Skocz do zawartości

Polecane posty

Ostatnio ukończyłem Prince of persia z 2008 roku. Gra bardzo piękna i klimatyczna. Ma również świetny soundtrack. Naprawdę polecam:) Teraz przechodzę znowu GTA4 i od czasu do czasu pykam w multi BC2.

Edytowano przez ZefirekSan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamięta ktoś z Was taką grę jak C&C Generals? Świetna strategia, trochę wybija się z serii C&C, ale mimo wszystko gra warta polecenia. Szkoda tylko, że krótka, ale są jeszcze do rozegrania potyczki z komputerem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś skończyłem w końcu Midnight Club 2, starą wyścigówkę z 2003 roku. Ostatnie wyścigi to isnte szaleństwo, nad jednym spędziłem ok. 1,5 godziny. Setki prób i błędów, ale mimo wszystko - było warto. Dziś takich wyścigówek nie znajdziecie, a szkoda. Gra warta zagrania nawet dziś, po 9 latach od premiery.

Świetna, chociaż dosyć trudna gra. Grałem w nią wieki temu, kiedy Undergroundy święciły swoje triumfy. Najnowsza, konsolowa odsłona 'Los Angeles' nadal jest w orbicie moich zainteresowań. Na 'dwójkę' z kolei narobiłeś mi smaka i trzeba ją odkopać z pudła ze starymi grami.

Pamięta ktoś z Was taką grę jak C&C Generals? Świetna strategia, trochę wybija się z serii C&C, ale mimo wszystko gra warta polecenia. Szkoda tylko, że krótka, ale są jeszcze do rozegrania potyczki z komputerem.

Jasne, że pamiętam. Grało się kiedyś z przyjemnością. Ostatnio mam smaka na grę z uniwersum Command and Conquer. Na Steamie była fajna promocja Red Alerta 3, ale nie udało mi się kupić. Mam za to C&C3, której jeszcze nie ruszyłem i tylko się marnuje. Generals nie był może szczytem marzeń wydajacza RTS-ów, ale grało się przyjemnie, oby z Tiberium Wars było podobnie, jeśli nie lepiej.

Ostatnio przeszedłem dwie gry akcji, a mianowicie Duke Nukem Forever i Hunted: Demon's Forge. Obie wspominam pozytywnie i szczerze wszystkim polecam.

Duke nie jest taki zły jak go malują. Naprawdę nie wiem, skąd ten jad wylewający się w opiniach o tej grze. Być może pokolenie CoD'a dochodzi do głosu, ale ja wychowany na oldschoolowych stzelankach doceniam grywalność nowego Duke'a i będę go bronił w każdym miejscu. Król ma się dobrze i warto dać mu szansę.

Z kolei Hunted to jedno z największych pozytywnych zaskoczeń tego roku. Genialny klimat i dialogi pomiędzy dwójką bohaterów, świetny design dungeonów - aż chce się je eksplorować i siekać kolejnych wrogów pomimo lekko kulejącego modelu walki i jej dynamiki. Fabuła daje radę i wykracza lekko poza nudny standard jej pokrewnych. Aktorzy podkładający głosy spisali się na medal. Pozytywy przyćmiewają negatywy, warto tej grze dać szansę i miło spędzić czas.

W co gram obecnie? Zacząłem konsolową Bayonettę - gra zwariowana na maxa i japońska do bólu, póki co jestem nieco zawiedziony, ale liczę, że się rozkręci. Generalnie ta gra to jedynie sieka: fabuła jest dla mnie niezrozumiała z powodu zbyt trudnej angielszczyzny, ale zarys nie przedstawia się kolorowo - typowe japońskie wygibasy.

Poza tym nadrabiam zaległości w kampanii Heroes of Might and Magic V. Markal i nieumarli rządzą. Obecnie męczę Lochy i Raelag'a i tutaj jest już dużo nudniej i trudniej w warstwie rozgrywki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą ukończyłem CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas. Gra jak to na licencji, czyli zawodzi. Serialu CSI nie oglądam, więc tu o podobieństwach nie będę się wypowiadał, w każdym bądź razie fajnie, że są realistyczne postacie i miejsca. Na pewno wkurza statyczna grafika, ale to gra z 2003r. (a u nas wydania dopiero w 2007...), głosy postaci ok, szkoda jednak, że w czasie gry gdy nie prowadzimy rozmów nie ma muzyki, no ale cóż. Sprawy zróżnicowane, ale szkoda, że najwięcej było zabójstw. Ogólnie jest średnio, można zagrać, jak nie ma się czegoś lepszego. Daję 5/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem przyjemność pograć w drugą część Dragon Age'a. Musze przyznać, że oprawa wizualna trochę odbiega od większości nowszych tytułów jednak Bioware postarał sie by nie można było się oderwać od komputera. Rozgrywka niebanalna, często wymagająca zaangażowania i skłaniająca do refleksji nad skutkami podejmowanych decyzji. Serdecznie polecam tym, którzy jeszcze nie zagrali :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak, 'Dragon Age II' niezwykle pozytywnie mnie zaskoczył. Nie dawałem grze szans po szkalujacych ją zapowiedziach, recenzjach i opiniach graczy. Zagrałem dopiero niecałe 2 miesiące po premierze i to czysto spontanicznie i jakież było moje zdziwienie, że nie jest ona taka zła, choć do jedynki jej sporo brakuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z braku innego, ciekawszego zajecia gram obecnie ponownie w Mad World na Wii, a kiedy zmecza mnie hektolitry krwi splywajace po ekranie, robie sobie przerwe na zagranie paru kawalkow w Guitar Hero 5, takze na Wii. Hardkor ze mnie. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się właśnie schrzanił komp - oddałem na gwarancję, więc na 2 tyg mam od niego spokój. :( Piszę z ultra starego laptopa, na którym mam Baldura 2. And that's about it - żadna inna gra na nim nie pójdzie, nawet z tego co wiem Fallout 2. Więc w najbliższym czasie przed wyruszeniem w drogę, należy zebrać drużynę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C&C Generals zaliczony! Strategia świetna, aczkolwiek bardzo krótka: 3 kampanie po 7 misji każda, gdzie właściwie wszystko można zaliczyć w jeden dzień. Mi zajęło to około 20 godzin, ale ten czas i tak był nieco "nabijany". Anyway, grę polecam z czystym sumieniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z czystym sumieniem ukończyłem Chaos Rising.

Sama kampania wręcz epicka, jedyny żal mam oto, że po ostatniej walce można było jeszcze pociągnąć wątek. Tak to kampania kończy się w najlepszym momencie. I jeśli mam być szczery, to Chaos Rising o wiele lepszy od podstawki jeśli chodzi o kampanie, tylko tak jak wspomniałem. Krótka strasznie.

Ostatnio też ME1 ukończyłem na 59 LVL'u bo do 60tki brakowało mi 100K expa. :/

W najbliższym czasie mam zamiar ukończyć.

Gothic 1 - 3 + ZB.

Mass Effect 2.

Wiedźmin 1.

Command & Conquer Red Alert 3.

Command & Conquer Generals + Zero Hour.

Command & Conquer Tiberium Wars + Kane's Wrath.

Battlefield Bad Company 2.

I coś tam jeszcze.

A kilka tygodni temu ukończyłem właśnie C&C4 i szczerze ? Tylko kampania GDI była epicka, po kampanii NOD mam niesmak... NOD to końcu marka dla tiberium sagi, to czemu nie postarano się z ich kampanią ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą ukończyłem Art of Murder: Sztuka Zbrodni. Całkowicie się zawiodłem. Oczekiwałem fajnej, kryminalnej gry z mocnym klimatem. Niczego z tych rzeczy nie dostałem. Cały czas nudziłem się i jak najszybciej chciałem ją ukończyć. Na szczęście mi się udało. Daję 5/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja postanowiłem ponownie ukończyć drugą część Mafii, lecz szczerze mówiąc nie doszedłem jeszcze "właściwej" rozgrywki. Poza tym wreszcie zdecydowałem (po dwutygodniowej przerwie) po czyjej stronie będę grać w najnowszym wiedźminie oraz zabrałem się za Alpha Protocol gdyż czekał on w kolejce ponad półtora miesiąca i ciągle znajdowałem coś ciekawszego, ale w końcu nadeszła jego pora.

Ostatnio ukończyłem zaś Assassin's Creed II i mogę ją polecić wszystkim fanom gier akcji, szczególnie tym którzy lubią gry z otwartym światem. Jeszcze raz polecam: 8+/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...