Skocz do zawartości

Polecane posty

Dziś właśnie skończyłem przechodzić grę Tomb Raider Underworld. Nie powiem, bardzo mi się spodobała, ale byłby momenty kiedy byłem w czarnej d**ie, bo nie wiedziałem, co zrobić.

Grafika - 10/10

Lara - 100/10 ;)

Grywalność - 8/10

Fabuła - 9/10

A propos, teraz nie wiem w co zagrać, jak ktoś chce coś polecić, to moje PW stoi otworem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie w koncu wymaksowac (poza zebraniem wszystkich relicow, bo to straszna nuda byla niestety...) Far Cry 3. Od razu zainstalowalem Crysisa 3 i to w ten tytul gram. Chociaz dopiero cztery misje za mna, to juz widze, ze najnowszy Crysis nie odbiega od swoich poprzednikow charakterem - grafika i efekty to najwyzsza polka wsrod gier, jednak pod wzgledem dynamiki i emocji towarzyszacej kampanii singleplayer jest dosc przecietnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja całkiem niedawno przeszedłem wraz z kumplami w kooperacji Rainbow Sixa Vegas 2, teraz pocinamy w multi (poziom Elite zbliża się coraz bardziej) ;-). Jakiś czas temu przeszliśmy również wspólnie z kolegami rodzime Dead Island. Zacna to gra, siekanie zdechlaków daje dużą frajdę, a perki bardzo przyjemnie urozmaicają grę. Czekamy na Raptide. :-)

Taki mały offtop. Nie wie ktoś może czy w Raptide będzie możliwość przeniesienia swojej postaci z podstawki? Było by to bardzo pomocne.

Kontynuując, niedługo może zabierzemy się za drugiego Borderlandsa. Jedynka zaliczona wraz ze wszystkimi DLCkami, a Pandora wciąż nie odkryta w 100 procentach. ;-)

Ostatnio prawie wszystkie gry w jakie gram to przechodzę wraz z kumplami. Tak gra się o wiele ciekawiej niż samemu, można zupełnie inaczej odczuwać grę. Nieraz zdarzają się zabawne sytuacje. ;-) Dlatego tak mi się kooperacja w grach spodobała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale FC2 wywala mnie z gry więc musiałem szybko coś zakupić by się nie nudzić. No i tanią drogą zakupił SimCity 4. Bardzo fajna gierka, może nie tak rozbudowana jak najnowsze SC, lecz przynajmniej nie ma problemów z serwerami :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lutym udało mi się ukończyć trzy tytuły: najnowsze Devil May Cry, Assassin's Creed 3 oraz Hitman: Rozgrzeszenie. Przy każdym z tych tytułów bawiłem się miodnie :) Natomiast kilka dni temu udało mi się nareszcie przejść L.A Noire na którym również się nie zawiodłem. Korzystając z tego, że zrobiłem sobie przerwę od Football Managera 2013, to obecnie gram w Prototype (mniej więcej połowa gry) i pomału rozpoczynam swoją przygodę w Far Cry 3 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem ostatnio kampanie z SC2 HoTS oraz najnowszego Tomb Raidera. Z obu jestem bardzo zadowolony.

HoTS to całkiem ciekawa kampania, choć i tak jest to tylko przedsmak zabawy w multi. Fajnie widzieć, że gra się rozwija.

Tomb Raider to natomiast na tyle wciągająca historia i wartka akcja, która wręcz nie pozwala na cieszenie się otwartością świata - biegłem od checkpointu do checkpointu byle tylko popchnąć fabułę do przodu, będę musiał przejść jeszcze raz na spokojnie ;P

Teraz na celowniku mam Crysis 3 oraz SimCity (zapraszam do gry - origin: Khalim_2202) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 Dni temu zacząłem swoją przygodęz Path of Exile Open Beta i nie zawiodłem się. Gra naprawdę przyjemna , dość trudna na początku , ale załapisz się na jakieś pt i idzie :) masa itemów , wielkie drzewko umiejętności czyli swoją postać możesz zrobić na każdy sposób (naprawdę takiego drzewka jeszcze nie widziałem .. polecam fanom D2 i tym którzy zawiedli się na D3 bo naprawdę warto ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...