Skocz do zawartości

Polecane posty

Niedawno ukończyłem najnowszą Zeldę i jestem zawiedziony, wszędzie są tutoriale, WSZĘDZIE!!! Jedynym wyzwaniem jest popaprane sterowanie.

Aktualnie gram w:

-The Elder Scrolls V: Skyrim

-Saints Row: The Third

-Amnesia: The Dark Descent -grając w to czuje się bardzo niekomfortowo, co chwilę mam ochotę ją wyłączyć, jednak wrodzona ciekawość mnie powstrzymuje. Żaden horror nie dorasta do pięt tej grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aktualnie pogrywam w StarCrafta II i muszę wszystkim powiedzieć, że ta gra to istne arcydzieło!

Poczynając od grafiki która ruszy na kalkulatorze, a na "ultra" wygląda przepięknie.

Samego singla gra się co najmniej ok. 12h, jeżeli chcę się zaliczyć na 100%. Dialogi i wypowiedzi aktorów są świetnie dopasowane do bohaterów, a w tłumaczeniu nie znalazłem jeszcze żadnego błędu i jest naprawdę klimatyczne. Multiplayer jest wyrównany i zazwyczaj gra się przeciwko ludziom o podobnych umiejętnościach, lecz nieco za wolno awansuje się w hierarchii :/. polecam wszystkim fanom RTS'ów, tym bardziej, że na tym froncie jest ostatnio zastój, a cenę SC2 nieźle obniżono ;)

Edytowano przez BigDaddy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okresie (moim) "bez FPS-owym", zagrałem w The Tiny Bang Story oraz Machinarium. Obydwie mi się podobały, ale gra o przygodach robocika to arcydzieło. Pykałem też trochę w Super Meat Boy-a ,ale ta gra przerasta mnie, swoim poziomem trudności. Powoli wracam do FPS-ów i teraz pykam w Bulletstorma i oczekuję 200 numeru CDA. A i jeszcze wiadomo - w FIFĘ 12

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age 2 - miałam z tym masę radochy, ogólnie mówiąc. Prześmieszne postacie, prześmieszne questy, bardzo... Śmieszna gra. :P Ładna grafika, bardzo przyjemna muzyka, fabuła nawet się trzyma kupy - chociaż JEST

ZA

KRÓTKA

O

DWIE

TRZECIE - DLC są w sumie warte swojej ceny... W sam raz na kilka samotnych wieczorów.

Wiedźmin 2 - bóg wie, który raz to przechodzę, ale nadal mi się gęba cieszy na sam widok krzywego ryja Iorwetha. To po pierwsze. Po drugie - to dalej jestem oczarowana tym, jak bardzo fabuła się wpasowuje w wiedźmiński świat. Gorąco polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo odstawilem Arkham City na bok i spedzam czas w DLC do Shoguna 2 - Rise of the Samurai, skupiajac sie bardziej na zawiazywaniu sojuszy i zwiekszaniu swoich wplywow wsrod innych rodow niz na walce. Nie jest to proste, tym bardziej ze moi sojusznicy maja tendencje do dosc czestego wszczynania walk miedzy soba, zmuszajac mnie tym samym do wyboru strony, po ktorej sie opowiem. :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Tesu i ja, po sporej przerwie, powróciłem do Shoguna 2. Tym razem wybrałem długą kampanię rodem Mori i również tym razem postanowiłem grać przede wszystkim z nastawieniem na rozwój "technologiczny" a nie jak za pierwszym razem by jak najszybciej nachapać jak najwięcej prowincji i ukończyć kampanię "po łebkach". Niestety nie posiadam DLC (mam tylko to z klanem Hattori), o którym wspomina Tesu :( Niemniej na pewno z czasem go zakupię :)

Również po raz kolejny zaliczyłem obie kampanie w Twierdzy 3. Mimo, że gra zaraz po premierze zebrała porządne baty (słusznie zresztą), to obecnie, po kilku pakach łatek, rzeczona produkcja nabrała zupełnie nowych kolorów. Twórcy od premiery swojego dzieła znacznie je poprawili - zniknęła cała masa niedoróbek, baboli, poprawiono multi (chociaż mapek nadal jest tyle co kot napłakał), jeszcze bardziej ulepszono optymalizację, dodano gradację poziomów trudności. Słowem - jak ktoś miałby ochotę, śmiało może odpalać :)

Natomiast w tej chwili nie wiem już który raz rozgrywam kampanię Anglią w Empire Total War :) Ta gra chyba nigdy mi się nie znudzi. Podobnie jak i pozostałe odsłony serii.

Przed Świętami spróbowałem swych sił w Heroes VI - tutaj mam mieszane uczucia. Gra jako taka jest solidnie wykonana, te ekrany miast czy cztery surowce w ogóle mi nie przeszkadzają. Jednak jakoś tak mało polotu i finezji w tej "szóstce". Dodatkowo klimatem nowi Heroesi ustępują nieco części piątej, co jest tym bardziej dziwne, gdyż obie te gry to niemal "siostry bliźniaczki" ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz enty Mass Effect (jedyna gra która ani razu nie wywaliłą mi na pulpit), po 27h (wcześniej kończyłem w kilka h krócej) i ciągle mi mało :tongue: Niedługo pewnie zacznę po raz kolejny, żeby odblokować wszystkie osiągnięcia no i wejść na 60 poziom, Mass Effect 2 niedługo więc trzeba się sprężyć.

Oprócz Mass Effect'a Gothic I, Gothic II i jestem w połowie Gothic'a III, co jakiś czas pykam w XIII (nie przeszegłem jeszcze, a już od dawna leżało na półce). Przypominam sobie Fable, ale jestem dopiero na samym początku :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót do korzeni, czyli - Oblivion. Klasycznie lecę, tysiąc modów, odstawiam main questa, idę Gildią Złodziei, potem Mroczne Bractwo, przełączam postać, ciacham Magów i Nekromantów z jakiegoś moda, znowu ciach, gram Ayleidem... Powtórzyć po pięć razy. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znów ukończyłem Mass Effect - tytuł, w który można grać, grać, grać i jeszcze raz grać.

Bulletstorm - Polska gra która jest niezła i w trybie single i multi (co-op)

TES V: Skyrim - powiem tylko tyle że główny wątek do najdłuższych nie należy, ale za to jest mnóstwo zadań pobocznych i... Krótko mówiąc jak ktoś lubi RPG to powinien zagrać

Assassin's Creed: Revelations - IMO genialna fabuła, gameplay (choć w tej części strasznie krótki) i multiplayer.

Teraz zaczynam grać w Machinarium i muszę powiedzieć że gra całkiem całkiem :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie instaluje mi się Dragon Age: Origins. Muszę przyznać, że dawno nie miałem aż tak wielkiej ochoty na jakąś grę, tak więc się cieszę, bo znów będę miał sposobność poczuć wiatr Fereldenu na twarzy i z pewnością świetnie się bawił. Napaliłem się na łotrzyka (łucznik, kobieta, miejska elfka), ale trochę niepewnie się czuję, bo nigdy tą postacią nie grałem.

Edytowano przez Glovis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skyrim , gra która wciąga na tyle że wygrałem 47 h i w wątku głównym jestem dopiero u

siwobrodych w wysokim Hrothgarze

. :) Zadania poboczne to esencja tej gry , jedynym minusem jest to że przed zadaniem NPC stoi np. w karczmie, a po zadaniu kiedy masz do niego wrócić bez żadnych ostrzeżeń zmienia lokacje ( zaczynając od piwnicy karczmy na innym mieście kończąc) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Single w Portalu 2 ukończony, teraz jeszcze multi z bratem. Poza tym gram w Terrarię (również z bratem), Left4Dead 2, Lara Croft and the Guardian of Light, Rock of Ages, Hard Reset, Plants vs. Zombies: Game of the Year, Red Faction: Guerrilla, Flight Control HD, Just Cause 2, Skyrima, BIT.TRIP RUNNER i kończę Orc's Must Die. Przede mną L.A. Noire, Deus Ex HR: The Missing Link, Magicka: The Stars Are Left, Total War: Shogun 2 - Rise of the Samurai z Blood Packiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sporo gier dołączyło do mojej kolekcji, głównie za sprawą przekonania się co do dystrybucji cyfrowej.

Na Steam zakupiłem DCS Black Shark, Empire TW GOTY, wszystkie aktualne dlc do Shogun 2, Railworks 3, Grid oraz za resztę kasy z PSC Velvet Assasin i Legendary.

Sporo grania, ale niestety z powodu małej ilości miejsca na dysku muszę je racjonalnie dzielić bo Total War to prawdziwa bomba gigabajtowa.

Jeśli chodzi o gry w pudełkach to było to MW3, Red Faction Gurelia plus Armagedon,Wings of Prey, Warhammer Chaos Rising, Shift 2, na konsolę od czasu Gears of War 3 przybyła tylko 1 gra czyli Forza 3 edycja z dodatkami.

Jednak teraz wstrzymuję, się z kupowaniem jakichkolwiek gier aż do końcówki marca jednak przy takiej ilości znakomitych tytułów nie będzie to problemem ;) .

Edytowano przez nano360
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem Medal of Honor: AA

Zrobiłem sobie małe podsumowanie misji w kategorii: klimat

1. Lighting the Torch - ogólnie (3.9/5)

w tym Sabotage the Motorpool (5/5)

2. Scuttling the U-529 - cała misja zdecydowane (5/5)

3. Operation Overlord (3/5)

4. Behind Enemy Lines (3.9/5)

5. Day of the Tiger (3.5/5)

6. Return to Fort Schmerzen - absolutne (5.5/5)

(Zima i te ujadające psy)

Muzyka (6/5)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram teraz w:

-CoD: Black Ops.

-FIFA 12

-CoD: Modern Warfare 2 w multi.

-Knights and Merchants

Czyli, jak widać, mało gier.

Niedługo zagram w:

-Deus Ex: Human Revolution

-BioShock

-Mass Effect

-Fallout 3

Gry, jakie ostatnio przeszedłem (choć te 3 pierwsze nie aż tak niedawno...), to:

-Max Payne

-Max Payne 2

-Red Faction (drugi raz)

-KotOR (wreszcie go "dobiłem"...)

-Men of War

Zamierzam kupić:

-MoW: Red Tide

-CoD: Modern Warfare 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała Aktualizacja:

No cóż. Jeśli chodzi o PC to tak:

Gram:

- Portal 2

- Grand Theft Auto IV

- Counter Strike: Source

- Deluxe Ski Jump 4

- Batman: Arkham Asylum GOTY - od dziś tylko od czasu do czasu w celu wykonania zadań + ew. poszukaniu "sekretów".

Ostatnio Skończone:

- Batman: Arkham Asylum GOTY - właśnie zakończyłem TRYB FABULARNY na poziomie Średnim. Do tego zebrałem sporo sekretów i wykonałem kilka zadań z "MENU MISJI" i "DLC". Co mogę powiedzieć? Świetna gierka. Kapitalny gameplay, świetnie wykreowane postacie, bardzo brutalna ale i humorystyczna formuła. Fabuła trochę naciągnięta, ale jako całość idealnie się wpasowuje. No i ten Klimat ;-) Dla mnie bardzo mocne 9/10

- Portal - skończone już jakiś czas temu, ale dopiero teraz sobie przypomniałem. Świetna gierka, choć widać, że przygotowana dla pakietu The Orange Box. Krótka kampania, która jest raczej średnio wymagająca. Dodatkowe zadania, to tylko bardziej utrudnione zadania z trybu głównego. Brak trybu sieciowego powoduje, że o grze dość szybko można zapomnieć. Ja ukończyłem, by swobodnie przejść do dwójeczki, gdzie czujemy, że to pełnoprawny Portal ;-) Ale jedyneczka za te miłe 4h i jakiś tam powiew świeżości dostaje od mojej osoby mocne 8/10 :-)

Edytowano przez Graczdari91
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem Batman: Arkham City - cóż, mi gra pozostawiła spory niedosyt, spodziewałem się czegoś lepszego. Gra nie zrobiła na mnie takiego wrażenie jak jej poprzedniczka, jedyne co zrobiło na mnie wrażenie to Catwoman. Dlatego gra ode mnie dostaje 8.

A dzisiaj, przed chwilą: HL2: Episode One - po raz drugi, przypomniałem sobie kontynuację historii Gordona Freemana. Teraz czas na Episode Two. :)

Oprócz tego GTa 4 i chyba zabiore się za Shanka. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie teraz przede wszystkim w Thief: Deadly Shadows. Już po raz 3 chyba :) Ta gra miażdży klimatem, a poza tym jest naprawdę trudna, wiec jej za szybko nie skoncze. Poprzednie części też lubie, ale one mnie przerastaja... Oprócz tego czasem Skyrim (w którym wiekszosc mam juz zrobiona), Plants vs Zombies, Saints Row 2 i SWAT 4 z bratem na LAN-ie.

Edytowano przez TornadoDJ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...