Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 08/2009 zawartość

Polecane posty

co wy tak z tymi reklamami... -.- naprawde jestescie dziecmi? Nie rozumiecie ze bez nich CDA by nie istnialo? Bo chyba redaktorom nie chcialoby sie wkladac wlasna kase.. z nich zyje wszystko, za reklame dostaje sie kase, ktora mozna przelozyc na zakup lepszego pelniaka, czy w ogole stworzenie pisma.. trudno tak przewinac strone dalej? Zreszta ja tam lubie poogladac reklamy w CDA, bo dot. elektroniki, nieraz cos mnie zaintersuje i kupie.. tak samo z grami i reklama taniej serii, czy wyprzedazy.. czyz nie przydatne? -.- wiec sie uspokojcie...

numer bardzo dobry.. pelniaki mhmmm konkurencja moze tylko pozazdroscic :E zawartosc pisma, tez OK, chociaz brakuje mi Konfiguratora, od ktorego zawsze zaczynam, no ale da sie przebolec :) SBK 08 i PQ sa juz na kompie, jednak jeszcze nie znalazlem czasu zeby zagrac, demo Fuel'a tez ;) Chociaz na X360 mnie nie zachwycil (u kumpla, gralem jakies 15min :) ) to sprobuje na PC ;] ogolnie jeszcze nic nie przeczytalem, pozagladalem tylko na ocenki, i troche zdziwia mnie ocena HP6 .. nie wiem czemu tak jest.. ale jak przeczytam to sie na pewno dowiem :) Tyle ze 5 chyba tez za bardzo dobrze nie oceniliscie, a gralo mi sie w nia SWIETNIE, jestem fanem HP, ale nie az takim zeby z przymusu grac.. gralem z czystej zabawy. Nawet uznawalem ja za jedna z lepszych przygodowek w jakie gralem (a zaczynalo sie od Monkey Island, czy Ksiaze i Tchorz^^) za caloksztalt. Moze nie miala super zagadek, super systemu walki itp.. nic nie miala super, ale byla bardzo mila przyjemna i krotka ;) ot Tak zeby sobie chwilke pograc codziennie, ok 8-10h jakies mi zajelo przejscie, bardzo smaczna :) i nawet zastanawialem sie nad kupnem KP, ale jak widze ocene w CDA to jakos mi sie nie usmiecha.. chyba bede musial demko luknac ;) dobra co tam pisac. zabieram sie do grania i czytania ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież już było w zapowiedziach, czy tam przeciekach, że w tym numerze nie będzie konfiguratora, bo nie ma żadnych nowości na rynku... Zresztą jest trochę elektroniki w dziale "Sprzęt" więc na jedno wychodzi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież już było w zapowiedziach, czy tam przeciekach, że w tym numerze nie będzie konfiguratora, bo nie ma żadnych nowości na rynku... Zresztą jest trochę elektroniki w dziale "Sprzęt" więc na jedno wychodzi :)

no niby masz rację wakacje więc zastój w dziale hardware

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładka nawet ciekawa. Nie wiem czego czepiają się ci którzy twierdza, że nudna, że blee i w ogóle. Co do AR to Smuggler (coś mi się wydaje), że tylko straszy tym skróceniem działu :P A do wydruku znajdzie się jakiś skrawek listu.

"Kolejny numer CDA ukaże się 1 września (niektórzy będą mogli go kupić w drodze do szkoły:))." Na "dzień dobry" załamaliście psychicznie pewnie połowę czytelników.

I jeszcze takie pytanie. Prenumeratę wysyłacie przez kogo? Poczta Polska? Chociaż nie, bo za szybko dochodzi ale w podobnym stanie. Dziś znów cała lekko podniecona i jeden róg mocno zgięty. Miesiąc temu dostałem z pękniętym pudełkiem ale nie miałem dostępu do kompa więc nie mogłem ponarzekać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy chcecie od tych reklam. dla mnie moze byc osobny katalog z nimi jesli tylko CDA ma sie trzymac na rynku. Wszystko jest w porzo z tym numerem a i okladka jest niczego sobie . Lubie bialy kolor :blush:

Też ich nie rozumiem. Mi się reklamy podobają i według mnie są przydatne. Co do numeru na razie jestem na stronie 7 ale już przejrzałem mniej więcej ekszyna i zaraz biorę się za czytanie zapowiedzi (jak zdążę bo o 18:20 idę grać w nogę), a potem reszty czasopisma. Dużo w tym numerze beta-testów to chyba dobrze. Z lekka jestem zdziwiony Bionicem Commando i Fuelem( chodzi o ocenę końcową :D). Pełniaki niezbyt udane dla mnie ponieważ Puzzle mam, przygodówek nie lubię, a do SBK mnie nie ciągnie, ale numer jak najbardziej udany jak na sezon ogórkowy. Oby tak dalej. Pozdro!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na sezon ogórkowy jest naprawdę dobrze. Jak zawsze Was chwalę :happy: Dużoo do poczytania, niezłe pełniaki - i nudów brak :smile:

PS. Street Fighter IV.. na automatach? oO Next-gen na poczciwych automatach? Aż mi się wierzyć nie chce. A może są jakieś "nextgenowe" automaty? :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer super zarówno pod względem pełniaków jak i tekstów. Ale ja nie o tym... czy ktoś do cholery ma tracklistę tych piosenek zespołu Black & White? Bardzo mi się podoba ich muzyka, ale nie wiem jakie są tytuły piosenek, a na iPodzie głupio tak "Ścieżka 1", nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vantage, niedawno widziałem Tekkena 5 na automatach. Zresztą Tekken 6 w Japoni wyszedł już dawno, a na konsole nie. Chyba w ogóle bijatyki wychodzą na automatach najpierw, a potem na konsole, a potem (rzadko) na PC. Tylko, że ja się nie znam na bijatykach.

Kronox, to prawda czy jaja sobie robisz, bo jeśli prawda to musisz wysłać do CDA, żeby Ci wymienili, albo do kiosku, u mnie by wymienili.

Co do Puzzle Questa, nie lubię takich gier, ale, że moja mama lubiła Tetrisa na ,,telewizyjnej", i NfS III HP kierownicą, najsłabszym samochodem (innymi za szybko), to zainstalowałem i włączyłem bitwę w PQ. Nie wiem czy się spodobało, ale grała 1 godz., a ja, odziwo siedziałem i z zapartym tchem śledziłem jej ruch (nawet jakby mój brat grał w Crysisa, czy DiRTa to po 5 minutach bym zasnął). Co prawda mama nigdy nie była anty gry, ale nie pochwalała, jak siedzimy po 3 - 4 godz. Aha, wszystko oprócz bitew, sklepu, i rozwoju bohaterki muszę jej klikać, bo się wkurza, że ,,za dużo klikania", a już w ogóle jak chce coś spokojnie kliknąć, a tu nagle przypadkiem kliknie co innego, i mówi ,,a co mi tu wyskakuje". :) Ale w bitwach wymiata, nie nadążam za nią. Musi tylko obczaić interfejs, i może sama sobie włączać stary komputer i grać. A ja na nowym w Crysisa, czy Gothica III. ;) Dajcie tylko najnowszą, prostą wersję tetrisa, taką bez zbędnych menu, to będzie miała wybór.:) Dzięki za PQ, chociaż sam bym nigdy nie zagrał dłużej niż 5 min.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer, świetny..okładka świetna, gry w pełnym wersjach świetne, demo Fuela (jeszcze nie wiem, bo nie grałem...), recka Street Fightera IV i Fuela...jak na środek wakacji jest naprawdę świetnie..zabawne jak zwykle Na Luzie ("Podrywacze ") :))

No i znakomite jak zwykle Action Redaction, które ma jeszcze 4 strony...:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem i nie wiem jak mi to umknęło ale nie wiedziałem, że dajecie demko Fuel - normalnie szok! :) Fakt, że specjalnie się tą grą nie ekscytuję choć jeździło się fajnie - zwłaszcza jak robiło się ciemno (klimacik) jednak SBK z zeszłego wciągnęło mnie bardziej - dlatego cieszę się na ten motorowy pełniak. Zaś sam numer bardzo dobry - różnorodność - Fajnie, że jest recka Hunter - z gameplaya wygląda ciekawiej od Arma II :P - lubię takie gry - I jest jeszcze coś co wręcz kocham czytać (jeśli mówimy o grach :)) - HISTORIA!!! YES! -Tak jak przeglądam całość to po prostu killer! Ostatnio chyba styczniowy tak bardzo mi się podobał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vantage, niedawno widziałem Tekkena 5 na automatach. Zresztą Tekken 6 w Japoni wyszedł już dawno, a na konsole nie. Chyba w ogóle bijatyki wychodzą na automatach najpierw, a potem na konsole, a potem (rzadko) na PC. Tylko, że ja się nie znam na bijatykach.

Prawda - chodzi mi tylko o fakt, jak na automatach uzyskać nextgenową grafikę? Czy one same są nextgenowe, bo ja pamiętam tylko takie oldschoolowe :) A obecnie nie widuję ich - może są w Polsce rzadkością..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer robi wrażenie - ogór w pełni, a w CD-A recenzje samych świeżych, dobrych mimo wszystko tytułów.

GameWalker jest rochę słabszy moim zdaniem jeśli chodzi o felietony (czy to udział czytelników, czy to redaktorów), ale ratują go trzymające poziom rozmowy redakcyjne.

I kolejny świetny numer będzie zbierał kurz na półce, od pojawienia się następnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najgorszy numer w tym roku. Ja rozumiem że sezon ogórkowy w pełni no ale żeby aż tak słabo było. No najbardziej to mi nie podobała się recenzja battlefiled heroes takie bla bla ple ple aż odechciewa się czytać tych wypocin. Kolejna rzecz to Harry Potter i minus "zamek skopiowano z poprzedniej odsłony" kompletnie tego nie rozumiem. Przecież ten zamek to jest zrobiony na podstawie filmu to niby co mieli w nim zmieniać. Ale ogólnie rzecz biorąc dobra recenzja. Dobra recenzja SF IV. Dobre też artykuł o Red Dead Redemption i Rage. Może z początku trochę się doczepiłem ale chodziło głownie o recenzje które nużą oczywiście nie wszystkie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer niezły, nawet powiedziałbym lepszy niż poprzednie, a to w końcu czas ogórasów. Jedno mnie tylko dziwi. Nie zauważyłem aby w numerze był dział "Konfigurator". I tu moje pytanie bo może coś przeoczyłem... Czy tego działu w CDA już nie będzie? Zawsze interesowały mnie zestawy prezentowane w CDA, a tu nagle ich brak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najgorszy numer w tym roku. Ja rozumiem że sezon ogórkowy w pełni no ale żeby aż tak słabo było. No najbardziej to mi nie podobała się recenzja battlefiled heroes takie bla bla ple ple aż odechciewa się czytać tych wypocin. Kolejna rzecz to Harry Potter i minus "zamek skopiowano z poprzedniej odsłony" kompletnie tego nie rozumiem. Przecież ten zamek to jest zrobiony na podstawie filmu to niby co mieli w nim zmieniać. Ale ogólnie rzecz biorąc dobra recenzja. Dobra recenzja SF IV. Dobre też artykuł o Red Dead Redemption i Rage. Może z początku trochę się doczepiłem ale chodziło głownie o recenzje które nużą oczywiście nie wszystkie.

Na moje to chodziło o to, że niczym nowym się specjalnie nie różni zamek od poprzedniej odsłony (natomiast co kolejną edycję był dość znacznie zmieniany, co raz to nowe zakamarki się odkrywało).

Fakt recenzję coraz bardziej nużą, ale co zrobić. Redaktorzy się starzeją :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najgorszy numer w tym roku. Ja rozumiem że sezon ogórkowy w pełni no ale żeby aż tak słabo było.

Ja rozumiem, ze Sahara ale czemu tu tyle piachu?

No najbardziej to mi nie podobała się recenzja battlefiled heroes takie bla bla ple ple aż odechciewa się czytać tych wypocin.

>>>W tym ple ple ple sa wszystkie potrzebne informacje, tyle ze nie podane na talerzu pod nos. Czasem wymagamy od gracza by troszke ruszyl szare komorki i dal im popalic.

Kolejna rzecz to Harry Potter i minus "zamek skopiowano z poprzedniej odsłony" kompletnie tego nie rozumiem. Przecież ten zamek to jest zrobiony na podstawie filmu to niby co mieli w nim zmieniać.

>>>Jesli w najnowszym Star Warsach zobaczysz dokladnie te same sceny bitwy kosmicznej co w poprzedniej to tez bedzie OK?

Numer niezły, nawet powiedziałbym lepszy niż poprzednie, a to w końcu czas ogórasów. Jedno mnie tylko dziwi. Nie zauważyłem aby w numerze był dział "Konfigurator". I tu moje pytanie bo może coś przeoczyłem... Czy tego działu w CDA już nie będzie? Zawsze interesowały mnie zestawy prezentowane w CDA, a tu nagle ich brak.

Nie bylo bo nie bylo... co opisywac. Tzn. zero nowosci. przyjda nowe komponenty to Konfigurator powroci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się złożyło, że doszedł do mnie Blood Bowl akurat wczoraj, więc się zbiegło z wydaniem CDA. Pograłem sobie i tym bardziej nie zgadzam się z recenzją i oceną gry. Owszem, czasami zdarzają się sytuacje, które mogą zdenerwować i wyglądają na "oszustwa" AI. Ale panowie, to jest wierne przeniesienie planszówki na ekran monitora. Mamy magię kości i tyle. Oblanie testu na 3+ z przerzutem? Trudno, ja raz w pewnym systemie bitewnym widziałem sytuację, jak gracz oblewa pod rząd 4 testy (2 testy + przerzut dla każdego), które zdawał na 2+. Dodam, że gram ludźmi, średni poziom trudności i jakoś potrafię wygrać z tymi twardymi Krasnoludami i szybkimi Skavenami. W trybie real time nie grałem na razie, może faktycznie jest tam za prosto. Jednak turowy jest zrobiony dobrze. Po prostu mamy początkujący zespół i gramy przeciwko drużynom bardziej doświadczonym. Jak Gem w PESie przegrywał na początku w trybie Master League to też zrzucał na oszustwa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się złożyło, że doszedł do mnie Blood Bowl akurat wczoraj, więc się zbiegło z wydaniem CDA. Pograłem sobie i tym bardziej nie zgadzam się z recenzją i oceną gry. Owszem, czasami zdarzają się sytuacje, które mogą zdenerwować i wyglądają na "oszustwa" AI. Ale panowie, to jest wierne przeniesienie planszówki na ekran monitora. Mamy magię kości i tyle. Oblanie testu na 3+ z przerzutem? Trudno, ja raz w pewnym systemie bitewnym widziałem sytuację, jak gracz oblewa pod rząd 4 testy (2 testy + przerzut dla każdego), które zdawał na 2+. Dodam, że gram ludźmi, średni poziom trudności i jakoś potrafię wygrać z tymi twardymi Krasnoludami i szybkimi Skavenami. W trybie real time nie grałem na razie, może faktycznie jest tam za prosto. Jednak turowy jest zrobiony dobrze. Po prostu mamy początkujący zespół i gramy przeciwko drużynom bardziej doświadczonym. Jak Gem w PESie przegrywał na początku w trybie Master League to też zrzucał na oszustwa?

Moze zapytaj o to gema w jego watku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj miałem zaszczyt zakupu najnowszego numeru Cd-action.Powiem że to najlepszy numer pełniakowo/tekstowy w tym roku.Po pierwsze bardzo podobała mi się zapowiedź Bordelans na którego już zbieram pieniądze oczywiście na wersje Xbox 360 jeżeli chodzi o recenzje tu największe oburzenie sprawiło mi przeczytanie Harrego Pottera. Teraz mój punkt widzenia będzie namierzony w stronę Eugeniusza Siekiery ocena 5 to za mało jak na tą grę po pierwsze zauważyłem że nie jesteś fanem książki tej że produkcji ale jak się już miałeś na to zabierać za tą produkcje to co najmniej postaraj się zrozumieć że twórcy zrobili ją tylko na fanów Hp ja do nicj też należe. Właśnie to dla nas miało być to być skierowane prosta relaksująca rozrywka nie tylko dla dzieci ale też dla starszej publiki. Po pierwsze mógł byś conajmniej tą część przeczytać jedynie co się mógł bym zgodić to polonizacja. Która jest fatalna eh :( to samo się ma do filmu którego na szczęście w kinie obejrzałem z napisami.Okey jeżeli chodzi o cover narazie z braku czasu rozpakowałem muzykę black&white która jest świetna. To tyle pozdrawiam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...