Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JacHoO

Wasza droga do chwały czyli jak wyskubać kasę na CDA :)

Polecane posty

Ja CDA zdobywam w prosty sposób. Kiedy nadchodzi się TEN Wielki Dzień, (Zazwyczaj Wtorek) informuję mamę o artefakcie i zazwyczaj jeszcze w TEN dzień go otrzymuję -> niestety +/- 2h i całe CDA przeczytam. Wtedy też nie pozostaje mi nic innego jak czekać na TEN kolejny Bardzo Ważny dzień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Mamo, bo wiesz dziś ukazało się to moje ulubione czasopismo i... - mówię litościwym głosem

- W pokoju jest torebka, weź sobie to 15 zł - przerywa mama

Więc tak to wygląda u mnie. Czasem zdarza się (ale to przez ferie, lub wakacje):

-Mamo, bo wiesz dziś ukazało się to moje ulubione czasopismo i... - mówię litościwym głosem

- Pracujesz? Masz pieniądze, to sobie kup. Samodzielny już jesteś! - przerywa mama :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam często problemy z wyciągnięciem kasy na CDA... najczęściej ide taty i mówie:

-tato kupisz mi CDA

-nie nie kupie ci

-no ale ja ci oddam kasę jak będę miał:)

Następnego dnia gdy sie budzę widze CDA które leży obok mojego łóżka:D a kasy i tak nie oddaje :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze jakoś kasę na cda zdobęde. A to posprzątam w samochodzie tacie, to umyję okna w salonie, czy po prostu pożyczę na od rodziców. Zdarzało się nawet tak, że pożyczałem tacie na procent. Na fajki porzebował, to stwierdziłem, że mu pożyczę. Procent obieram zawsze taki, że te 15 zł będzie. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matka założyła mi konto junior w banku i co miesiąc stałym zleceniem zrzuca mi tam 20 zł :) ale chyba o tym zapomniała, bo gdy wspominam, że nowe CDA już jest, daje mi 20 zł z portfela^^ konto systematycznie się zapełnia, a ja co miesiąc mam w rękach CDA :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest jakiś naprawdę [beeep] numer (lubię poczytać, ale najbardziej na gierkach mi zależy), to kupuję w kiosku. Chyba, że wytrzymam miesiąć to kupuję w sklepiku gdzie gazety są po 50% ceny "premierowej".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to wyglada tak:

-Tato dasz mi kase na CD-Action

-Dostałeś kieszonkowe

-Kieszonkowe odkładam na nowe części do komputera (hehe na czesci-tak na serio to kase daje na byle glupoty:))

-No dobra ....

Pużniej 15 zl mam autobik (kasa na altobus to z kieszonkowego sie znajdzie) altobus pierwszy napotkany kiosk i CD-Action :):rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh..U mnie to jak wiekszośc :P

Ide do taty(On ma miękkie serce nie to co mama :P) i prosze przez 10 min zeby mi dał na cda(zawsze działa ;])...

Lub jak jesteśmy w sklepie to niepostrzeżenie pakuje cda do koszyka i jak już jesteśmy przy kasie tatuś nie protestuje ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób na zdobycie funduszy na CD-Action? Bardzo prosty - praca, praca i jeszcze raz - bardzo sumienna praca. Potem tylko czekać aż pieniądze znajdą się na koncie i po kłopocie. Nie ma to jak harować jak wół i do tego się uczyć... ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to wygląda trochę inaczej...

-Mamo, daj mi 20zł.

-Spadaj, mały.

-No to na CDA jest!

-Idź sobie weź z portfela.

A jak kupili nowy samochód i oświadczyli mi, że nie mają kasy, na moje 'głupie gazetki', to posuwałem po sąsiadach kosząc ogródki. Jakoś się uzbierało... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mikolaj517

Ja dostaje 50 zł kieszonkowego co miesiąc. I zawsze kupujecda, a zato co odłoże kupuje jakąś fajną gre. Jeszcze pracuje sezonowo przy czereśmiach i wiśniach to zarobie jakieś 70 zł na dzień ale to ciężka praca i robi się trzy - dni resztę odpoczywa. Jeszcze czasem wygram z 200 zł w lotto to mi kasy nie brakuje:) B)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...