Skocz do zawartości

Polecane posty

Na chwilę obecną gram w TDU które jest według mnie najle... no prawie najlepszą grą samochodową jaką grałem, gram w również Stalkera cień czarnobyla wspaniałą strzelankę w osadzoną według mnie w doskanałej scenerii postatomowego świata, pykam też w Mount&Blade gdzie zdobyłem już 3 zamki. Co ja tam jeszcze mam... a Medival 2 z dodatkeim Królestwa - doskonała gra na krótkie wakacyjne nocę oraz długie dnie i Carmageddon TDR 2000 którą to grę zagrywałem już mając 7 lat. Ach wspomnienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio się wykosztowałem na parę "nowości", i tak wiec zaliczyłem AC:II, Brotherhood (Zaskakujaca końcówka! Revelations kici kici :D ) no i Bulletstorma :P No i jeszcze w poniedzialek prawdopodobnie zamowie Wieska 2, a pod koniec miecha Fable 3! Tak więc za chwile będę odświeżać Wieska 1 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż teraz przeszedłem Batlefield Bad Company 2 bardzo fajne ale dlaczego takie krótkie ja się pytam ( oczywiście dla tego co niebędzie grać w multi) . A teraz przymierzam się do Tomb Raider Universary z CDA i wkoncu musze przejść tego Wiedźmina 1 zanim wezmę się za 2 część :tongue: no i jeszcze zostaje mi do przejscia Assasin Creed Brotherhood ale niemogę się zmusić zostawię sobie go na koniec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie 'siłuję się' z Dead Space 2, zostało mi zaliczenie gry na hardcorze, nerwów sporo bo w czasie kilkunastu godzin gry ma się do dyspozycji 3 x save ale ogólnie nie jest taki trudny, nekromorfy mniej wytrzymali niż na zealocie ale amunicji są mniejsze ilości. To już bardziej taktyczny 'survival' niż horror jak w jedyneczce, przeciwnicy są szybsi, liczniejsi, dużo nerwowych scenek z 1-hit killami ale gra dostarcza kupę satysfakcji.

Forza 3, dawno nie grałem w żadna dobrą torową ścigałkę, paczka z Shiftem 2 coś nie chce z UK dojść i naszła mnie ochota na powrót do tej gry co by wypróbować ponad setkę nowych autek z DLC-ków, dodatkową motywacją jest to że w Forzie 4 będzie import profilu z 'trójeczki' i odblokują się dodatkowe autka, fundusze, przejdą też schematy malowania a ja baran skasowałem save po calaczku...

Nascar 08, ścigałka ze względu na tematykę niszowa ale jestem wszelkich wyścigowych seriali 'więc i ten przyjmiemy'. Będzie przy okazji cegiełka do leaderboardów na Trueachievements :). Szkoda że najnowszego Nascara postanowiono tylko w US wydać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechałem do mety ostatniego wyścigu GRID-a i muszę przyznać że jest to najlepsza ścigałka z jaką miałem kiedykolwiek styczność. Niestety ma jedną poważną wadę. Mianowicie brak kwalifikacji do wyścigu. Zamiast nich gra ustawia gracza na szarym końcu stawki a w najlepszym przypadku gdzieś w połowie (wyjątek to wyścig Le Mans) Na szerokich torach wyścigowych mi to za bardzo nie przeszkadzało przeciwników można było łatwo wyprzedzić. Natomiast na ciasnych miejskich trasach w początkowych etapach mojej kariery już na pierwszym ostrzejszym zakręcie dochodziło do masakry (bardzo fajny model zniszczeń). Mimo tego grało się świetnie i z pewnością do niej wrócę. Póki co czekają Zapomniane Krainy i dodatki do NWN2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz gram w Gothica 2, Złotą Edycję. Przechodzę to po raz setny, bo do tej gry chce się wracać ... jedyne co teraz chcę zrobić to pomieszać trochę w teksturkach, aby mi pasiła gra. Do tego jeszcze GTA IV : EFLC, Arma II, kiedyś jeszcze mam zamiar Roboticę wydrukować, DA : O, NFS : Carbon, Neverwinter Nights. Tak, w to wszytko na raz gram, bo lubię... Ahh zapomniałbym. Minecraft. Oryginałka oczywiście :) . I Minecraft MP . Czasami też popykam w CoJ : Więzy Krwi (Z numeru CD-A naturalnie :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze moja stacjonarka wciaz jeszcze czeka na ulepszona wersje GTX 580 od EVGA i chwilowo mam do dyspozycji tylko lapka, to pomagam mojej drugiej polowce obrobic jej pole. ;) Czyli mozna powiedziec, ze gram po kilka minut dziennie w Farmerame. :laugh:

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie... nie mów nic na temat Farmeramy :/ Słuchanie o obrabianiu truskawek czy innych ogórasów już mi bokiem wychodzi... Ja rozumiem, że kobieta chce sobie pograć itp. (mówię teraz o mej małżonce) ale do diaska, czy ja też muszę uczestniczyć w tego typu podnietach? :tongue: Heh, gdzie te czasy, kiedy razem graliśmy w "Stronhold'a" ("Crusader'a" również) czy "Heroes'ów"? :/ Szlag by trafił te przeglądarkowe uzależniacze :dry:

No, a jeśli chodzi o mnie, to jestem w trakcie entego przechodzenia jedynki "Stronghold'a" (Krzyżowiec już się rozgrzewa ;) ) i trzeci raz walczę z Zergami w "SC II" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...