Skocz do zawartości

Polecane posty

Około tygodnia temu zaliczyłem Far Cry 2 i Company of Hereos. Ta pierwsza - im starsza, tym lepsza: rok temu się odbiłem, teraz ją łyknąłem jak głodny pizzę. Ta druga - korzystając z darmowego weekendu na Steam zaliczyłem singla, pograłem w multi i coopa, by wyrobić jedną opinię: trzeba kupić.

Obecnie natomiast ogrywam Two Worlds 1. Świetna gra. Z zasady przypomina mi Sacreda - niby wszystko oklepane, a wciąga jak Diabli. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Właśnie gram (a właściwie zagrywam się) w grę "Endless Space" :icon_cool: . Po części przypomina "Master of Orion", a po części "Galactic Civilizations". Dla fanów strategii turowych (a w szczególności tych rozgrywanych w kosmosie) jest to pozycja obowiązkowa. Dla niektórych może być też dodatkowym plusem (a dla innych wadą; dla mnie raczej plusem), to że jest to gra przeznaczona na Steama. Innymi słowy: warto było ją kupić :icon_smile: (a tym którzy tego nie zrobili, to polecam dokonanie zakupu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystuję chwilę jeszcze wolnego czasu przed premierą WODa, dlatego postanowiłem przejść zaległe tytuły, na pierwszy ogień poszedł THIEF z tego roku, całkiem przyjemna gra, ale optymalizacja trochę kuleje. Do tego raz na jakijś czas uruchamiam TF2 ale gra mi się przejadła i trochę Planetside 2 z BF3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Two Worlds przed chwilą zostało przeze mnie skończone, czas wyrazić opinię. Tak jak wspomniałem, gra przypomina Sacreda - wciąga, mimo że formuła oklepana do bólu. Gra ma wiele niedoróbek, głównie graficznych (animacje przede wszystkim; wyjątek stanowią tu animacje walki). Czasem sypią się questy, jednakże rzadko. Największymi bolączkami wydają się być długość gry (15,5 godziny z większością zadań bocznych to jak na RPGa krótko) balans walki/postaci. Po 2h godzinach dorobiłem się bohatera, przy którym terminator to czeladnik. wink_prosty.gif Wszystkich przeciwników (smoki też) kładłem kilkoma uderzeniami miecza, natomiast "kolosy" (golemy, giganty etc.) same mnie kładły jednym ciosem. Finał też pozostawia wiele do życzenia. Niemniej, jak zauważyłem wcześniej, gra wciąga niemiłosiernie i mimo - podobnie jak w Gothiku 3 - wielu wad pozwala miło spędzić czas. Ode mnie 7+/10. Dwójkę póki co sobie odpuszczę, czas dokończyć Twierdzę 1. smile_prosty.gif

Edytowano przez FireFly1944
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Półtora tygodnia wolnego poszło na katowanie PC i konsol po nocach, a takze za dnia. Natłok gier był, a trzeba to było ogarnać, wiec tak na szybko:

(G)- aktualnie grane

(S)- gra skończona

Gry, w które miałem zagrać, ale dotąd mi się nie udało:

Dead Space 2 (G)

Dostałem gierkę, wiec wziąłem się za granie. Jestem w VII rozdziale. Jest fajnie, ale klimat uciekł postraszony efektywnością i większą ilością strzelania.

Mercenaries 2 (S)

Rozwałka przez duże R, pomimo 6 lat na karku może się podobać. Fanom destrukcji polecam.

Prototype 2 (S, PS3)

Gry tegoroczne:

Destiny (G, PS4)

Kilka zarwanych nocek po wbiciu ponad 20 level. Gdyby nie inne gry grałbym dalej. Oby tytuł się rozwijał

Ryse: Son of Rome (S, XOne)

Poza pokazem nowego silnika i krwistą sieczką nie widzę w tym nic więcej. Gra na pewno nie warta kupna nowego xboxa 6+/10

Forza Horizon 2 (XOne)

W nową Forze pograłem tylko trochę, bo konsola nie moja. Gdybym spał na forsie, kupiłbym dla niej Xboxa. Czemu to nie wyszło na PS4? 9+/10

Śródziemie Cień Mordoru (S, PS4)

Czyli Batman i Assassin wybierają się do Śródziemia. Wszystko to już było. Szkoda, bo można było zrobić lepiej. Ale orki wyrzyna się fajnie. Na plus system Nemesis. 7+/10

Obcy: Izolacja (S, PS4)

Dark Souls 2 frustrujący? Dobre sobie. Przy A:I momentami chciałem wyłączyć sobie głos, zeby nabluzgać we wszelakich językach.

Obcy potrafi strasznie wkurzyć, ale w zamian oferuje genialny klimat (zaszczucia) rodem z filmów. O ile tylko prędzej nas nie trafi. 9-/10

Edytowano przez TomcioM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem nowego Thiefa 4. Gra dobra, ale dlaczego miasto jest takie wymarłe?. Oprócz paru strażników nie ma żywego ducha, wiem że w mieście jest epidemia i rozgrywa się nocą itd . Nawet nie ma ludzi w budynkach do których się włamujemy. Do tego częste loadingi są irytujące, mogę spokojnie dać tej grze 7/10.

Teraz może zaliczę całą kampanie Resident Evil 6 w coopie , może być ciekawie .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assassin;s Creed 2 - rzekomo najlepsza czesc cyklu. Zobaczymy, ostatnio napalilem sie na ta serie dzieki pierwszej czesci ktora goscila na plycie CDA + dzieki artykulowi w minionym numerze. Na razie mam za soba sam poczatek gry i zapowiada sie swietna zbawa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja postanowiłem po raz kolejny odwiedzić stare przygody z Gothiciem. Po prostu uwielbiamą tą gre, ten klimat ta fabuła i niesamowity soundtrack, ahh... Dodatkowo gram PandoreMT2 (prywatny serwer Metin2), MTA (Multi Theft Auto; GTA) i w Jetman Revival: Gra to połączenie pojedynków powietrznych w płaszczyźnie 2D, na zasadach Capture The Flag. Celem gry jest kradzież flagi przeciwnika i jej szczęśliwe doniesienie do własnej bazy. Naprawdę polecam na ciężkie deszczowe dni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zaczalem znajomosc z Advanced Warfare. Po raz pierwszy mialem okazje zobaczyc w pudelku z gra az szesc podwojnych plyt DVD. Poki co przeszedlem tylko dwie pierwsze misje w trybie singleplayer i jest lepiej niz w Ghosts, bo chce mi sie kontynuowac kampanie. Zobacze, jak to bedzie dalej wygladalo. No i wciaz jeszcze nie uruchomilem dania glownego, czyli trybu multiplayer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zaczalem znajomosc z Advanced Warfare. Po raz pierwszy mialem okazje zobaczyc w pudelku z gra az szesc podwojnych plyt DVD. Poki co przeszedlem tylko dwie pierwsze misje w trybie singleplayer i jest lepiej niz w Ghosts, bo chce mi sie kontynuowac kampanie. Zobacze, jak to bedzie dalej wygladalo. No i wciaz jeszcze nie uruchomilem dania glownego, czyli trybu multiplayer.

Spacey wszystko zmienia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@oskaoska

Poki co to Spacey mnie tylko drazni. A wlasciwie to nie on sam, ale sposob wykonania i mimika jego twarzy, bo jak na skore to nazbyt poluskuje, przez co wyglada jakby byla zrobiona z jakiejs masy plastycznej albo z gumy, a nie ze skory... Sledgehammer moglo sie bardziej postarac w tym przypadku, bo reszta twarzy wyglada troche lepiej wedlug mnie. No chyba, ze wlasnie o to chodzilo i ze wciaz nie dotarlem do Wielkiego Zwrotu Akcji, w ktorym sie okaze, ze Spacey to nie czlowiek, tylko android...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...