Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mimizu

Gramy Metal!

Przenosiny  

71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy popierasz zamknięcie tego tematu i przeniesienie dysusji do wątku w "Twórczości"?

    • Tak
      26
    • Nie
      45
    • Inne (napisz w poście, co proponujesz)
      0


Polecane posty

ja z qmplem adammusem1990 nagralismy pare kawałkow na aparacie cyforowym ;) z chęcia bym je wam udostpenil tylko nie wiem jak je gdzies wqrzucic na serwer.. aby mozna je bylo sciagnac ;) tez mam problem z tym "uziemieniem" ale i tak teraz wale caly czas na efekcie to nie czuje tego ;) jakby co gram na basie ;) Korn - Clown rządzi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy opłaca się kupić najprawdziwsze Flying V, z drugiej ręki ale bez najmniejszej ryski na lakierze, (koleś miał ją w rekach tylko pare razy) za 550zł? Mi się wydaje że tak ale się jeszcze wole upewnić. :)

Za 550pln to na pewno nie jest "najprawdziwsze Flying V" Gibsona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna jestem sczęśliwym posiadaczem Efektu do basu "Distorion BD-03" firmy Exar... chciałęm się zapytać czy nie zrobiono mnie w sklepie w bambuko efekt kupiłem za 180zł i czy to nie jest za wysoka cena? bo się nie znam troche, przez allegro czy inne sklepy jakoś nie chciałem wydawać takiej kasy kiedy nie mogłem tego wcześniej dotknąć :D i jeszcze jedno pytanie czy to dobry efekt? są jeszcze jakieś inne dobre efekty do basu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście na żadnym Exarze nie grałem... No ale się naczytałem na jednym forum gitarowym[www.gitara.pl/forum] że te gitary to raczej takie coś zaczynające się na "g", kończące na "o" a w środku mające "ówn"... no ale zawsze mówiłem że lepiej Defil niż nic ;) to chyba może sie tyczyć też Exara

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna jestem sczęśliwym posiadaczem Efektu do basu "Distorion BD-03" firmy Exar... chciałęm się zapytać czy nie zrobiono mnie w sklepie w bambuko efekt kupiłem za 180zł i czy to nie jest za wysoka cena?

No za tyle to mozna wyhaczyc na Allegro jakis porzadny efekt. Bo Exar nie ma najlepszej opinii i z pewnoscia nie jest wart takiej ceny. A juz tym bardziej nie ma sensu kupowac nowki w sklepie, bo jak bedziesz chcial to sprzedac, to od razu jestes z polowe kasy w plecy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna jestem sczęśliwym posiadaczem Efektu do basu "Distorion BD-03" firmy Exar... chciałęm się zapytać czy nie zrobiono mnie w sklepie w bambuko efekt kupiłem za 180zł i czy to nie jest za wysoka cena?

No za tyle to mozna wyhaczyc na Allegro jakis porzadny efekt. Bo Exar nie ma najlepszej opinii i z pewnoscia nie jest wart takiej ceny. A juz tym bardziej nie ma sensu kupowac nowki w sklepie, bo jak bedziesz chcial to sprzedac, to od razu jestes z polowe kasy w plecy.

Wiesz.. sprzedwać to raczej nie będe ;P wrazie czego mam gwarancje :) ale skoro tak mówisz.. to to był ostatni efekt kupiony z tej firmy.. a co do allegro.. to powiem Ci szczerze jak sobie wybieram gitary i tma dalej to efekty powinny też być podzielone na "basowe" i "gitarowe" a żeby coś tam znaleźć a jak już sie znajdzie to zwykle jest to do gitary.. a do basu to nie wiem jak dany efekt gra co daje.. i też kupa kasy, a tak mogłem przynajmniej dotknąć tego ;D Możesz coś poradzic jakiś fajny efekt do basu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do basu to nie wiem jak dany efekt gra co daje.. i też kupa kasy, a tak mogłem przynajmniej dotknąć tego ;D Możesz coś poradzic jakiś fajny efekt do basu?

Po to masz sklepy, zeby tam obmacac i osluchac, a kupic na Allegro ;) A na basowych pierdzipudelkach sie nie znam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to masz sklepy, zeby tam obmacac i osluchac, a kupic na Allegro ;) A na basowych pierdzipudelkach sie nie znam.

Wiesz.. no właśnie tu sie all zamyka w kółko :P bo mieszkam jakby na letkim zadupiu i są tu tylko 2 sklepy muzyczne i nie super rozbudowane.. żebym mógł sobie dużo popatrzeć :P

Aha chciałem powiedzieć że Guitar Pro wymiata :P zawsze taby grałem z www.mxtabs.net ale jak odkryłem to, to po prostu zgon ;P są jeszcze jakieś lepsze programy tego typu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę robić na wokalu. Zawsze mnie takie coś pasjonowało :D

Mnie tez pasjonowalo dopoki sam nie darlem ryja :D. Nawet nie zdawalem sobie sprawy ze to takie meczace jest. Niestety kapelki juz nie ma a ja sam do siebie drzec sie nie bede ;-).

też się swego czasu wokaliłem w jednym składzie... kiedyś postanowiliśmy ponagrywać nasze "dokonania" i basista stwierdził po ich przesłuchaniu że tylko wokal jakoś brzmi :P ale że "jakoś brzmi" oznaczało po prostu że nie fałszowałem i próbowałem nieudolnie naśladować barwę głosu Roguca to skupiłem sie na gitarce a wokalnie tylko od czasu do czasu bawię się w chórki ;)

btw, jeżeli ktoś chciałby pozbyć się jakiegoś v-ampa albo innego line6 pod'a to niech się zgłosi na moje gg, może się dogadamy ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaaa, jakie to stare... :D Teraz już mi przeszło z wokalem. Robię za basistkę w kapeli thrash/hardcore'owej (Cardi, cicho siedź :P). I podoba mi się ta fucha, dlatego nie zamierzam wracać do śpiewu... Najwyżej jakiś chórek czy co. :D

No proszę, proszę :D Czyli jednak maleństwo się rozwija :] Bolą paluszki ? Czy też piórkujesz ? A clang ? :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaaa, jakie to stare... :D Teraz już mi przeszło z wokalem. Robię za basistkę w kapeli thrash/hardcore'owej (Cardi, cicho siedź :P). I podoba mi się ta fucha, dlatego nie zamierzam wracać do śpiewu... Najwyżej jakiś chórek czy co. :D

No proszę, proszę :D Czyli jednak maleństwo się rozwija :] Bolą paluszki ? Czy też piórkujesz ? A clang ? :>

Paluszki nie bolą, tylko trochę kark... A niby mam za lekki bas. :P

Trzeba paseczek poluzować i trzymać basiwo bardziej na ramionach niż szyjce :P -SCP

Tak właśnie mam. Ale to kwestia wprawy. ;] I nie wcinaj mi się w posty! :P

Dooobzie, jus nie bede :* a tak w ogóle, to od kiedy ta moja siostrzenica taka nerwowa sie zrobiła ? Bo mne pamięć zawodzi :]

Ja? Nerwowa? Skądże znowu. :P Mła, speszyl dla Wujcia :* ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od wczoraj mam pozyczone klawisze. Gralem od wczoraj mniej wiecej 10 godzin.. hm.. swietny instrument. Jak ktos chodzil do muzycznej albo sie zna na jakichs fajnych kawalkach, to moze mi podac do jakiegos taby, zebym lepiej gral. Na razie gram mader nort Satyricona, Starless King Crimson i probuje troche Toccate i fuge d-mol.. hm.. jakies jeszce propozycje z kregow klasyczna, ale takie do zagrania /moze byc troche trudniejsze niz toccata/, black/symphonic/viking/avant-garde metal albo cos tedy.. jeszce troche sam gram, to co mi sie podoba, ale to takie banalne kompozycje na 4 palce, wiec nic czym moznaby sie pochwalic.

EDIT: jeszce mike oldfield - wstep do tubullar bells sobie gram, by sie nauczyc ladnie plumkac dwoma dlonmi, kraftwerk - radioactivity, ivan i delfin - jej czarne oczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię za basistkę w kapeli thrash/hardcore'owej

no proszę :P przypomnij mi, od kiedy masz własny bas? od dwóch tygodni? nie od dzisiaj mówię że basistki mają wzięcie ;)

ivan i delfin - jej czarne oczy

megaLOL :lol:

Jak ktos chodzil do muzycznej albo sie zna na jakichs fajnych kawalkach, to moze mi podac do jakiegos taby, zebym lepiej gral

muszę Cię misiek zasmucić ale powinieneś wiedzieć że w muzycznej to gra sie raczej z nut a nie z tabów ;] wierz mi, swego czasu sam do takiej szkoły uczęszczałem :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

megaLOL :lol:

Po prostu swietny kawalek :D

muszę Cię misiek zasmucić ale powinieneś wiedzieć że w muzycznej to gra sie raczej z nut a nie z tabów ;] wierz mi, swego czasu sam do takiej szkoły uczęszczałem :twisted:

Tak, ale chyba jak graja jakis kawalek to znaja go po tytule, wiec moga bez problemu wejsc na neta, znalezc taba i mi podac link. Ew moga podac sam tytul utworu ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...