Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tomoslav

Wasza pierwsza gra.

Polecane posty

Najpierw był pegazus (Mario , bomberman Duck Hunt i inne takie tak gierki) Potem był PC.

Pierwszą grę w którą zagrałem na tym wymyśle techniki i elektroniki był NFS:Porshe A moją pierwszą było Wirtual City. A pierwszą grę w którą grałem po raz pierwszy na "trzeźwo"(byłem już mniej więcej obczajony ze sterowaniem itp.) to BloodRayne. [Jestem normalny mino iż tak zaczynałem swą przygodę :laugh:]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, widzę że nie trzeba ograniczać się tylko do PC wiec dołączę się do dyskusji:

Pegasus - i tutaj był dołączony kartridż który wielu z Was pamięta "168 in 1" i tutaj był Mario , Contra i Battle Tanks ;) i jeszcze "złota piątka", osoby które miały styczność z Pegasus'em będą wiedzieć dlaczego ;)

Sega Genesis - prawdziwy maraton z tymi grami na tej konsoli przeżyłem ale pierwszą grą jaką odpaliłem był Sonic the Hedgehog 2, to była gra! i jednocześnie zostałem fanem Sonic'a. Prosta gra, wymagała tylko odrobinkę refleksji i czasu, jak na każdą platformówkę :)

PSX - C&C Red Alert: Retaliation, Jezusie kochany! RTS który zrobił na mnie pierwsze największe wrażenie i wydane jeszcze przez <chwała im> Westwood Studios - obecnie to już EA games :)

PC - hmm... Duke Nukem 3D , niestety w wersji Demo, ale i tak bardzo przypadła mi do gustu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...