Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tomoslav

Wasza pierwsza gra.

Polecane posty

Supaplex (zalicza się?), Jazz Jack Rabbit i ... GTA.

A żeby pograć w GTA musiałam się nakombinować, wiadomo że dla dziecka to nie odpowiednia gra ale mimo wszystko udawało się :). Nie potrafiłam wykonać żadnej misji ale za to miałam pyszną zabawę ze strzelaniem.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolfenstein na C64. Gier to to miało więcej, ale tylko tą pamiętam z nazwy :(.

Moją pierwszą grą był Robbo. Gra logiczna w której chodziło o zebranie "bateryjek". Wątpię aby ktoś się z tym spotkał.

Oj, niejedną noc zarwaliśmy z bratem na moim 12-megahercowym mocarzu grając w to. Wciągała jak ruchome piaski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się wypowiadałem(w innym temacie) to tu zwiększę liczbę do trzech pierwszych :)

Atari: Missile Command, Bug Hunt (w tej grze strzelało się z pistoletu do TV :)) oraz Flight Simulator - (instrukcje i mapy jak na kurs pilota:))

PC: Leminngs, Incerdible Machines, Lotus 3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMM... na Nintendo miałem taką grę Prehistoric Man. Uwielbiałem ją,cały czas w nią grałem i w końcu kiedyś przeszedłem ją! Radocha jak nic (miałem 5 lat), a teraz dalej mam tą grę ale na kompie i nie moge jej przejść :D (bo Nintendo można było zostawić i iść spać a komp strasznie dużo hałasu robi)

A pierwsza gra na PC? DUKE NUKEM 3D!!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją pierwszą normalną :tongue: był worms world party i 4totalna rozwałka ,czy jakoś tak. Zapamiętałem z niej to że ciągle z bratem rywalizowaliśmy ze sobą. I to że ciągle nie dawał mi pograć bo sam grał w 4. :gra:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszymi grami w jakiekolwiek grałem były bodajże składanki na Pegazusa, miło wpsominam do dziś Contrę, Duck Hunta czy choćby tę zwariowaną japońską grę o piłce nożnej.

Natomiast pierwszą grą na pecety była wyścigowa gra Midtown Madness (nie mogę uwierzyć, że gra z tak paskudną grafą potrafiła mnie kiedyś zadowolić :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przygodę z grami zacząłem już w 86 roku jako rozpalony emocjami starszak =)

pierwszy tytuł jaki mi się przypomina to Montezuma's Revenge na Atari 800XL - uwielbiałem szlajać się godzinami po piramidzie wściekając się na zanikające mosty, hasające po całej planszy czaszki i śmigające z przewrotnymi prędkościami pająki. Gry nie skończyłem - potrafiłem doczłapać się do komnaty z potężnym posągiem Montezumy i... nie wiedziałem co zrobić dalej. Kolejne tytuły mojego dzieciństwa to sławny River Raid i nie mniej znany Bruce Lee.

później przyszedł czas na Commodore C64 - Rick Dangerous, na Amigę - Mortal Combat...

i wreszcie na pierwszego PC-ta z procesorem Cyrixa 90MHz z 16Mb pamięci z Win95NT. Mój pierwszy pc-towy tytuł to International Rally Championship z Renault Megan Coupe z 7-stopniową skrzynią biegów i Subaru Impreza WRC w rolach głównych =)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...