Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 08/2009 zawartość

Polecane posty

Numer dobry, sądzę. Pełniaki sprawdzę. Nie kupowałem CD-Action od numeru z "legend:hand of god". I może mi się wydaje, ale zrobiliście zmiany. Teraz ładniej się na to wszystko patrzy.

Przeglądnąłem jedną recenzję. Blood Bowlu, która zawierała wiele nieprawidłowości (o których wspomniałem już w temacie veto), wynikających najwyraźniej z niezrozumieniem przez autora zasad Blood Bowlu i nieprzeczytania instrukcji i/lub zagrania tutoriala. Parę rzeczy, co do których nie byłem pewny, dowiedziałem się w multi.

Zaskoczył mnie wielki dział konsol. I czasopismo tak jakby... Pogrubiało od ostatniego czasu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzychu20000, od czytania twojego bełkotu bolą zęby. Szanuj innych i jak już masz problemy z wyrażaniem własnych myśli, to chociaż korzystaj z przecinków, nie zostały wymyślone bez powodu.

po pierwsze zauważyłem że nie jesteś fanem książki

Bredzisz. Pottery zaliczyłem, ale za stary jestem na to, żeby podniecać się bezkrytycznie każdym bublem, który nawiązuje do tego uniwersum.

postaraj się zrozumieć że twórcy zrobili ją tylko na fanów Hp ja do nicj też należe.

Ależ ja to rozumiem. Co nie zmienia faktu, że treść gry jest skandaliczna w stosunku do ceny, a EA to mistrzowie świata we wciskaniu właśnie takich produktów. Gdyby to kosztowało 20 zł, nie byłoby tematu.

Właśnie to dla nas miało być to być skierowane prosta relaksująca rozrywka nie tylko dla dzieci ale też dla starszej publiki.

Tak, starsza publika z pewnością będzie zachwycona 3 minigierkami (z czego jedna przechodzi się sama) za 140 zł. Kapitalny biznes.

Po pierwsze mógł byś conajmniej tą część przeczytać

Znowu "po pierwsze"? Z liczeniem też masz problemy? :) I skąd pomysł, że książki nie czytałem? Rada na koniec - nim znów coś napiszesz, proponuję przeczytać to pięć razy, a później dla pewności dać do sprawdzenia komuś starszemu. Matce na przykład.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Eugeniuszu

-Po pierwsze szanuje innych nie obrażam nikogo i nie mam konfliktu pomiędzy innymi użytkownikami.

-Po drugie Okey rozumiem nie namawiam cię do tego żebyś cieszył się grą,filmem lub książką starość nie ma nic do gadania uwierz mi że są ludzie podobnego twojego wieku co się światem Pottera cieszą lub bawią.

-Po trzecie Dobrze rozumiem że dla ciebie cena 140 złotych jest dla ciebie za wysoka ale istnieje Ea classic i na pewno za pół roku będzie kosztował 49,99. Ale w jednym musisz się zgodzić że Potter jest lepszy niż Simsy czy Spore. Które oprócz pod tytułem Nie różnią się prawie niczym ;)

-Po czwarte Mini gry w Harrym nie są najgorsze sam przyznałeś w recenzji że eliksiry dają rade.

-Ostatni punkt Z liczeniem nie mam problemów ;) nie wiem czy chciałeś mnie obrazić nie wnikam w to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze szanuje innych nie obrażam nikogo

Wiem, po prostu piszesz zbyt chaotycznie.

Po drugie Okey rozumiem nie namawiam cię do tego żebyś cieszył się grą,filmem lub książką starość nie ma nic do gadania uwierz mi że są ludzie podobnego twojego wieku co się światem Pottera cieszą lub bawią.

Czegoś wciąż nie rozumiesz. Gdybym się nudził przy książce, nie dotrwałbym do 7 tomu, bo szkoda byłoby mi na to czasu. A skoro zaliczyłem cały cykl, to chyba coś znaczy. Nie zmienia to jednak faktu, że będę chwalił wszystko co z tematem związane, skoro na pochwałę nie zasługuje.

Po trzecie Dobrze rozumiem że dla ciebie cena 140 złotych jest dla ciebie za wysoka ale istnieje Ea classic i na pewno za pół roku będzie kosztował 49,99.

A za 3 lata ktoś na pewno wystawi to na allegro za 15. Tylko co to ma do rzeczy? Oceniamy tytuł w dniu premiery. Teraz kosztuje 140 zł, nie obchodzi mnie, co będzie później.

Ale w jednym musisz się zgodzić że Potter jest lepszy niż Simsy czy Spore.

Nie sądzę. Simsy i Spore to wybitnie nie jest moja bajka, ale obiektywnie patrząc, każda z tych gier zapewnia nieporównywalnie więcej niż Potter. Powtarzam ? 3 minigierki, z czego tylko jedna jest dobra i zamek skopiowany z poprzedniej odsłony. Czy fanów naprawdę tak łatwo zadowolić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Eugeniuszu jeżeli chodzi o zamki to są nieznacznie poprawione grafika zmieniła się na lepsze stosunku do powszedniej części. A po drugie czego można było się spodziewać po grze któa jest na licencji filmu jedyna gra która się wybiła się to kroniki ;) poziom znakomity z drugiej strony jaka bajka/film taka gra.

Aha Zapytałeś się czy tak łatwo można zadowolić fanów odpowiedź jest prosta tak wystarczy dobra reklama oraz film obojętnie. Jeżeli kocha się daną grę teraz nieważne czy filmówki

Ja fanem jestem kilku gier jak Np: Medal Of Honor,Painkiller czy na przykład Quake jeżeli uwielbiasz te gry to oczywiste że czekasz na następną część. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż ładnie, a jak na sezon ogórkowy bardzo ładnie, ob tak było co roku. DVD jest świetny ciągle pogrywam w puzzle quest, tylko widzę, że oszczędzacie na pudełku ta kartka jakaś nie wymiarowa, zawiasy też jakby małe, no czepiam się wiem, ale to jedyne mi w tym numerze przeszkadza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W plusach napisane jest "jeszcze większy Hogwart", a w minusach "zamek skopiowano z poprzedniej odsłony". Zdeczka się te dwie rzeczy wykluczają :).

Do tego co było doklejono kilka miejscówek, jak np. boisko do quidditcha, czy większe błonia. Gdzie tu widzisz sprzeczność? To tak jakbyś do wolnostojącego domu dobudował drewnianą szopę. To będzie wciąż ta sama chałupa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer jak zwykle bardzo ciekawy :). Zainteresował mnie artykuł o Jordanie Mechnerze-gratki dla autora.

Tylko na grzbiecie płyty jest nieładnie przekrzywiona ta kartka z pełniakami i nieładnie się komponuje z resztą kolekcji z CDA :(. Już drugi raz tak mam. Ale poza tym, numer 168 trzyma poziom.

krzychu20000

Wiadomo, że jeśli jesteś fanem serii-w tym przypadku HP, to do końcowej oceny możesz sobie dodać punkt czy dwa :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba (czy też osoby) które składają tekst generalnie wykonują bardzo dobrą robotę i na prawdę rzadko zdarza im się popełnić jakiś babol, ale tym razem wg mnie to jest trochę zbyt widoczne, dlatego piszę. Chodzi o temat numeru i opis gry RAGE, a ściślej pomarańczowe pola z białym tekstem. Tego się nie da przeczytać bez wytrzeszczu! Może ja sam jestem na to jakoś bardziej wyczulony, bo profesorowie na studiach mi wbijają do głowy różne kolorystyczne zasady i co wolno a co nie, ale z tego co mi wiadomo to nie powinno się robić białego tekstu na jasnym podkładzie bo takie połączenie za bardzo męczy oczy!

Dbajcie ludzie o wzrok swoich czytelników:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę tylko powiedzieć, iż minifelieton Gregoriusa jest świetny, ponieważ zgadzam się z nim w 100 % i w przyszłości miałem się na ten temat wypowiedzieć na blogu ( może zacznę si ę w to bawić :P ). Ale może ten przykłąd będzie dobrą puentą na temat manipulacji ludźmi przez media . . .

Wracając do pisma - na razie z grubsza przeczytałem to co mnie ciekawiło najbardziej ( Trine, GameWalker, FUEL, Testy sprzętów, Na luzie i AR ), z czym zaznaczyć chcę, że ARponoć się kończy - czytaj " łapie zadyszkę" , to takie odczucie mam też czytając Na luzie . . .No i mam dziwnie "obcięte" pisemko - nie wiem jak się nazywają te "małe zakładki " na stronach parzystych, wskazujące na opisywany tytuł, ale mam je ścięte, aż do liter (?) . . .

No i może w końcu coś w waszym konkursie SMS-owym wygram :P - ale i tu niemiłe zaskoczenie- wysłałem, odpowiedziałem ( odstępy między nimi były blisko 2-minutowe [?]) a tu jeszcze zwiększ swoje szanse :mad: . . .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dogłębnym przyjrzeniu się nowemu numerowi oraz płytce stwierdzam kilka faktów: dzięki za Puzzle Quest - gra akurat do popykania raz na jakiś czas - dzięki za demko Fuela - zasysać by mi się nie chciało, a tak przynajmniej wiem, że gra jest warta świeczki, choć pewnie jej nie kupię, bo poczekam na DiRT2 :smile: Poza tym dobre teksty, znowu pojawiłem się w ramce "Z naszego forum" - tak, tak, piszcie mądrze, a może też tam traficie :happy:

Ogółem jest super, warto było wydać te niecałe 15 złociszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer jak zwykle świetny, fajne pełniaki i demo, dużo ciekawych recenzji i zapowiedzi.

Po przeczytaniu recenzji Street Fighter IV stwierdziłem, że chciałbym go kupic lecz niestety nie wiem czy będę w stanie w nią grac na moim pc.

proc: AMD Athlon 3000+

1 GB Ram

Radeon HD 3650 512 mb gddr2 128 bit

Sądzicie, że będzie w miarę dobrze działac?:-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde. kupiłem cda o godzinie 10:30, do 12:50 grałem w puzzle quest :D ta gra wciąga jak diabli. no ale wypadało coś przeczytać, więc poczytałem o bionic commando, transformersach, księciu półkrwi( a zapowiadał się tak dobrze). gierki spoko, aczkolwiek zauważyłem że dosyć często na covera wstawiacie czasami gry które jedziecie. np. taki sinking island. recenzent napisał że nie lubi grać na czas, później coś ostro tą grę skrytykował, a wy teraz wstawiacie na covera tą gierę. czyżby zapasy tytułów się wyczerpały i łapiecie się brzytwy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jeżeli sie powtórzyło to naprawde przepraszam, ale już od paru godzin siedze na forum CDA i jestem zmęczony... Nadrabiam zaległości bo na wakacjach byłem 2 tygodnie xD

Pytanie brzmi - Czy jest nowy Konfigurator? Tzn. czy nie ma tego samego sprzętu itp. co miesiąc i 2 miesiące wcześniej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem najbardziej szczęśliwy jak przeczytałem , że procesor potrzebny do uruchomienia SBK 08 to 1GHz :sad: . Niestety potrzebny jest większy, no to sobie nie pojeżdżę. Ale Puzzle Quest i Sinking Island też są super więc jest w co grać. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W necie dostepny jest specjalny (darmowy) benchmark, ktory pokazuje, jak bedzie Ci dzialac gra.

Ja sprawdziłem i miałem średnio ~70 fps z wszystkimi opcjami na najwyższych w 1440x900. Także gra na pewno wyląduje na mojej półce, bo jest genialna :) Capcom robi świetne gry, nie ma co. Znają się Japończycy na nawalankach / bijatykach jak nikt inny. Zapowiedź przeczytałem i nie mogę się doczekać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...