Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mimizu

Gramy Metal!

Przenosiny  

71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy popierasz zamknięcie tego tematu i przeniesienie dysusji do wątku w "Twórczości"?

    • Tak
      26
    • Nie
      45
    • Inne (napisz w poście, co proponujesz)
      0


Polecane posty

Nie wiem, czego chcesz od wokalisty. Nie brzmi źle. Jedyne, co mógłbym mu zarzucić, to niezbyt dobre zgranie z resztą instrumentów. Mam czasami wrażenie, jakby instrumentaliści sobie, a on sobie. A tak, to jest w porządku.

Co do samej muzyki, to raczej nie napisze nic więcej, niż poprawnie nagrana i skomponowana. Nie jestem targetem dla tego, więc sam wiesz :]. Ale mogłem wysłuchać bez ruchów wymiotnych w przełyku :].

Btw., daaawno Cię nie widziałem ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, nawet bardzo daaawno mnie tu nie było i widzę ześ super moderator (a wcześniej raczej nie byłeś z tego co pamiętam). :D

Niczego od wokalu nie chcę, bo jak na moje ucho nie wyszedł źle. Napisałem tak, ponieważ spotkaliśmy się ze sporym linczem na wokal, dlatego wolałem uprzedzić i być na to przygotowany :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne wąsy :P.

Sam teledysk... na pewno profesjonalnie zmontowany, choć w sumie nic specjalnego. Grającą kapelę widziałem już na tysiącu klipów. Dobrze, że wrzuciliście wersję 720p, bo kiedy 480p jeszcze się da oglądać, tak artefakty na niższych rażą. No, ale to w sumie prawidła YouTube.

Co do muzyki, to się nie wypowiem, bo kompletnie nie moja bajka. Ale obrazek obejrzałem do końca :].

PS

Wy naprawdę gracie metal o.0? Ja się nie znam, ale tutaj brzmicie jak miększa (rockowa) wersja tzw. post metalu .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wąsa :D

Właściwie chciałem to wrzucić do 'naszej twórczości' w tym bardziej ogólnym temacie muzycznym, ale miałem otwarte oba naraz i mi się pomyliło. Tak czy inaczej mamy też kawałki z większym pieprznięciem, ale dalej masz rację - bliżej temu do mocniejszego rocka niż takiego całkowicie prawdziwego metalu.

Co do samego klipu jeszcze - planowaliśmy też do wideo dodać część fabularną, ale niestety nie wymyśliliśmy nic fajnego/ciekawego, więc uznaliśmy, że nie będziemy tam wrzucać nic z [beeep] i bez sensu, tylko zostawimy tak jak jest.

Natomiast jeśli chodzi o jakość filmu, to jest w 720p z jednego powodu - nagrywane było lustrzanką w 1080p, przy czym w czasie produkcji były usuwane wszystkie drgania obrazu, więc trzeba było to przyciąć do 720p właśnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Wasze dokonania mi nie podchodziły, a ten utwór - bardzo fajny. No i wokal chyba inny (nie śledziłem Waszej kariery więc nie wiem czy zaszły zmiany w składzie) - na plus oczywiście, rasowy ;) Jeszcze raz powiem - Podoba mi się :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny utwór, i czekam na kolejne(bo na youtube nic nowego oprócz tego nie znalazłam).

Drugi numer opublikujemy w lutym, bo pod koniec stycznia będziemy kręcić do niego zawodowy teledysk. Trzeci kawałek trzymamy na specjalną okazję (ale będziemy go już grać na żywo).

No i wokal chyba inny

Tak jest, zmieniliśmy wokalistę. Zrezygnowaliśmy całkowicie z czystych wokali, bo dla takich growli i screamów warto było z nich zrezygnować. Żałuję, że tak długo czekaliśmy na takiego wokalistę, jakiego mamy teraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry kawałek, tylko coś wokalista za mocno się napina. Ale to tylko moje zdanie ogonię spoko. No i można go zrozumieć, bo jak czasem słucham Ammon Amarth to muszę sprawdzać tekst.biggrin_prosty.gif

P.S Dałem pierwszego plusalol.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że dzięki nowemu wokaliscie zrobiliście milowy krok do przodu, zmiana stylu też wam na dobre wyszła :ok:

jedyne do czego bym się przyczepił to to, że na moje ucho wokalista próbuje śpiewać jak wokalista Lamb of God, a mógłby jakiś własny styl zrobić, no chyba że mi się tylko tak wydaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydanie krążka to pieśń przyszłości, bo nagraliśmy póki co tylko 3 numery, żeby sprawdzić, jak ludzie na nie zareagują i żeby mieć aktualną wizytówkę zespołu, bo z nowym wokalistą zrobiliśmy ogromny krok naprzód. No i żeby szukać wydawcy na cały materiał albo większej agencji koncertowej, z którą moglibyśmy nawiązać rozsądną współpracę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do posłuchania najnowszej płyty "Sny" atmospheric black metalowego Mornië Utúlië!

Została nagrana w domowych warunkach przy współudziale Ewy Kleszcz, wokalistki wrocławskiego

Crimson Valley.

Bartosz Brożek - wszystkie instrumenty, wokale, teksty, grafiki

Gościnnie: Ewa Kleszcz - główny wokal na "W Nocy Płynie Chłodny Wiatr"

Płyta na Bandcamp: https://mornieutulieproject.bandcamp.com/album/sny

Youtube:

Facebook: https://www.facebook.com/mornieutulieproject?fref=ts

Co myślicie o takim graniu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...