyle tylko, że można wskrzeszać towarzyszy podnosząc ich nieśmiertelnik, co zmienia zupełnie tempo i styl rozgrywki.

Może w DLC dadzą S&D... Tak ogólnie, to coś czuję, że zbyt długo nie pogram w Ghosts. Wrócę do BF4, kiedy w końcu wydadzą patch. A jeżeli chodzi o arcade, to grzecznie poczekam na Titanfall.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zagrałem chwilke to i ja coś szkrobne. Rozdzielczość 1440 na ileś tam, ustawienia graficzne najwyższe. Grafika niestety nie ma umywa się do BFa, nie ma co tutaj dyskutować. Trochę pograłem w single: taki interaktywny film troche, ale jak zagram wiecej może coś się zmieni, oczywiście sporo absurdów typu standardowe poczekanie na zdrowie, latanie w różne strony w kosmosie i zmienianie kierunku lotu itp. itd. Teraz multi. Wbiłem tylko na Team DM i DM tak dla początku po długim rozstaniu z serią. I tu kilka uwag .. po pierwsze wbiłem i od razu pierwszy na serwerze :) Taki początek wprawia w dobry humor. Poza tym jednak, że mam refleks i pieska przy sobie to mało co ogarniałem, ale to zrozumiałe, bo początek gry, natomiast! Ten kto powiedział, że mapy są za duże absolutnie nie mówił żle, bo bieganie w poszukiwaniu wroga w call of duty (przy pełnym serwerze) absolutnie nie można zaliczyć jako plus.. no, a poza tym .. stare śmiecie, jak przegramy kilkanaście/dziesiąt godzin w multi to można zacząć coś kminić, bo teraz to takie "kto pierwszy ten lepszy" - mi pasuje, bo ja się w tym sprawdzam (K/D już 3.0 bodajże), ale jednak na dłuższą metę wolę coś ambitniejszego, ale dzisiaj pierwszy dzień, dajmy grze szanse.

PS. Historia wprowadzająca do fabuły całkiem ciekawa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się odpalić na <6GB bo wywala błąd. Istnieje sposób żeby to obejść, ale zakłada on wykorzystanie pirackich plików, więc wiadomo jak to się może skończyć.

EDIT: Pograłem chwilę w multi i po prostu nie mogę uwierzyć. BF4 i większość nowych gier na moim sprzęcie trzyma stabilne 50-70FPS przy ustawieniach high/ultra. CoD, który w niczym nie przypomina next gena na wysokich ustawieniach ma ~35 FPS z mocnymi dropami przy każdej akcji. Optymalizacja nie istnieje, albo była robiona przez ludzi niedomagających umysłowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja natomiast czuje klimat gry już :P Gram sobie w multi i podczas końca meczu typek który zajął drugie czy trzecie miejsce obowiązkowo musiał napisać "what a noob enemies" - ale cóż chłopakowi żałować :P

Fabuła jest dosyć klimatyczna moim zdaniem, szczególnie w porównaniu do Battlefieldów które zwykle serwują nam po prostu wojnę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stereotypowy - To ma być ironia? Akurat można z czystym sumieniem stwierdzić, że Ghosts na więcej niż 7 nie zasługuje. Bo jest co najwyżej, po prostu dobrym Call of Duty. A bywały lepsze - chociażby ubiegłoroczny Blops 2.

Kampania nie powala, multi nie wprowadza żadnych zmian.

Treyarch zawsze przynajmniej stara się wprowadzać jakieś ciekawe zmiany, w singlu i w multi (to oni wpadli na system Pick 10, w kampanii mieliśmy wybory, nieliniowe fragmenty i misje ze sterowaniem "z góry"). IW zawsze daje to samo, co zawsze. Od MW3 wyraźnie czuć, że trzon ekipy poszedł sobie do Respawn Entertainment robić Titanfall.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zdenio Tylko pamiętaj ze nie zawsze zmiany są udane np w cod BO2 jak wspomniałem w poprzednim pocie były ciasne mapy do multi i zombie i przesto wszyscy biegali z bronią MP9 (nie wiem czy tak się nazywała ta bron) bo ta bron była dobra na ciasne mapy .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumiem tego całego hejtu na tą grę. Wszyscy ryczą jaka to kupa i tak dalej, ale każdy ma to głęboko w czterech literach co pokazał najnowszy rekord sprzedaży. Ludzie to lubią, bawią się przy tym dobrze, kupują, nie narzekają na grafikę więc po jakie licho na naszym forum (i w postach ogólnych) ludzie tak spinają cztery litery. Nie podoba im się to niech nie kupują i zostawią grę w spokoju...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arturdzie - Z kolei w Ghosts niektóre mapki są aż za duże na 12 osób tongue_prosty.gif

@Ikzper - Lobby, jak w poprzednich odsłonach.

@TVSuperStar - Bo to jest złe dla serii. Chciałbym w końcu zagrać we wspaniałego CoD-a, który zerwie mi czapkę z głowy. Ale ta gra sprzedaje się jak FIFA czy Madden, niemal automatycznie. Więc twórcy i wydawca nie muszą się za bardzo przejmować. Mogą dalej olewać PC, mogą dalej klonować assety z poprzednich gier (ciekaw jestem kiedy zmienią dźwięk spadających granatów obecny identyczny od pierwszego MW :P), nie będą eksperymentować, to cały czas będzie to samo. To nie jest moim zdaniem sytuacja idealna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumiem tego całego hejtu na tą grę. Wszyscy ryczą jaka to kupa i tak dalej, ale każdy ma to głęboko w czterech literach co pokazał najnowszy rekord sprzedaży. Ludzie to lubią, bawią się przy tym dobrze, kupują, nie narzekają na grafikę więc po jakie licho na naszym forum (i w postach ogólnych) ludzie tak spinają cztery litery. Nie podoba im się to niech nie kupują i zostawią grę w spokoju...

Prawdopodobnie dlatego, że to kiepska seria, której wyniki sprzedaży nie odbierają nikomu prawa do (słusznej) krytyki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zdenio dzięki ale serio w multi może max gracz tylko 12 osób ? Wiem ze na konsoli 12 ale na PC tez jest ograniczenie do 12 graczy w multi ?

I teraz mam prośbę do tych którzy grali w tryb Squad,survival i extinction żeby podzielili się wrażeniami bo te tryby interesowały mnie w nowym cod.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwery dedykowane są, nie ma przeglądarki serwerów. To nie to samo.

12 osób w większości trybów, tylko w trybie Kocioł (chyba), są rozszerzone wersje Dominacji i TDM i tam już mamy 9 vs 9.

@Squads - Nuda. Czuje się, że gramy z botami, nawet jeżeli jednym z przeciwników jest prawdziwy człowiek. Nie chciało mi się w to dłużej bawić, ot ciekawostka.

@Wyginięcie (Extinction) - Fajny co-op, tyle, że ja nie przepadam za takimi grami kooperacyjnymi :P Podobne do zombiaków, tylko kosmici zamiast nieumarłych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie te czasy, kiedy w tym wątku po premierze kolejnego CoD posty wypluwano z prędkością karabinu. Przejedzenie serią, czy masowy odpływ konkretnych forumowiczów / zapaleńców? Nadal nic nie wiem o jakości kampanii singlowej, która w moim przypadku ma naprawdę spore znaczenie podczas 'CoD experience'. Jak optymalizacja w singlu, multi? Newsmani zalewają sieć wieloma złymi wieściami z wirtualnego frontu, co mnie póki co wstrzymało z zakupem. Nadal celuję w wersję PC, ale przez myśl mi przez chwilę przeszedł zamiar zakupu na PS3 i ewentualna przesiadka na PS4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie te czasy, kiedy w tym wątku po premierze kolejnego CoD posty wypluwano z prędkością karabinu. Przejedzenie serią, czy masowy odpływ konkretnych forumowiczów / zapaleńców? Nadal nic nie wiem o jakości kampanii singlowej, która w moim przypadku ma naprawdę spore znaczenie podczas 'CoD experience'. Jak optymalizacja w singlu, multi? Newsmani zalewają sieć wieloma złymi wieściami z wirtualnego frontu, co mnie póki co wstrzymało z zakupem. Nadal celuję w wersję PC, ale przez myśl mi przez chwilę przeszedł zamiar zakupu na PS3 i ewentualna przesiadka na PS4.

Proste. Jak masz słaby komputer to nawet się nie pchaj w kupowanie bo się jeszcze zezłościsz. Ewentualnie czekaj na jakieś gameplay'e, aktualizacje sterowników bo wiele osób też tak robi.

U mnie na przykład lekkie ściny mam na początku misji ( i to jeszcze nie co każdą misję tylko co 3-4)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem singla.

Nie sadzilem ze bedzie mi sie tak podobal smile_prosty.gif! Porownywalnie do Black ops.

Ogolnie w grze fajna roznorodnosc misji, duzo strzelania i fajne wojskowe rozmowy. Troche mnie wkurzyaly skrypty i debilne AI ktore uciekalo/bieglo w jednej linii przez co seria z karabinu i od razu polowa martwa.

Teraz do spoilerow:(porownuje do bf4)

Najpierw troche o BF4

Jak tylko ten "maz" chinczyk sie pojawil w hotelu wiedzialem ze to prezydent. Ze beda probowali go zabic a on "nawroci"chinczykow i bedziemy razem walczyc.

Ogolnie Single bf4- nuda ale ladne graficznie i lepsze AI.

Teraz COD:

Od samego poczatku bylo wiadomo ze ten Rorke to byly Ghost, ze najprawdopodbniej zamorduje Brata/tate naszego bohatera no i ze koncowa misja to walka z nim - czyli w skrocie nuda. ALE:

Wyciagamy brata na plaze, napisy wchodza i sobie mysle "Ehh.. zapewne bedzie cos po napisach wiec pojde po piwo a niech one sobie leca". LEDWO wychodze z pokoju a slysze Rorka?! Wracam do ekranu i.....? Musze powiedziec ze WOW!. Super zakonczenie! Nigdy bym sie nie spodziewal (ale od razu sobie pomyslalem ze po napsiach koncowych bedzie nasz bohater siedzial w dziurze w dzungli i moze bedzie jakis QTE z jedzeniem-tych zatrutych- posilkow)

Mowiac krotko, mam nadzieje ze w COD;Ghosts 2 bedziemy

grac jako czarny charakter ktory bedzie eliminowac reszte Ghosts biggrin_prosty.gif. Serio bylbym mile zaskoczony jaky IW nam zaserwowalo taka historie!

A co do multi - to nie bede gral. Wole tracic czas przy multi z BF4. Extraction moze sprobuje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...