Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JacHoO

Wasza droga do chwały czyli jak wyskubać kasę na CDA :)

Polecane posty

Oto mój sposób na wyśorbanie kasy:

Ja za zwyczaj zbieram od babki jeżdżąc do niej ale mam jescze inny.

Zbieram od kumpli od matki i od brata.

Jak nazbieram od razu pędze do kiosku cda i zaszywam się w takim miejscu gdzie jest spokój.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja droga ku chwale? Nie wiem jak to się dzieje, ale zawsze w październiku mam 153zł... Pewnie je chowam z wyprawki na wakacje, będąc w jakimś transie... Chociaż kto wie :P

Patrząc na twoją sygnaturkę, już wiem o jaki rodzaj transu ci chodzi... ^^

Moja droga jest taka. Mam z ojcem umowę - on kupuje sobie CHIP-a, więc i mi się należy co miesiąc jakieś czasopismo. Zawsze dzień przed 'premierą' mówię tacie, że CD-A wychodzi jutro i następnego ranka pismo już leży mi na biurku. Tata nie wierzy w prenumeraty (miał kiedyś problem) więc czasopisma kupujemy w sposób konwencjonalny ;) Kieszonkowego jako takiego nie dostaję. Co miesiąc rodzice dają mi tylko 40 zł na doładowanie komórki, ale często jest tak, że żyję cały miesiąc bez kasy na koncie, bo 40 zeta idzie na COŚ innego :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze mowie starym że w szkole są jakieś składki, wycieczki gdzieśtam daaaleko stąd [Kiepski pomysł na dluższą metę, najlepiej powiedzieć o tym gdy już masz nowe CDA w kiosku/sklepie/markecie] lub po prostu mówię że potrzebuję na bułkę a potem siedzę cały dzień głodny ale z przeświadczeniem ze nowy numer CDA jest już prawie mój i jestem po radosnej stronie życia :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy to mają problemy, można też (sposób dla tych co nie wiedzą jak) po prostu zapracować. Od roznoszenia ulotek jeszcze nikomu nic się nie stało, ale jest tez inny sposób. Cały dzień jesteśmy grzeczni, posłuszni, zmywamy, sprzątamy po sobie. Działa jak złoto, wieczorem, kiedy spytacie rodziców o kaskę na CD-A nie będą potrafili wam odmówić. Taka mała dygresja, pomocna dla tych co mają trudności. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na CD-Action zbieram sam i nie pożyczam od nikogo. Czasami tylko, kiedy już naprawdę mam fatalną sytuację z moimi oszczędnościami to wspierają mnie moi oficjalni sponsorzy (znaczy się rodzice :happy: )

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej sam sobie kupuje cd-action z własnego kieszonkowego (10zł na 2tyg):evil: a jeżeli kasy brak np. wydałem (nie na bułke):lol: na nowa gre i źle sobie obliczyłem wydatki wtedy z odsieczą przybywa babcia która zawsze da swojemu "wnuczkowi" troszke kaski :diabelek: (KOCHAM CD-ACTION ale powinny być antkiety dotyczące gier w kolejnym numerze)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od września nie mam już problemów z kupnem cda bo dostaję 100zł kieszonkowego miesięcznie :tongue: Chociaż muszę z teego kupić kartę do telefonu za 30 zł i paliwo to skuterka za 40 zł to 30zł zawsze mi zostaje. Chociaż teraz przez zimę jestem jakby to powiedzieć bogatszy bo nie śmigam chińczykiem więc nie trzeba kupować sianka :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero teraz od jakiś 2 tygodni dostaje kieszonkowe (5 zł / tydzień) ale to tylko część pieniędzy.Zawsze dorobię sobie w domu i dodatkowy grosz wpadnie w ręce.No i oczywiście wszelkie imprezy urodziny.Tak więc z CDA problemów już nie mam a jeszcze sporo kasy zostaje :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no fajne sposoby macie. Moi rodzice tacy mili nie są, twierdzą, że "ta gazeta" mnie ogłupia (pomimo średniej 5.0), i nie dość, że nie dadzą kasy to jeszcze jak uzbieram sobie na prenumeratę, to mi nie pozwolą zamówić. Ale i tak co miesiąc udaje mi się "przeszmuglować" CD-Action do domu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...