Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B0nes49

Grzeszni i Bogaci (2009-)

Polecane posty

Grzeszni i Bogaci (2009-)

Nowy serial TVN'u. Z początku nie byłem zachęcony, by go obejrzeć. Natknąłem się przez przypadek na czołówkę i zacząłem oglądać. I tu wielki szok. Myślałem, że będzie to jakaś tania komedia, nudna i nieśmieszna, a śmiałem się co chwilę. Humor jest tu absurdalny, albowiem jest on parodią ,,Mody na Sukces" i widać, że scenarzyści wzorowali się na tym serialu. Naprawdę widziałem jak na razie pierwszy odcinek, a było w nim z chyba cztery zwroty akcji (naprawdę bardzo debilne zwroty) i nie mogłem się przestać śmiać. Chyba dla każdego jest on wielką niespodzianką i jestem pewien, że zyska duuużą popularność. I jestem ciekawy czy któryś z was spodziewał się takiej ,,humorystycznej bomby"? :wink:

24057_14.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial ten obejrzałem po raz pierwszy z braku laku. Nic ciekawego nie było na innych kanałach to i zostałem przy TVN-ie. Z każda minutą jednak było coraz śmieszniej. Humor może nie jest wielce przebojowy, ale czasu napewno nie zmarnowałem oglądając Grzesznych i bogatych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, może nie najlepszy serial komediowy, ale jak dla mnie całkiem niezłe. Myślałem, że będzie coś cienkiego... a tu naprawdę kawał porządnego serialu komediowego! Parę rzeczy naprawdę mnie rozwaliło, a śmiech było słychać hen-hen daleko:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko zobaczyłem pierwszą reklamę, to już nie mogłem się doczekać pierwszego odcinka. I szczerze mówiąc, to było w nim aż za dużo tego dobrego. Wydaje mi się, że w pierwszym odcinku po prostu "przesadzili z przesadą"(nie umiem tego inaczej określić) - było to takie absurdalne, że aż nieśmieszne. Ale następne odcinki były już dużo bardziej udane. Poza tym uwielbiam ten dominujący tam typ humoru - tak bezlitośnie wyśmiewają się w tym serialu z klasycznych oper mydlanych, że czasami się załamuję nad głupotą bohaterów i ich tekstami. Ale to wcale nie znaczy, że to źle - wręcz przeciwnie, uwielbiam być tak załamywany. :P. Ciekawe, czy nakręcą kontynuację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie beznadzieja. Po pierwszych zapowiedziach byłem nastawiony bardzo pozytywnie, jednak pierwszy odcinek mnie bardzo niemile zaskoczył... Aktorzy jeszcze w miarę, ale od początku do końca nie wiadomo o co chodzi, zdecydowanie przekombinowany. Wydaje się, że po prostu chcieli być tak śmieszni, że aż przesadzili z niedorzecznością... Chyba za dużo chcieli osiągnąć. Jednak niezrażony postanowiłem dać mu i drugą szansę. I co? Nadal to samo, niedorzeczność godni niedorzeczność, w ciągu całego odcinka zaśmiałem się może ze dwa razy pod nosem, ale tak to grobowo cisza :D Aż mi głupio było to oglądać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie beznadzieja...

Moje wrażenia po obejrzeniu 2 odcinków były bardzo podobne, dlatego postanowiłem odpuścić sobie dwa pozostałe. W najnowszej produkcji TVN-u jedna niedorzeczność goni kolejną, a sam serial prezentuje "klozetowe" :gafa: poczucie humoru, czyli takie które wcale do mnie nie przemawia. Dziwię się ze stacji Komercyjnej (która musi sama na siebie zarabiać) nie było szkoda kasy na tego gniota.

Radzę omijać szerokim łukiem. :dobani:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem niecałe 10 minut któregoś z odcinków i nie mam ochoty na więcej. Dla mnie to wszystko jest głupie, przewidywalne i nie za bardzo śmieszne. 13 posterunek przy tym to dzieło sztuki komediowej.

Nie wróżę temu wynalazkowi przyszłości dłuższej niż jeden sezon.

W ogóle ostatnio TVN zaczął stawiać na obsadę zamiast jakości - kompletna porażka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem cały pierwszy odcinek i fragmenty kilku innych i mam raczej mieszane uczucia. Na pewno serial jest bardzo oryginalny, jest świetnie wystylizowany na opery mydlane, ale humor nie zawsze jest najwyższych lotów. Niektóre gagi są zabawne, ale niestey spora część jest raczej żałosna. Nie uważam "Grzesznych i bogatych" za dzieło kiepskie, ale wolałbym, żeby pieniądze przeznaczone na ten serial poszły na coś innego - może drugą część "Odwróconych"? To był naprawdę świetny serial, jeden z lepszych, jakie w Polsce powstały. "Grzeszni..." nie są źli, ale ja oglądać tego nie będę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem pierwszy odcinek, no i średnio mi się spodobał. W każdym razie nie miałem ochoty oglądać następnych.

Ale jest to lepsze od tych wszystkich M jak Miłość, Barw szczęścia itd. Powiedzcie mi czemu polacy robią, tak słabe seriale, opierające się w większości na tych samych zasadach, każdy wie o czym mówię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam , ale mi ten serial się nie podoba . Jeśli kogoś śmieszy tekst typu "Na plastikowe kulki" to jego sprawa bo mnie nie śmieszy... Dużo lepsi są Spadkobiercy na TV 4.

Zgodzę się z kolegą w 100%

Serial o którym mowa, jest pastiszem, na kanwie którego ciężko jest zbudować interesujący, przyciągający obraz. Od początku nie wróżyłem przyszłości temu tworowi, bo ilość humoru, jaką da się wyciągnąć z prześmiewanych zachowań, czy gestów jest ograniczona. Moda na Sukces jest ewenementem bazą którego jest fabuła, natomiast tu fabułą samą w sobie są gesty, zachowania, czasem jakieś teksty oraz co bardzo ważne - ujęcia kamery, prześmiewające kadry pierwowzoru (mówie oczywiście na pokazywanie twarzy knującej coś osoby). Daje to wszystko wąskie pole do popisu, bo ile można się z tego śmiać? Po 10 odcinkach juz nawet imiona nie są śmieszne, natomiast SULLY SPECTRA (aka ELEKTRA) - smieszy mnie niezmiennie.

Pomysł udany, ale na jeden odcinek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kolejny serial, który mógłbym nazwać porażką. Miał być on śmieszny i na taki się zapowiadał. Co wyszło? Nieudolna próba sparodiowania seriali takich jak "Moda na sukces". Osobiście nie dziwię się, że został on zdjęty z emisji. Miał dobrych aktorów i mogła wyjść z tego naprawdę fajna komedia. Wyszedł najgorszy, jak do tej pory, serial TVN-u.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku było zabawne, potem normalnie śmiechu warte, nie do wytrzymania, jednak pod koniec stało się zbyt przewidywalne i nieśmieszne. Gdyby odcinki były krótsze, mogłyby zapewnić śmiech w odpowiednich dawkach. Szkoda że już nie puszczają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem dziś przypadkiem na kawałek tego "czegoś" i z ciekawości postanowiłem sprawdzić z czym to się je. IMO strasznie drętwe i nieśmieszne. Może miało być toto jakąś parodią tych wszystkich telenowel, ale chyba im nie wyszło. Nijakie i bez polotu, o wiele lepiej oglądało mi się "Spadkobierców" na TV 4, "Grzeszni i bogaci" są jacyś tacy zbyt przerysowani (to pewnie celowy zabieg, ale co za dużo to niezdrowo).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...