Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kortens

Najlepsza/Najgorsza postać z gry

Polecane posty

Moim absolutnym faworytem jest Geralt z Rivii, wiedźmin. Ma niesamowitą osobowość i dystans do wielu rzeczy. Drugie miejsce zajmuje Revan z KotOR'a również za osobowość i mroczność, którą prezentuje.

I ogólnie nie mam kolesi, których nienawidzę. Trochę nie lubię Kyle'a z Jedi Outcast, ale nie przeszkadza mi to w rozgrywce.

Moim absolutnym faworytem jest Geralt z Rivii, wiedźmin. Ma niesamowitą osobowość i dystans do wielu rzeczy. Drugie miejsce zajmuje Revan z KotOR'a również za osobowość i mroczność, którą prezentuje.

I ogólnie nie mam kolesi, których nienawidzę. Trochę nie lubię Kyle'a z Jedi Outcast, ale nie przeszkadza mi to w rozgrywce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

2.Altair\Ezio Aditore de Firenze z Assassin's Creed'ow: ich sposób poruszania sie, akrobacje, walka

[...]

Jak możesz oceniać Ezia, skoro w ogóle nie wiele o nim wiemy, a sam AC II jeszcze nie wyszedł? To tak jakbym powiedział, że np. nowy Splinter Cell jest do kitu i mówił bym o jego samych minusach, choć że ta gra jeszcze nie wyszła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka postaci, które albo mi się wymknęły z pamięci, albo poznałem je niedawno:

Like:

4. Morte z Planescape Torment. Od razu polubiłem tego świrusa :D Wprowadza dużo humoru do ponurego świata gry (po śmierci i ponownym obudzeniu się bohatera: "Wiesz co szefie? Chrapiesz. I to naprawdę głośno!").

5. Anna z Planescape'a, z tych samych powodów co Morte, choć na początku trochę irytuje :]

6. Wario z Warioland 2 i 3. Grając nim, czuje się taką jakąś...moc. Gość w przeciwieństwie do Mario nie bawi się w jakieś skakanie po potworach, unikanie kul itp. On po prostu wszystko co napotka traktuje z bara i nie napotyka prawie żadnego oporu :D Nie może też zginąć, ataki potworów jedynie go przesuwają i odbierają część znalezionych monet (o ile je ma).

7. Cpt. Syrup z Warioland 2, nemesis Waria. Cwana piratka, rzucająca bohaterowi pod nogi kłody w postaci swoich dziwacznych podwładnych i rozmaitych maszyn swojego pomysłu. Lubię ją właśnie za tą jej pomysłowość :]

Na razie nielubianych nie przybyło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsza?

Każdy [niestety przeciwnik] Żołnierz Korporacji Grathius [Devastation]

tak mi się podobali że żal było rozwalać :( xD

i jeszcze Hitman [za tą jego zimno kriwstość i spokój { kupa polcji wbija mu do hotelu? a ten se pomalutku....nei zważając że do niego strzelają przechodzi przez balkony...jedna nóżka...2 nóżka.... xD

i bochater DEVASTATION [za wygląd eminema!!! ] xDDDD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież, że Dante z Devil May Cry! W trójce był niezły, w czwórce zrobił się jeszcze fajniejszy, idealny przykład luzaka.

Książę Persji w wersji mroczniejszej i ponurej ( znaczy z Warrior Withina ) za to, że w najgorszych nawet chwilach nie poddawał się. I za wszystkie akrobacje w trakcie walk.

A bardziej erpegowo to Morte. Sam pomysł z latającą czaszką już był dobry a wykonanie jeszcze lepsze.

Najgorsza będzie, jak sobie jakąś przypomnę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jack Rzeźnik (Fable) wygląd, głos oraz tajemniczość ;)

Tak, bardzo fajna postać, ale głupio go nazwali w wersji polskiej:/ Znacznie bardziej wolę angielskie Jack of Blades (skąd się wzięła moja osobista ksywka Jack of Bass :D)

A a a! i przypomniała mi się definitywnie najgorsza postać w historii wszystkich gier (moim skromnym zdaniem)

TO COŚ:

caitimage.jpg

Cait Sith postać w Final Fantast VII którą trzeba było w pewnym momencie przyłączyć do drużyny... Najgorsza, najgłupsza i najbardziej żałosna postać w dziejach (wg. mnie:P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od najlepszych

1. Klayman z neverhooda. Jest po prostu super i koniec:D

2. Bezimienny z gothica. przynajmniej w polskiej wersji.

3. agent 47. Czy on się nigdy nie uśmiecha? :laugh:

4. Gordon Freeman i tajemniczy Gman :happy:

najgorsza to chyba Wrzód z gothica1. Strasznie upierdliwy:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza postać jak dla mnie to Dante z DMC, styl bycia, zachowanie, uczucia do brata i sposób patrzenia na świat. Dzięki niemu często wracam do tej gry, nie dla samej walki, tylko dla obejrzenia cut scenek :P

całkowicie mogę się z tym zgodzić :) DMC3 przeszedłem na każdym poziomie trudności na PS2 ;) gierka zarąbista, Dante jest bardzo charyzmatyczną postacią, jest Kozakiem przez duże K i z wielkim napisem "JESTEM HARDKOREM" na czole :D kto nie widział cut scenek niech żałuje i bierze się za DMC3 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsza:

King z Tekkena- po prostu uwielbiam go, mimo, że nie jest najsilniejszy. Oprócz tego zawsze myślałem, że ma twarz lamparta , a okazało się, że to tylko maska (trochę mnie rozczarowało)

Geralt z Wiedźmina- bo jestem oryginalny ;)

Vaska z Wiedźmina- bo jest paskudna i głupia

najgorsza:

Alvin z Wiedźmina- za głos i upodlenie

Pac man- nigdy go nie lubiłem

ten koleś, którego się spotykało w Super-Mario - pokazywał nam "[beeep] you"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych lubianych mam aż/tylko 2

1. Eddy z Tekken 3 - najwygodniej mi się nim grało, miał fajny styl i w ogóle był spoko ;)

2. Sgt. Reznov z CoD 5 - Dobry towarzysz a zarazem bezlitosny morderca nazistów. Polubiłem tego gościa od samego początku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsi:

-Altair - tajemniczość...charyzma i mamy fajnego bohatera instant, wystarczy tylko zalać ładną grafiką

-Dante- chyba jedyny (nie licząc Nero) cwaniaczek w grach które lubiłem i lubię

-Prezydent Eden (Fallout3)- przez całą gre myślałem, że to jest jakiś wysoki blady facet w garniturze, a tu niespodzianka bo to komputer, którego namówiłem z resztą do zniszczenia samego siebie.

-Każda postać którą spłodziłem swoim palcem wskazującym prawej ręki- każda z nich jest jedyna wyjątkowa.

Nielubiani:

-Wszystkie dzieci z Latarenki(Fallout3)- strasznie naiwne, powiedziałem, że uwolnię ich kolegów z niewoli w Paradise Falls, a zamiast uwolnić, wszystkie zniewoliłem :happy: , no i jeszcze wkurzały mnie tymi swoimi odzywkami: "Hej dużaku zejdź mi z drogi!" itp.

-Generał Poniatowski (Empire: Total War)- Kazałem zaatakować artylerie wroga z flanki a on zaatakował..tylko, że moją :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsi:

Sam z Sam & Max - Jego humor i dowcipy po prostu zwalają z nóg :laugh:. Wygląda strzasznie poważnie, a naprawdę jest psem który z każdej złej, dobrej, smutnej itd. sytuacji potrafi zrobić coś śmiesznego.

Kapitan Fowley z CoD - sprawiał wrażenie tak prawdziwego żołnierza, jak tylko to możliwe. Z nim można było póść na najgorszą misję ;)

Diego z gothica - bardzo fajna postać "z charakterem". Pomocny i przyjacielski, ale jednocześnie tylko szuka sytuacji, żeby na czym zarobić.

Najgorsi:

Klocki z tetrisa - zawsze tacy milczący... :P (oczywiście lubię tetrisa ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsiejsi

Mag,Złodziej,Rycerz z Trine suuuupcio

SackBoy z LittleBigPlanet wymiata!!!111!!@@!@~!$#

Alex Mercer z [PROTOTYPE] za to że był pro-typkiem i inne takie :D

Kpt.Price z Cod4 brak słów

Cevile z Cevile za jego humorek

Thomas i Ray z Call of Juarez Wiezy Krwi (Ray może być jeszcze z jedynki)

Bezimienny z Gothica jestem jego fanem :D

Chris i Sheva z Resident Evil 5 za ich współprace

Darth Vader za jego maske :D

Cały zespół Alfa (Garza,Rico,Sev i Natko) z killzone 2

Nielubiani

Billy z CoJ

Irving z RE5

Harry Potter z Jego gier ;/

I oto specjalne miejsce dla...

_____________

JELENI Z theHUNTER za złamanie i zniszczenie ducha wali i nerwów :D

_____________

PS. Niepisałem czemu bo by tego było dużo do 13 bym to pisał :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze :

Dark Prince - z gry "Prince of Persia TT" nieziemski wygląd + sarkazm + potęga (bo to bardzo potężna postać = najlepsza postać ever, Akrobacje tą postacią są wręcz niesamowite, a walka to sam miód i orzeszki ;)

Kratos - z "God of War", bóg wojny i chyba nie trzeba pisać nic więcej ;)

Bezimienny - z "Gothica" postać która może nie wygląda świetnie, ale za to jego charakter pobija wszystko inne.

Sandro - z "HoM&M 3" chyba za wygląd i za to że jest nieumarłym ;)

Dante - z serii "Devil May Cry" również wygląd, charakter i to co najważniejsze w nim humor.

Ky Kiske - z "Guilty Gear" to samo co u wszystkich czyli wygląd, oraz robi świetne komosy ;)

Najgorsi :

Takich jeszcze nie mam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kratos-jego prost(o/a)ta w działaniach jest bardzo przekonująca ;)

Dante-wszystkie powyżej wymienione powody są bardzo dobre

Magister/Profesor-specyficzne teksty i fajnie podłożony głos

i mój faworyt mimo że jest to bardzo poboczna postać,mianowicie Talar-jego prymitywne teksty bardzo mi się podobają ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommy Vercetti - bije na głowe wszystkie postacie z GTA (CJ za bardzo "ziomalski" Niko jak dla mnie "bezpłciowy")

Bezimienny z Gothica - gdy ktoś powie gothic, od razu widzę jego twarz, jeden z najbardziej "przyjemnych" postaci z gier

Andre z Raymana - za humor ;]

Guybrush - tu komentarz chyba zbędny ;]

Lara Croft - tu tak samo jak w przypadku Guybrusha ;]

Gluty z World of Goo - ;]

I ruscy z CoDa 4 wołający Zmienają Magazin !!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsi :

1. bezimienny z Gothic'a za całokształt i objecie programem świadków koronnych :P

2.Globox z Raymana za chumor i ciekawy wygląd

3.Diego z Gothic'a (znowu Gothic) za bycie "cwanym lisem"

4. Kapitan Gabriel Angelus z Dawn of War również za całokształt

5.Geralt z Rivi albo jak powiedział Odo Pan Gerwant :P

Nielubiani

1. Nero i Dante z Devil May Cry . te postacie jakoś do mnie nie trafiły

2.Gomez z Gothica za bycie wredną świnią

3.Mistrz głównego bohatera z Jade Empire bo był wredny i podstępny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gomez ( Gothic)

Gomez - jedna z najbardziej wkurzających i irytujących postaci w Gothic'u. Wielki kretyn, który kocha siebie samego i rude. Nie ma większej świni w Koloni Karnej. Zabicie jego to marzenie każdego gracza, który go nienawidzi. Jak mi sie przyponmina ten jego 'ryjek'...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...