Skocz do zawartości

Polecane posty

Całkiem niedawno skończyłem Assassin's Creed IV: Freedom Cry a dzisiaj zacząłem Assassin's Creed: Liberation HD, gra o którą tak się bałem, okazuje się naprawdę udaną produkcją która zabierze sporo godzin z mojego życia (w pozytywnym znaczeniu) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dobiłem w Assassin's Creed 4 87 procent synchronizacji i pozwoliłem sobie już grę odinstalować. Gra naprawdę warta ceny. Od jutro zaczynam grać w Far Cry 3: Blood Dragon i mam nadzieję, że się na nim nie zawiodę. Po nim mam plany wreszcie zagrać w Batman'a Arkham City.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hearthstone ktory wciaga jak bagno. W miedzyczasie powolutku przesuwam fabule do przodu w Shadowrun Returns.

Jesli sa znajomi onlinie to czasem zdarzy sie tez ze gramy w Borderlands 2 lub w drugiego Paydaya.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Assassin's Creed 3. Czwórka czeka na półce a chcę wcześniej poznać wcześniejsze części.

Ostatnio zacząłem również kampanię w Battlefield 4, muszę przyznać że dość ciekawa. Bardzo fajne efekty, zwłaszcza jeśli chodzi o fizykę.

Dzisiaj przypomniałem sobie, że kiedyś porzuciłem Crysisa 3 w środku kampanii. Trzeba to będzie nadrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPREME COMMANDER klasyk nie nudzi mi sie wcale, 4 raz chyba raz przechodzę smile_prosty.gif

Ogólnie od kwietnia w weekendy zacznie sie maratoy w nowe gry co se nazbierałem na Steamie oraz ponowne przejście starszych (nowy komp w końcu max detale i FHD) :)

Edytowano przez stach122
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po małej przerwie powróciłem na pole bitwy Battlefielda 3. Fajnie się pyka wieczorkami. Poza tym, dopiero zacząłem grać w Fifa World (Beta). Również zapowiada się nieźle.

Niedawno natomiast skończyłem Call of Duty World at War w wersji na PS2 (pierwsza gra w tym roku!!!). Dosyć dobry shoter, ale jednak jak na Call of Duty to troszkę mało. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj akurat przeszłem pewnego indyka który jest dostępny za darmo.Chodzi o prostą,zajmującą około 5 min gierkę The Plane.Sterujemy muchą oraz pniemy się w górę a na końcu słyszymy dosyć ciekawą muzyczkę.Nie ma ta niby gra czegoś wciągającego ale ja pobrałem z tego względu,bo:

-zajmuje 50mb

-jest do odblokowania proste osiągnięcie.

A obecnie pykam(nadalgra.gif )w TF2 oraz multi w BF Bad Company 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem właśnie Splinter Cell Conviction które posiadam oczywiście z najnowszego numeru CDA oczywiście smile_prosty.gif

Moje doświadczenie jeśli chodzi o skradanki jest praktycznie zerowe, nie grałem w żadnego Thiefa nigdy czy gry tego pokroju. No chyba że licząc Deus Ex - tam starałem się grać 'po cichu', co z resztą się udało i zdobyłem nawet aczika za niezabijanie nikogo przez całą grę. Dlatego Splintera ciężko będzie mi odnieść do innej gry tego typu smile_prosty.gif

Scenariusz nawet ciekawy, gra może nie wciąga jak bagno ale miło się w nią grało. Nie powiem, czerpałem satysfakcję po przejściach kolejnych poziomów, czyli z grą jest OK wszystko. Ciężko mi wyszczególnić coś dobrego, co nie znaczy, że w grze niczego takiego nie było - ot, wszystko na solidnym poziomie, jednak nic się jakoś super nie wybijało. Bardzo fajnie dobrano głos Sama, z resztą, cała gra aktorska daje radę. Budowa lokacji też na plus, daje dużo możliwości. No i system 'zaznaczania przeciwników' których później Fisher efektownie wykańczał daje rade.

To co mi się najbardziej nie podobało to fakt, że nie ma innej opcji po za eliminacją przeciwników - gdyby była, starałbym się jednak ich nie zabijać. No cóż, nie da się, trzeba ich mordować, wszystkich po kolei. Misja w Iraku to dno moim zdaniem, w ogóle nie pasowała do klimatu gry, ale to moja subiektywna opinia. Parę momentów też było wkurzających, musiałem po kilka razy je przechodzić, ale to może wynikało z mojej 'dziewiczości' w tym gatunku gier? Plus kilka dziwnych bugów, które jednak nie psuły rozgrywki.

W CDA gra dostała 6+ i jeśli sam miałbym oceniać to właśnie wahałbym się pomiędzy 6+ a 7. Ciężko mi zdecydować, dlatego warto zainstalować grę i przekonać się na własnej skórze. Ja grę polecam.

Mam jeszcze dzięki ekszynowi Chaos Theory i Double Agent, ale z tego co tylko przejrzałem w Internecie to DA jest słaby, dlatego zagram chyba tylko w Chaos Theory smile_prosty.gif

Edytowano przez Seba77
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie gram w Max Payne 3 , wcześniej grałem w Assasina pierwszą część ale w ponad połowie przestałem bo ciągle się powtarza misję,tzn są wszystkie takie same . Wiem że wrócę nie długo do tej gry bo chce przejść całą serię ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno przeszedłem Dragon Commandera (świetna gra), próbowałem też zabrać się za Neverwinter Nights 2, ale jak przez własną nieuwagę musiałem powtarzać po raz wtóry 30 min gry to mi się odechciało.

Teraz niezobowiązująco pykam sobie w Clash of Heroes tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...