Skocz do zawartości
Digison

League of Legends

Polecane posty

Ostatnio mój znajomy postanowił zorganizować taki nieduży turniej w LoLa. Start bodajże 27 grudnia... Więcej informacji na:

http://www.lolcenter.pl/turniej/

aa... i rozgrywki obywają się 3on3 :>

gdyby ktoś był zainteresowany to zapraszam :D

Edytowano przez Quaku
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z kumplem poszukujemy ludzi do gry, jakieś 5 osób. Jak ktoś chętny to GG: 9684116 albo tutaj na forum. Rankedów jeszcze nie gramy. Gramy na EU.

Wymagamy: brak spamu, flamu, ragowania, w miare skilla, najlepiej ogarnięcia jakiegoś main champa, mutacji. Najbardziej przydałby nam się tank, caster i supporter.

Ja prawie zawsze gram WW jungla hybrydą albo full dps, kolega teemo AS/AP z grzybów wyciąga 1400 dmg ;)

I jak możecie podajcie:

Nick na LoLu:

Główna postać:

Staż gry:

Preferowane postacie:

------------------------------------

Nick na LoLu: Thugson

Główna postać: Warwick

Staż gry: pół roku

Preferowane postacie: WW, Yi, Olaf, TF, Tristana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja się tutaj wpiszę, jednak muszę napisać BARDZO ważną rzecz -

nie jestem newbie nie znającym się na podstawach, ale nie jestem też jakimś PRO który nie popełnia błędów itp. Nie gram codziennie i nie pociągają mnie jakieś turnieje, klany itp.

Mało tego - niech niedojrzali emocjonalnie nawet mnie nie zapraszają - spotkałem takich dwóch, którzy po dodaniu do friends przy pierwszym meczu rzucali mięsem na prawo i lewo. . .

Po prostu szukam takich jak ja, którzy dla relaksu odpalają tą giere i w razie W zaproszą do miłej i kulturalnej gry !)

Serwer : EU

Nick : KMyL

EDIT

PS: jeżeli znajdą się chętni, to proszę o wcześniejsze info na gg, bądź PW .

Edytowano przez KMyL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zagrać z kimś, mój nick to oczywiście: mikista10. Mam 14 lvl i bardzo dobrze ogarniam... Nazbierałem porażek, bo kiedyś mało grałem, teraz za tę grę się solidnie zabrałem.:D Zapraszać też na Xfire, nick to znowu: mikista10.:D

Edytowano przez mikista10
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizuje swoje dane :

Nick RaxusV

Lvl 30

Ponad 200 winów.

Serwer EU.

Ownie Casterami (Veigar, Swain, Karthus) oraz dpsami (Jax, Shaco, Master Yi). Tankować też mogę (Galio,Shen i Trundle).

Obecnie jestem w Sharku Team. Chętnie zagram, gdy nie ma nikogo z teamu. Oczywiście mój team może zagrać mecz sparingowy (custom game, tryb draft mode tak jak w ranked). Chętni pisać na xfire.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zagrał

nick :striker of magic

serwer EU

Ogarnięte champy : kassadin (bardzo dobrze ) udyr (bardzo dobrze) xin zhao (bardzo dobrze) pantheon (dobrze) warwick (dobrze) dr. mundo (dobrze) do kolekcji niedługo dołączy karthus ezreal lub twitch (powiedźcie kogo kupić)

niestety przez brata dostałem bana do 5 lutego :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer: EU

LVL: 30

Nick: BiiBiiS

Jak chcecie mnie dodać do znajomych, to napiszcie, że jesteście z forum. :)

EDIT

Głównie szukam kogoś, kto zagrałby ze mną w ranked, bo wtedy wiadomo, że można liczyć na przynajmniej jednego gracza.

Edytowano przez BiBiS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nick : Tygrysic

lvl : 10

champ: Master Yi, Tristana, Ashe, Soraka, Pantheon

serwer: EU

Jeśli chcecie mnie zaprosić proszę napiszcie, że jesteście z CD-Action razem z nickiem na FA.

Mentora wysoko levelovego też chętnie przyjmę. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: DevilSong

LVL EU: 30

LVL US: 30

Postacie EU: Main: Irelia, Nidalee, gram też Ezreal, Kayle, Olaf, Lux, Karma,Ashe od biedy ( nie mam run) Akali, Nassus, Shen

PS: Szukam teamu na turniej :)

Edytowano przez WindCracK
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś by był polamić to chętnie pomogę :P

Serwer EU, lvl 30, skill marny.

O dziwo najlepiej chyba mi idzie jako Eve, Kundelek, Xin i ew. Shen.

Poza brakiem skilla mogę dorzucić dla ułatwienia rozgrywki miejsce na serwerze mumble, gdzie czasem znajdzie się ktoś chętny to gry :)

Moje statystyki z tej dziwnej strony:

102ffffff.png

A i dodam jeszcze że mój lolek się sypie jak może i kiedy może, więc jeżeli ktoś ma jakieś sposoby (poza 123687135 z kolei reinstalacją gry) na tradycyjne wywalanie z czatu to proszę o porady.

Edytowano przez Fabrykant
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RaxusV

Szukam dobrego gracza (TYLKO GRAJĄCEGO TANKAMI LUB JUNGLERAMI) z 30 lvl na EU który wyprowadzi mnie z bagna elo hell w ranked, w które się wpakowałem

RaxusV

30 lvl

Gram : Urgot, Kassadin, Karthus, Olaf, Corki (mainy), jungle shaco. Oczywiście mogę się dostosować, ale cel mam jeden : 1200 elo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...