Jump to content

m4dm4x

Forumowicze
 • Posts

  238
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutralna

About m4dm4x

 • Rank
  Krasnolud
  Krasnolud
 • Birthday 08/24/1996

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

2,676 profile views
 1. Mam dobrze działające miasto specjalizujące się w elektronice. Zacząłem wysyłać kompy do Centrum Kosmicznego. Poszło całkiem sporo skrzynek, po czym wysyłka zatrzymała się całkowicie. AI nie tylko przestało wysyłać ładunek na strefę budowy, ale też przestało wysyłać ciężarówki w ogóle - procesory, stopy i plastik nie docierają do PUSTYCH fabryk. Magazyn jest zapełniony komputerami, które są ustawione na "Use locally" ale Trade Port nie wysyła żadnych ciężarówek (da się to obserwować klikając na zakładkę "trade"). Wysyłanie na budowę jest na 100% włączone, resetowałem to zresztą kilka razy. Wysyłam drogą, po drodze na strefę jest jedno miasto. Ma ktoś teorię co się stało? EDIT: 2 godziny później: Ilość komputerów i procesorów w magazynie nadal max, strefa budowy nadal ma tyle samo komputerów. Wszystkie centra recyklingowe przestały pracować z racji przepełnienia magazynów. Śmieci się akumulują, mieszkańcy są wkurzeni, AI nadal nie wysyła ciężarówek, dysk z grą wylatuje przez okno. HALP!
 2. Tak, płytka z CDA bodajże. Reinstalka nie pomogła, płytka czysta niczym rosa o poranku.
 3. Witam, mam dosyć denerwujący problem. Za każdym razem kiedy chcę wejść w opcje->ekran gra wychodzi do pulpitu, nieważne czy z menu, czy podczas gry. Sterowniki karty są najnowsze, próbowałem tryby zgodności, mam spatchowaną grę (wersja 1.3).
 4. Problem rozwiązany, dzięki za pomoc w ogarnięciu
 5. Niedawno wyszło DLC "Rebelia" do ME3. W dniu premiery pobrałem je sobie (ok 30 MB) i odpaliłem grę. Okazało się, że nie mam nowego contentu (ni postaci, ni mapek). Co się stało?
 6. Mam ten sam problem. Dziwne, poprzednie patche do ME3 ściągały się normalnie.
 7. Dopiero odnalazłem. Morze chętnych jak widzę m4dm4x_PL
 8. Witam. Otóż ostatnio postanowiłem powrócić do pierwszego Wieśka. Lecz aby urozmaicić rozgrywkę, doinstalowałem Flash Mod 1.01, który zwiększa poziom trudności i nieco przyspiesza lewelowanie. Do końca podgrodzia grało mi się świetnie, zero problemów, lecz... w momencie pojawienia się cutscenki, w której należy osądzić wioskę, Wielebny zniknął. Zwyczajnie - brak modelu. Widziałem jedynie jego dialogi. Po pokonaniu bestii i wieśniaków gra stwierdziła, że ten nie żyje, lecz zwłok nigdzie nie ma, a to oznacza, że również i glejtu. Proszę o pomoc! Być może da się glejt otrzymać wpisując komendę?
 9. m4dm4x

  Battlefield 3

  Również dołączyłem. Bardzo chętnie pogram wraz z kolegami forumowiczami. Moduł drużyn daje wiele możliwości wzajemnej współpracy w BFie 3, co niestety często jest bagatelizowane przez wielu graczy z tego co widzę. Może uda nam się dodać nieco taktyki do tego bitewnego chaosu.
 10. Mój problem jest dosyć podobny. Po nowym patchu zauważyłem, że za każdym razem, kiedy pierwszy raz próbuję dołączyć do jakiegoś serwera wita mnie crash. Za KAŻDYM razem. Zaraz potem jednak mogę dołączać bez problemów. Trochę jest to denerwujące. Da się to jakoś rozwiązać?
 11. Bardzo proszę o odświeżenie tematu. Również mam problem z zalogowaniem do usługi Live. Komunikat twierdzi, że usługa nie jest dostępna w moim rejonie. Czyżby M$ wyłączył Live w Polsce? Może bug? Konto mam pod Polskę, a kolejna migracja dopiero 12 XI. Próbowałem zalogować się do moich Gears of War PC i Street Fighter IV PC i otrzymałem w.w. komunikat. Pomocy!
×
×
 • Create New...