Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 08/2009 zawartość

Polecane posty

Opłaca się wydawać kase na kaszanki? Już lepiej darować sobie kupić 2 kaszanki i za tą kase wziąć coś porządnego... Ale jak lubisz grać w takie gry...

EDIT:

Dziś babcia mi kupiła CDA :happy: Jeszcze go nie przeglądałem, ale za to Black & White słucham... Świetna muzyka! Więcej takich na coverku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego, że redaktorzy przychodząc rano do pracy powinni ściskać ludzi od layoutu i ogólnej, graficznej strony CDA. Mieć tak niesamowitych ludzi, robiących tak niesamowity lay to prawdziwy skarb. :)

Pełne wersje bardzo ciekawe, gdyby nie fakt, że posiadam już Puzzle Quest. Przygodówek raczej nie odpalam, a do SBK mnie nie ciągnie.

Teksty, jak zwykle stoją na wysokim poziomie, więc ich zachwalać nie muszę. W końcu redakcja CDA to już pewna renoma. :) Największym minusem CDA(albo moim) jest... reklama Dragon Age na stronie 7. Jest to w ogóle nie zależne od redakcji, więc nie mam żadnych pretensji w razie czego! ;) Podejrzewam, że na poprzednich stronach na pewno ktoś o tym wspomniał, ale ja też o tym napiszę. Problem tkwi w tych dwóch wyrażeniach: ''los ludzkość spoczywa w rękach wybrańca'' i ''wybierz swoją przeszość''. I w tym momencie zastanawiam się, czy to mój zasób wiedzy o języku polskim jest tak mały, czy to EA robi sobie żarty... Zresztą piszę tu o tej grze robiąc jej (anty)reklamę. EA zawsze wiedziało jak promować gry(patrz The Sims 3).

Poza tym w tym miesiącu i ja napiszę list do AR. Nie chcę żeby nieustraszona para w składzie Smuggler & Ghost of Mr Jedi się nudziła. ;) I to chyba na tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to większe pudełko, jak za dawnych czasów, ale okładki nie starcza i jest mała przerwa, chyba wszyscy tak mają, bo w sklepie wszystkie egzemplarze tak miały, ale mniejsza z tym. Tak, niby sezon ogórkowy, ale po lekturze tego CDA nawet o nim nie myślę. Spory wysyp dobrych gier jak na lato i wakacje.

W końcu jest recka Battlefield Heroes (grałem w to od początku rozdawania kluczy na stronie CDA).

Największym rozczarowaniem miesiąca jest dla mnie Bionic Commando.

Od dawna oglądałem filmiki, czytałem newsy i gra zapowiadała się znakomicie. Niektórym sposób w jaki porusza się bohater przypomina Spidermana, ja natomiast podczas oglądania rozgrywki ani razu nie pomyślałem o nim. Od początku nie kojarzyłem BC ze Spidermanem, co z tego, że jeden i drugi buja się na linie, Spencer do likwidacji przeciwników używa arsenału przeróżnych broni palnych, Spiderman jako wzorcowy bohater dla chłopców z podstawówki co najwyżej ogłuszy przeciwnika, nie mówiąc o używaniu jakiejkolwiek broni. I to jest ta różnica: Spencer jest niejako przeciwieństwem Spidermana. Cóż, giera dobrze się zapowiadała, a wyszło średnio jak na remake.

Dobrze, że daliście poradnik jak stworzyć bloga na stronie (i bez niego dałbym sobie radę :P), może dzięki niemu stworzę coś swojego.

PS. Chyba zostałem "hardkorowym" forumowiczem bo moja propozycja do działu freeware została zaakceptowana (Kumoon) :devil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni numer był lepszy. Więcej recenzji ciekawych hitów, relacja z E3... Ten jest według mnie troche gorszy, lecz nie znaczy że zły. Zapowiedź konkurenta dla Call of Juarez: Więzy Krwii, czyli Red Dead Redemption. Zapowiada się świetny western/FPS! Lecimy dalej... Star Wars: The Old Republic. Widać że Bioware zrobi dobre MMORPG z wieloma świetnymi rozwiązaniami. Pewnie jak wejdzie pobije rekordy sprzedaży MMO i serwery będą zapełnione :) Rage... Poczytam bo bedzie zapewne fajna gra. ZA PIĘĆ DWUNASTA - Borderlands! Mrowany hit :D Operation Flashpoint... Jeden z najlepszych symulatorów pola walki. Realizm, grafika... Miodzio! Czekam na premiere. W recenzjach nie ma nic interesującego dla mnie oprócz Bionic Commando. NL... dawka rozweselenia... :) W dziale Sprzęt widze testy wielu ciekawych bajerów, podzespołów itd. Po Sprzęcie Robot z Lego - obowiązkowa lektura! I jeden z najbardziej lubianych przeze mnie działów - AR! To tyle... Czekamy na kolejny numer CDA... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to większe pudełko, jak za dawnych czasów, ale okładki nie starcza i jest mała przerwa, chyba wszyscy tak mają, bo w sklepie wszystkie egzemplarze tak miały, ale mniejsza z tym.

No właśnie, i to mnie wku...rza. Czy, na litość boską, nie mogą być rozmiary tych pudełek stałe? RAZ NA ZAWSZE? Nie dość, że obecne pudełko znów jest wyższe o jakieś pół centymetra (wiem, wiem: "ale robisz problemy, człowieku", ale przecież "diabeł tkwi w szczegółach") to znowu trzeba kombinować z pudełkami, aby to jakoś na stosiku wyglądało, a nie "tu wystaje, tam wystaje" etc. Denerwujące to jest!

--------------------------------------------------------------

Cóż, moja co miesięczna opinia na temat każdego kolejnego numeru i jego pełniaków ukazuje się z lekkim poślizgiem. 3 tygodnie we Francji oraz z tamtejszą klawiaturą sprawiły, że postanowiłem poczekać z wystawieniem opinii aż do dzisiaj. Ale ad rem:

Poza nieszczęsnym pudełkiem (jw.) numer jest całkiem przyzwoity. Nie "miażdży" co prawda jak poprzedni, ale to nadal kawał świetnego czasopisma. Dużo tekstów na temat zapowiedzi i betatestów a to dobrze wróży na przyszłość. Nie ma się co załamywać. Zima zapowiada się ciekawie (jak zawsze zresztą). Nie bardzo chce mi się rozpisywać, a w zasadzie to mi się w ogóle nie chce. Jedyne co mogę powiedzieć, to że tym, co jeszcze nie mają swojego numeru polecam! Jak zawsze... zresztą!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to większe pudełko, jak za dawnych czasów, ale okładki nie starcza i jest mała przerwa, chyba wszyscy tak mają, bo w sklepie wszystkie egzemplarze tak miały, ale mniejsza z tym.

No właśnie, i to mnie wku...rza. Czy, na litość boską, nie mogą być rozmiary tych pudełek stałe? RAZ NA ZAWSZE? Nie dość, że obecne pudełko znów jest wyższe o jakieś pół centymetra (wiem, wiem: "ale robisz problemy, człowieku", ale przecież "diabeł tkwi w szczegółach") to znowu trzeba kombinować z pudełkami, aby to jakoś na stosiku wyglądało, a nie "tu wystaje, tam wystaje" etc. Denerwujące to jest!

Pisalem juz pare(nacie?) razy, ze to jest wina tloczni, ktora dala covery do pudelek o innej specyfikacji niz w zamowieniu i dostanie za to po d... Pudelka moga sie roznic ODROBINKE ale oni pojechali maksymalnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się przyłączam do podziękowań za PQ, na prawdę dobra gra. Nawet mi do głowy nie przyszło, że ja, 'hardkorowiec', bede do drugiej w nocy układał kulki w trójki. No i jest to jedyna gra na moim dysku, która działa w rozdziałce 1280x1024 (a nawet wyższej):cool: SBK też okazało się całkiem nie złe, o SI nie wspomnę, bo przygodówek nie trawię w ogóle (choć Ceville z chęcią przeszedłem, ale to tylko wyjątek).

P.S IMO jedna z najgorszych okładek ostatnimi czasy, a już napewno najgorsza w tym roku :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej nie zwracam uwagi na gry, tylko na (parafrazując Smugglera albo Mr. Jedi'a(tak to się odmienia? :sweat: )) "130 stronnicowy element przyczepiony do pudełka z grą". Ten jest akurat pierwszym od pięciu lat i trzech miesięcy (ostatni to 5/2004) numerem :laugh: . Po takiej przerwie po prostu mnie zamurowało :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zbliżającym się numerze mam nadzieję zobaczyć FPS-a(coś lepszego niż mortyr :F) albo jakąś wyścigówkę(dawno podobnego nie było, bo chyba nie ma za bardzo sposobności na porządna ścigałkę) co do tego numeru to (chociaż już zmierzch tego numeru) to cieszę się z Puzzle Questa tym bardziej, że się zastawiałem nad wydaniem na niego pieniędzy na szczęście CDA rzuciło ratunek. Oprócz tego nic więcej z płyty mnie nie zachwyciło (oprócz kolejnej porcji bonusów muzyki zdjęć freeware-ów itp.). A co do zawartości pisemka oprócz smutnego braku nowego sprzętu do konfiguracji (bym miał o czym pomarzyć :D) wszystko zlizałem dokładnie(w przenośni ludzie w przenośni nie sądzę by było smacznie cokolwiek zlizywać z czasopisma :O). Mam nadzieję, że zbliżający się numer jak zawsze dostarczy mi pozytywnych myśli i kolejnej niecierpliwości na kolejny numer(czyta się was prawie jak dobrą książkę). I pewnej części czytelników, czyli też mnie włącznie : ) nie trzeba zachęcać na kupno następnego numeru(tylko bez spoczywania na laurach, z tego nigdy nic dobrego nie wychodzi, a szkoda :P).

Pozdrawiam Szanowną Redakcyję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ja sie cieszę, bo coś w końcu dostało 9. I jest to SF IV. I po przesłuchaniu kawałka Exile łączę się w bólu z CormaC'iem: Czemu nie wzięli "Indestructable" Disturbed? Że za bardzo mroczne dla potencjalnych kupców(chociaż z tym polemizował)?!

Ja tam nadal czekam na porządną grę akcji, TPP (po konkursie związanym z Trylogią PoP coraz bardziej marzenia te się pogłębiają).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zbliżającym się numerze mam nadzieję zobaczyć FPS-a(coś lepszego niż mortyr :F)

I tu cie zaskocze i pociesze (tak jak to zaskoczyło i pocieszyło mnie :)). Smuggler jakiś czas temu powiedział, że będzie FPS na coverku! Nie wiem kiedy i jaki, ale grunt, że będzie. Oczywiście oby jakiś fajny i by dobrze i z chęcią można było w niego pograć. Czekam na kolejny numer CDA, bo może właśnie w nim będzie ten FPS? :happy:

A co do zawartości pisemka oprócz smutnego braku nowego sprzętu do konfiguracji (bym miał o czym pomarzyć :D)

Nie było Konfiguratora w tym numerze, bo jest niepotrzebne i bezsensowne dawać znowu taki sam. Żaden nowy i fajny sprzęt nie wszedł, więc po raz 3 taki sam Konfigurator zbędny jest. Ciekawe, czy w następnym numerze będzie...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<ciach> nie cytujemy poprzedniego posta - Pzkw

FPS na coverze? Dobrze, że VALVe nie daje swoich gier żadnym czasopismom, więc nie ich FPS pójdzie na wymarcie. Gdy CDA daje grę internetową, to roi się ona od niekompetencji i bluzgających idiotów, którzy nosząc dumnie PL w nickach, bardziej psują nam reputację niż poprawiają. "oh, somerandomnicklol[PL], I dominate him. And my Medic. And those three Snipers. And Pyro. And Soldier. And two Demomans. And this Spy with Dead Ringer also... Wait, isn't it entire team? And he dares to call other ones noobs? CRY SOME MORE, LEETLE BABY MAN!"

Serio. Nie lubię grać z Polakami w multiplayerówki, poza jednym wyjątkiem. Nigdy nie chodzę na polskie servery.

Gdyby moje ukochane TF2 trafiło do CDA... Dobrze, że z update'ami to zajmuje ponad 8 giga. I że VALVe NIE daje swoich gier.

To się nigdy (mam nadzieję...) NIE stanie. I dzięki Bogu.

Żeby nie zarzucali, że offtop czy co...

Już się wypowiadałem o numerze, ale dodam parę słów.

AR - słabe, listy się powtarzają. "To sam napisz" jest kiepskim argumentem. Ja jestem nabywcą. Interesuje mnie stan... ale nie to jak do niego Smuggler dojdzie. Należy coś zmienić, to jest pewne.

Na Luzie - tradycyjnie nieudane. Przeczytałem, jak zwykle gdy zakupuję (rzadko się zdarza, ale gdy jakiś pełniak podpasi... Zwykle jednak są to rozczarowania, jak Puzzle Quest, Loki, Legend:Hand of God...), z nudów.

Puzzle Quest się znudził zadziwiająco szybko. Niby na początku fajny, ale coś w tej grze jest nie tak. Może ta irytująca muzyka, której nie jest dużo, a gra ciągle? Z drugiej strony... bez muzyki, znudziłaby się jeszcze szybciej. Za mało tracków w tym soundtracku.

Recenzja Blood Bowla, jak już mówiłem poprzednio, zawiera pełno braków, niedociągnięć i rzeczy nieprawdziwych, co udowodniłem i tutaj, i w argumentacji z Gemem w jego temacie. Obejrzałem jednak Gameplaya, coby mieć pewność. I?

Upewnił mnie, że miałem rację - recenzent nie ma zielonego pojęcia o grze ani co właściwie trzeba robić. Nie postawić kogoś przy Trollu to tak, jak zacząć z zawodnikiem mniej. Nie kupić rerollów to tak, jakby się prosić o porażkę. Brak przejścia tutoriala odbił się na nim.

Hm, żeby nie było, że tylko narzekam... Nowy layout mi się podoba. No, przynajmniej wydaje się nowy, biorąc pod uwagę, że ostatnie CDA które kupiłem było z Legend...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FPS na coverze? Dobrze, że VALVe nie daje swoich gier żadnym czasopismom, więc nie ich FPS pójdzie na wymarcie. Gdy CDA daje grę internetową, to roi się ona od niekompetencji i bluzgających idiotów, którzy nosząc dumnie PL w nickach, bardziej psują nam reputację niż poprawiają. "oh, somerandomnicklol[PL], I dominate him. And my Medic. And those three Snipers. And Pyro. And Soldier. And two Demomans. And this Spy with Dead Ringer also... Wait, isn't it entire team? And he dares to call other ones noobs? CRY SOME MORE, LEETLE BABY MAN!"

Serio. Nie lubię grać z Polakami w multiplayerówki, poza jednym wyjątkiem. Nigdy nie chodzę na polskie servery.

Gdyby moje ukochane TF2 trafiło do CDA... Dobrze, że z update'ami to zajmuje ponad 8 giga. I że VALVe NIE daje swoich gier.

To się nigdy (mam nadzieję...) NIE stanie. I dzięki Bogu.

A ja powiem, że czasem lubie z polakami pograć. Jeżeli sie normalnie zachowują, nie zwracają sie do ciebie 'ej ty &*#$$' i potrafią normalnie grać, to z chęcią pogram. Ale jeżeli zdarzy sie jakiś kretyn to trudno... Nie będe przez niego opuszczał serwera i już pogram, czekając aż sobie pójdzie gdzie indziej grać. Szkoda, że polacy tak sie zachowują i robią takie rzeczy w grach multiplayerowych, bo potem mamy różne opinie na nasz temat :confused: Ale, że zaraz jak jakiś FPS trafia do CDA, to jednocześnie trafia na wymarcie? Nieee... chyba przesadziłeś :wink:

I żeby nie był offtop...

AR - słabe, listy się powtarzają. "To sam napisz" jest kiepskim argumentem. Ja jestem nabywcą. Interesuje mnie stan... ale nie to jak do niego Smuggler dojdzie. Należy coś zmienić, to jest pewne.

'To sam napisz' - jest 'troche' w tym racji. Narzekamy, że AR nudne bardzo jest i jest o wiele mniej różnorodne, niż kiedyś, wiec jeśli chcemy lepiej, to sami coś piszmy :tongue: Byle tylko mądrego albo głupiego i jednocześnie śmiesznego.

Recenzja Blood Bowla, jak już mówiłem poprzednio, zawiera pełno braków, niedociągnięć i rzeczy nieprawdziwych, co udowodniłem i tutaj, i w argumentacji z Gemem w jego temacie. Obejrzałem jednak Gameplaya, coby mieć pewność. I?

Upewnił mnie, że miałem rację - recenzent nie ma zielonego pojęcia o grze ani co właściwie trzeba robić. Nie postawić kogoś przy Trollu to tak, jak zacząć z zawodnikiem mniej. Nie kupić rerollów to tak, jakby się prosić o porażkę. Brak przejścia tutoriala odbił się na nim.

Znalazłeś braki, niedociągnięcia i rzeczy nieprawdziwe, więc bądź z siebie dumny. A tak w ogóle, to nie narzekaj. Zdarzyć sie może, że ktoś popełni błąd i to nawet jakiś redaktor CDA. Nie ma ludzi idealnych, więc można to wybaczyć i wskazać, co ktoś zrobił źle...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że połowa moich argumentacji jest z Tobą. To jest zadziwiające!

A ja powiem, że czasem lubie z polakami pograć. Jeżeli sie normalnie zachowują, nie zwracają sie do ciebie 'ej ty &*#$$' i potrafią normalnie grać, to z chęcią pogram. Ale jeżeli zdarzy sie jakiś kretyn to trudno... Nie będe przez niego opuszczał serwera i już pogram, czekając aż sobie pójdzie gdzie indziej grać. Szkoda, że polacy tak sie zachowują i robią takie rzeczy w grach multiplayerowych, bo potem mamy różne opinie na nasz temat confused.gif Ale, że zaraz jak jakiś FPS trafia do CDA, to jednocześnie trafia na wymarcie? Nieee... chyba przesadziłeś wink.gif

I żeby nie był offtop...

"Normalni" Polacy to mniejszość. Ja gram na wszystkich serverach z wyjątkiem polskich. Parę razy byłem na takich i zadziwiła mnie liczba idiotów i nieżyczliwości dla początkujących.

Z kolei w Team Fortress 2, podczas mojej pierwszej gry, gdy zrobiłem pierwszego achievementa, chat zaroił się od "congratulations, xxx!"

Tak, nie lubię gdy gry multiplayerowe trafiają do czasopism... Bo to dla tej gry prędzej czy później okaże się niezbyt dobre.

'To sam napisz' - jest 'troche' w tym racji. Narzekamy, że AR nudne bardzo jest i jest o wiele mniej różnorodne, niż kiedyś, wiec jeśli chcemy lepiej, to sami coś piszmy tongue.gif Byle tylko mądrego albo głupiego i jednocześnie śmiesznego.

Mówiłem przedtem. Wszelkie tematy się skończyły, więc po co pisać? I tak wszystko już było. AR potrzebuje zmian. Jakich, nie wiem, zresztą to nie JA mam je wymyślić...

Znalazłeś braki, niedociągnięcia i rzeczy nieprawdziwe, więc bądź z siebie dumny. A tak w ogóle, to nie narzekaj. Zdarzyć sie może, że ktoś popełni błąd i to nawet jakiś redaktor CDA. Nie ma ludzi idealnych, więc można to wybaczyć i wskazać, co ktoś zrobił źle...

Bądź z siebie dumny? Z jakiego powodu? Każdy, kto pograłby więcej jak 5 minut w Blood Bowl, zauważyłby conajmniej połowę z tych "rzeczy".

Owszem, może się zdarzyć. To tak jakby ktoś Ci mówił, że w Doomie 2 są 4 bronie (i jeszcze śmiał się bronić mówiąc, "to uproszczenie, i tak te 4 bronie są najlepsze, reszty nie używałem"), przeciwnicy oszukują bo się pojawiają nagle (ostatnia mapa Dooma 2. Spada głupi kwadracik, pojawia się hell baron! HAAAAAAAX!), na mapie The Gauntlet nie widać przeciwników (co jest niemożliwe bez ustawienia brightness na max) to też byś redaktorowi próbował wyjaśnić, że gada od rzeczy.

Wybaczyć? Ja nie mam za co (jak mówiłem powyżej, raczej mnie cieszy mniejsza ilość Polaków w grze), bo to nie o mnie mówiono rzeczy nieprawdziwe. Producent jednak ma prawo, bo gra z pewnością utraciła niejednego nabywcę poprzez te rzeczy niezupełnie zgodne z prawdą. A wybaczyć jej będzie ciężko, gdy ten co popełnił błąd nie chce się do niego przyznać i albo broni się "uproszczeniami", albo udaje że nie widzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Normalni" Polacy to mniejszość. Ja gram na wszystkich serverach z wyjątkiem polskich. Parę razy byłem na takich i zadziwiła mnie liczba idiotów i nieżyczliwości dla początkujących.

Z kolei w Team Fortress 2, podczas mojej pierwszej gry, gdy zrobiłem pierwszego achievementa, chat zaroił się od "congratulations, xxx!"

Tak, nie lubię gdy gry multiplayerowe trafiają do czasopism... Bo to dla tej gry prędzej czy później okaże się niezbyt dobre.

Ja na szczęście częściej trafiam na tych lepszych i mądrzejszych polskich graczy. Rzadko sie zdarza jakiś głąb i niekulturalny gbur czy killerteam. Ogólnie to rzadko zdarza się, że wkurzają mnie polscy gracze... A może to dlatego, że za często nie gram w sieci? Nie wiem... W każdym razie nie spotkałem sie jeszcze z totalnym debilstwem, chamstwem i nierzyczliwością. A mi to tam obojętne, czy gry multiplayerowe trafiają do czasopism. Prędziej, czy później dla tej gry okaże się niezbyt dobrze? Czemu?

Offtop sie zrobił... :tongue:

Mówiłem przedtem. Wszelkie tematy się skończyły, więc po co pisać? I tak wszystko już było. AR potrzebuje zmian. Jakich, nie wiem, zresztą to nie JA mam je wymyślić...

Też nie wiem, jakie zmiany potrzebuje AR, ale wiem, że jednak jakieś musi mieć. Czy wpadnie na jakiś pomysł czytelnik, czy Smuggler, to dobrze by ten pomysł sie przyjął i był świetny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi sie, że chyba z Id Softare jest tylko wywiad z Carmackiem - http://www.cdaction.pl/news-7673/john-carm...d-software.html Tak przynajmniej kojarze co pisało w zapowidzi Rage. Co do InfinityWard to na cda.pl nie znalazłem nic, ale mam Bioware - http://www.cdaction.pl/news-7134/wizyta-w-...zeschukiem.html

http://www.cdaction.pl/news-7134/wizyta-w-...zeschukiem.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa sama w sobie. Rzetelny wyrób. Zastrzeżenia mam w sumie dwa.

Potraktowanie SF IV. Mianowicie niby recenzja dobra, ale mało uniwersalna (brak stricte technicznego podejścia), jak i grafika na okładce mogła być lepsza.

Dwa, felieton Gregorius'a. Teoretycznie jeśli podejść do tego jako bezduszny terminator (ale chyba chłopaki nie dostanę biletu na BANicję za obrażenie redaktora, bowiem byłoby to wynikiem niesłusznej nadinterpretacji), to chłopak ma rację. Niemniej, czy Gregorius miał średnią 6.0 lub/i nie pokłócił się przez cały swój żywot ze swoją partnerka/kolegą, opcjonalnie osa go nie użądliła?

Wszak idąc tropem rozumowania owego mężczyzny, to wszelakie egzaminy, które to notabene miał miesiące przed sesja zapowiedziane, zdał zawsze i zawsze i bezproblemowo.

Oczywiście nie chce tu przyrównywać oblania sprawdzianu wiadomości, do nieszczęścia ludzi, autor przy tym miał sporo racji, jednak mimo wszytko i tak było to mało eleganckie z jego strony.

Tyle w temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...