Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JacHoO

Wasza droga do chwały czyli jak wyskubać kasę na CDA :)

Polecane posty

Mi to sie nie chce do tego kiosku jeździć więc mam prenumerate. Kurde, ale ze mnie cham, biednej kioskarce nie chcę dać tych 20 zł :lol: :D

Kiedyś jak nie miałem prenumeraty to jak przychodziłem do kiosku ( np po picie ) to odrazu mi mówiła " Jest nowe sidiekszyn. Bierzesz?" a tera już nic ( pogodziła się z tym że mam prenumeratę). Ale też jest dla mnie miła, wkońcu jam jest stały klient :) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam łatwo mój młodszy brat kupuje sobie z kieszonkowych ( a teraz ma prenumerate). Jak tylko przyniesie do domu/otworzy koperte ja zabieram mu i sama czytam. Ja mój brat za bardzo się awanturuje to biore następnego dnia. Gorzej jak czasami coś go napadnie i przez tydzień nosi CDA wszędzie ze sobą ( do kibla, do szkoły itp.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Franek_Dolas

Mięsiecznie mam 30 zł kieszonkowego, które sobie odkładam na lepsze czasy (nowe, zaczepiste, orginalne gierki). Ostatniego lata zacząłem sąsiadom kosić trawniki itp. itd. i zbiera się 300-400 złociszy przez wakacje. Jest na roczną prenumeratę oraz 1-2 gierki. BTW czemu koperty stają się coraz cieńsze, jaśniejsze( wcześniej były naprawdę czarne i nic nie było widać, a teraz wszystko prześwituje), a CDA jest coraz bardziej wygniecione??? To obraża moje uczucia!!! Jeszcze ze dwa takie numery, a zemszczę się! :twisted: :twisted: ( :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemów z zakupem CDA (oprócz ostatnich 3 miesięcy0. Zawszezostaje coś z kieszonkowego albo rodzina mi kupi czasopismo. A w moim mieście też bez problemu można cda dostać. Nawet w kiosku "ruchu" jest wydanie dvd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kroolik

A ja poszedłem na kompromis: kieszonkowego nie ma, za to jest CDA. Chcesz coś innego, zrezygnuj z CDA (NIGDY :evil: ) albo zarób. Koniec pieśni.

Jak ja żałuję, że nie mam starszego brata :cry: :cry: :cry: A co gorsza, ten jedyny i nieprzydatny do niczego młodszy zaczął się CDA interesować :!: Jak nie Dżuma to Syfilis normalnie :cry: No ale może przynajmniej takisamjakjatylkomłodszy wyrośnie w końcu na ludzi. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta: pomagam słabszym kolegom w nauce (czyt. odrabiam za nich lekcje ;)) Cennik: 2 zł za wypracowanie z polskiego na jedną stronę (tak gdzieś na czwórkę). TO DZIAŁA (tylko oby szybko nie zmądrzeli).

:shock: Tylko 2zł za wypracowanie?! Ja bym wziął gdzieś ze 3x-5x tyle...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcus Antonius

Zastanówcie, co Wy piszecie! Wprowadzacie jakiś abonament i opłaty za korzystanie ze sprzętu komputerowego? A kupiliście go za własne pieniądze, czy też dostaliście od rodziców? Więc nie wydaje się Wam, że to jest podwójna moralność? A czy rodzice zażądali od Was spłaty ratalnej kwoty, za jaką sprzęt kupili?

Rodziców trzeba wykorzystywać

Jak dla mnie jest to ewidentna hipokryzja... :evil:

Wiesz Colidor, ja się przede wszystkim dziwię tym rodzicom, że idą na taki układ i rozpuszczają dzieciaka w ten sposób. Ja to bym po pysku natrzaskał, jak by mi syn (którego nie mam:)) coś takiego zaproponował. Płacić dziecku za możliwość posiedzenia przed kompem? Większego idiotyzmu nie słyszałem. A za żarcie i całą resztę oddajesz jeden z drugim?

Hej, ale ja kasę inkasuję tylko od siory (2 lata starsza i kasy ma jak lodu). Rodzice się kompem wcale nie interesują

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne... Mam wrażenie, że taki temat już był. Ale cóż...

U mnie to najpierw ja mówiłem tacie: -Jest nowe CDA! -Idź, kup. - i dostawałem pieniądze. czasem też sam kupowałem. Teraz wszystko się zmieniło (The world is changing...). Zamówiłęm prenumeratkę żeby nie ominąć żadnego wydania DVD a za wszystkol zapłacił tylko tata :D tylko muszę mieć dobre stopnie na koniec roku. No problemo!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Twarzerr

w sumie nie mam problemu ze zdobyciem kasy na CDA, no moze czasem musze troszke pokatowac :). Kiedys mialem jednak prenumerate, ale zrezygnowalem z niej po tym jak sie okazalo, ze listonosz zozrywa mi CDA :( i do tego w klatce mam zlodzieji (bo oczywiscie Poczta Polska nie interesuje sie tym, ze skrzynka jest otwarta...), ktorzy mi podwalili jeden numer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anioł-XXX

Ja zbieram w określone dni po pięć złociszy od rodziców (poniedziałek czwartek) i tak co miesiąc uzbiera się 40 zł 20 na CDA a reszte zbieram na Starcraft 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć jak wyskubujecie kasę na CDA :) Ja to robię tak :

Ja - Maaamoooo :) dzisiaj jest TEN dzień

Ma- Jaki ?

Ja- No CDA wychodzi...

Ma- I co w związku z tym ?

Ja- eee no ten tego :roll: jakieś 20 zł by się przydało

Ma- A swoich niemasz ??

Ja-Niee wydałem

Ma-Dobra ale pójdziesz po kartofle

Ja-No problem :D

No jak widzicie moja droga po CDA jest prooościutka :) A jak jest u Was ??

Nie wiem czemu większość ma kaske od rodziców-mi tak co pól roku przychodzi jakieś sto zitaczy od dziadków i mam na pół roku cda :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SLIM (SAS)

Ja kazałem wkładać kioskarce CDA do "teczki", a matka dopiero w domu orientuje się że coś za dużo zapłaciła, jest już za póżno na wycofanie się, a ja mam CDA :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kazałem wkładać kioskarce CDA do "teczki", a matka dopiero w domu orientuje się że coś za dużo zapłaciła, jest już za póżno na wycofanie się, a ja mam CDA :)

I tak za każdym razem ci się udaje? Przecież po kilku razach na pewno skapnełaby się, że zawsze kupuje przez przypadek CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheee... Ja mam prenumeratke ... Ale szczerze mowiac, wolalbym kupowac w kiosku...Mieszkam w Lodzi, kioskow od groma ( :) ), wszedzie CD-A...I ten dreszczyk emocji, ktory czuje sie gdy wyklada sie 20 zeta na lade...Ech...Rzadko go czuje :) A poza tym, prenumerata SUXXX bo czasem ( czesto ostatnio :( ) jest tak, ze nei przychodzi, albo przychodzi po 2 tygodniach i musze do CDA ( dzial prenumeraty) dzwonic i sprawe wyjasniac :( No, ale w prenumeracie jest taniej - i wlasnie daltego mam ja zamowiona :) Poza tym jak wyjatkowo poczta bez zarzutu dosle, to jest spoko :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja co miesiac na konto dostaje flote i 20 zl zawsze trzymamna CDA. Jak wydam wszystko z konta to musze blagac mamuske o flocisze np. tak : Mamo!!! jutro CDA wychodzi nowe potrzebuje floty na nie!!! ,a mama na to mowi: zobaczymy. Na drugi dzien rano : mamo!!! kopsnij 20 zl na CDA , a mama na to masz ale juz wiecej nie dostaniesz!!! :D i tak co miesiac mam flote na moje najukochansze CDA :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...