Skocz do zawartości

Polecane posty

Przed chwilą ukończyłem Portala 2. I o ile jedynka była arcydziełem, dwójka jest zaledwie świetna. Nie powiem, rozwiązywanie zagadek wciąż bawi, nowe gadżety są bardzo fajne, wszystko to wykonane było świetnie, ale klimat jedynki jakoś gdzieś się ulotnił. Przez większość gry było mało (za mało) GLaDOS, do której Wheatley się nie umywa, że o nagraniach Cave'a Johnsona nie wspomnę. Ponadto brakuje mi tej nieskazitelności komór z jedynki. Ja wiem, że placówka jest w większości zniszczona, ale jednak budowało to pewien klimacik. Najlepiej w dwójce wypadają fragmenty, w których, jak za dawnych czasów, przechodzimy komory nadzorowani przez GLaDOS. Niemniej, gra świetna, polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja wymienię WSZYSTKIE gry jakie przeszedłem przez ostatnie 10 (!) lat razem z demówkami z ostatnich 15 lat bo przecież do tej pory tego nie zrobiłem...

Koledzy po co te wszystkie wyliczanki ile i jakie gry w ciągu roku zaliczyliście? - czy czasem nie odbiegacie od tematu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamiast wymieniać, to może ostatnio w co grałem:

God of War: Ascension - skończone po raz drugi, spoko gierka, jednak do 3 to nawet startu nie ma, aczkolwiek zagrać można

Uncharted 3 - raz jeszcze od początku, zapomniałem już jaki fajny klimat tej gry

Dragon Age Origins - wydaje się fajna, na razie dopiero sam poczatek

no i need for speed rivals - pomimo słabszej werjsi na ps3, to ciągle bardzo fajna wyścigówka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio pykam w Half-life 2 który wciągnął mnie jak żadna inna gra kiedyś mnie ta gra nie interesowała ale remake pierwszej części mocno zachęcił mnie do zakupu Half-life 2 który jest świetny.Ukończyłem też ostanio Medal of Honor(2010)niepowiem grało mi się przyjemnie ale co do kwestii zakupu raczej niepolecam krótka,całość zajmuje ok 5h a multi no cóż fajny ale przy multi w Call of Duty czy Battlefieldzie to słaby w końcu Battlefield Bad Company 2 jest w podobnej cenie a o wiele lepszy więc wiadomo co lepiej wybrać.smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się "pochwalę" :)

Gry ukończone przeze mnie w 2013 razem z moimi ocenami:

PC

Alan Wake - 8/10

Batman: Arkham Asylum GOTY - 9/10

Batman Arkham City GOTY - 9/10

Władca Pierścieni Wojna na Północy - 8/10

Bioshock Infinite - 8/10

Saints Row The Third - 9/10

Shank - 7/10

Sniper Elite V2 z DLC - 7/10

Trine - 8/10

Far Cry 3 - 8/10

Android

McPixel - 8/10

Plants vs Zombies - 9/10

Trochę mało, ale w 2013 grałem głównie przez internet np. w Bad Company 2 i osiągnąłem 400 godzin w CS:GO, który naprawdę mnie wciągnął.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Killzone 3 i w końcu mogę powiedzieć, że przeszedłem całą trylogie do której pewnie nie raz wrócę. (multi też gram ;p)

Jestem także w trakcie gry Red Dead Redemption, która bardzo mi się spodobała i nie żałuję danych pieniędzy ( moja pierwsza kupiona gra na ps3 prócz tych co były w zestawie).

Pyknę jeszcze parę meczy w Fifa 13.

Na razie to wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie gram w max payne 3, skyrim i borderlands 2. A czasem zdarzy mi się pograć w bf3,payday,trine 2,gta eflc, superfrog hd.

Borderlands 2 jest eleganckie i lepsze w co op od dead island moim zdaniem, chociaż frustracja jest czasem na niektóre bugi i dłużyzny.

Max payne 3 w końcu udało mi się odpalić i jest naprawdę dobrą grą, mimo że różni się klimatem od pierwszych 2 części. Skyrim to rpg, a ja jestem raczej maniakiem strzelanek więc rpg traktuje jak przygodę. W mojej historii zdarzyło mi się przejść fable 1 ok.2 razy, pograć dłuższą chwilę w wiedźmina 1 ale bug uniemożliwiający dalszą grę odbił mnie od tej gry. Wiedźmin 2 nie chce mi się zainstalować na kompie, risen 2 to porażka i jeszcze kiedyś miałem styczność z gothic 2 noc kruka ale po kilku minutach z tą produkcją dałem sobie spokój.

Grałem też w gry z elementami rpg ale to jest inna bajka. Na razie skyrim prezentuje się nieźle ale zobaczymy jak długo wytrzymam z tym rpg:)

W bf3 czasem mi się zdarzy partyjka w multi, w payday pograłem jakiś czas i może wrócę do tej gry, superfrog grałem w głównej mierze dla kart steam (zresztą nie tylko w tą grę) gta eflc a konkretniej the ballad of gay tony a w trine 2 zacząłem grać ale przyszedł max payne 3 i skyrim więc, może dokończę niedługo. Wrócę do niej na pewno bo gra jest cudowna. Pozytywne zaskoczenie ostatnich lat w moim growym świecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przeszedłem Uncharted 3 - fenomenalny klimat, dobra fabuła i świetna oprawa audio-video. I całkiem przyzwoite poczucie humoru głównego protagonisty.

I równie dobra produkcje co wyżej wspomniana pt. God of War 3- rąbać i ciąć to domena spartiaty, który idzie jak burza by osiągnąć swój cel.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark Souls, FTL, Space Engineers i pewnie dojdzie do tego zaraz Robocraft. Trochę dużo gier na raz, ale to nie problem. Po frustracji zaserwowanej po Dark Souls można się odprężyć przy FTL.

Podobne tytuły u mnie :) +Kerbal Space Program.

Co do Robocrafta, to Polacy się ostatnio popisali, więcej info tutaj (polski support gry).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej jestem w trakcie zabawy z Deus Ex: Human revolution - director's cut. Na całe szczęście angielski nie jest za specjalnie skomplikowany, dzięki czemu można na spokojnie delektować się rozrywką bez siedzenia ze słownikiem. 8 godzin za mną i o dziwo nie dopadło mnie jeszcze znużenie więc z czystym sumieniem mogę grę polecić każdemu kto jeszcze nie miał (jakimś cudem) okazji zaznajomić się z w/w tytułem.

W między czasie cały czas bawię się Guild Warsem 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu ostatnich kilku dni udało mi się skończyć dwie gry: Call of Juarez Gunslinger oraz historię w Injustice Gods Among Us Ultimate Edition na PC.

Gunslinger generalnie wydaje się spoko - nie byłem dotychczas wielkim fanem takich klimatów "dzikiego zachodu", ale grało mi się w to naprawdę fajnie, gdyby nie trochę na siłę - wydawało mi się - rozpisane niektóre historie, gdzie musieliśmy się przedzierać przez ostrzał niewidocznych snajperów (ukrytych w krzakach, więc szansa na dostrzeżenie ich bez koncentracji była wręcz znikoma). Do tego czasem nie wskakiwały mi QTE, mimo, że dosyć szybko nacisnąłem odpowiedni klawisz, ale nie winię za to samej gry, bo może rzeczywiście coś skopałem, chociaż naprawdę reakcje notowałem dobre.

Jeśli chodzi o Injustice, dostajemy bijatykę z bardzo przewrotną fabułą, kiedy to Superman staje się naszym głównym wrogiem i musimy powstrzymać jego reżim. Na papierze brzmi to rzeczywiście fajnie, bo dostajemy coś świeżego, co zmienia postrzeganie superbohaterów, także to na pewno na plus. Sam wątek fabularny przysporzył mi kilka godzin rozgrywki, chociaż z biegiem czasu zaczynało mnie nudzić, bowiem każdy rozdział, gdzie gramy innym superbohaterem, to tak naprawdę 3-4 walki z różnymi przeciwnikami, czasem - rzadko - dochodziła do tego jakaś mini gierka, która summa summarum i tak prowadziła do normalnej walki. Nie grałem jeszcze online, ale myślę, że za jakiś czas spróbuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż jeśli chodzi o mnie to na dzień dzisiejszy gram w trzy jakże zacne tytuły na konsoli PS3: Uncharted 2: Among Thieves, Deus Ex: Human Revolution, Dark Souls. Ten pierwszy przejdę szybciej niż pozostałe gry z uwagi, że singiel nie jest długi. W drugim jak i trzecim przypadku będzie znacznie dłużej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem ostatnio Crysisa 3, GRIDA 2, stare Half Life'y (jedynka po raz 17, OF po raz 8, a BS po raz 2). Aktualne pozycje w jakie gram są prawie bez zmian, doszedł kolejny tytuł do przejścia wink_prosty.gif Czyli Skyrim i Sleeping Dogs, a nowinką do przejścia jest Splinter Cell BlackList.

EDIT

Główny wątek w Skyrim już skończony, ale są jeszcze misje poboczne :P

Edytowano przez Gutek90
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio grałem w CoD:WaW, Brothers in Arms: Hell's Highway oraz GTR Evolution. CoD przyjemna strzelanka, fajne misje, bardzo fajnie się grało, trochę krótka. BiA:HH mnie miło zaskoczył, ponieważ nie grałem w poprzednie odsłony, więc fanem serii nie jestem, ale gra ukończona szybko, wciągnęła mnie od razu. GTR Evolution to dodatek do gry Race 07 dodający mnóstwo fajnych samochodów oraz torów, dodam, że gra to bardziej symulacja, dla kogoś kto lubi się ścigać po torach polecam, koniecznie z dodatkiem GTR Evolution.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczekując na przyjście nowego komputera(grrr...) przechodzę kolejny raz Batmana: Arkham Asylum(thank you, humble bundle!), tym razem na PC. Wczoraj ukończyłem pierwszą część Trine ze świątecznej wyprzedaży. Muszę jeszcze przymusić się i przejść Draw a Stickman: Epic, czyli grę, w której tworzymy własną postać- przeważnie patyczaka- od stóp aż po głowę. Oczywiście można narysować też smoka, lub coś mniej oryginalnego, co można znaleźć w każdym gimbusiarskim zeszycie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...