Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JacHoO

Wasza droga do chwały czyli jak wyskubać kasę na CDA :)

Polecane posty

Jedząc kolację do upadłego czytam wciąż ten sam nr (zazwyczaj ostatni )

Ojciec się pyta czy sobie nowe kupiłem (kit z tym ze ciągle od miesiąca to samo leży ;p )

mówię że nie, że ciągle to samo

a ten, a kiedy nowe wychodzi?

no jutro

a ile?

15

daj mi portfel

Ot cały wysiłek :D

Tylko trzeba konsekwentnie wciąż to samo cda czytać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tak, zawsze mam trochę kasy to sam kupuję. Potem mówię mamie. -Oddasz mi 5zł za CDA? Po chwili się zgadza. Ojca się pytam -Tato dasz 5zł za CDA? Oddaje :) Bo zawsze czyta o sprzęcie i często gra w pełniaki. Czyli ze swoich tylko 5zł biorę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ojciec co tydzien zestaw gazet i czasopism kupuje. Więc powiedziałem żeby raz na miesiąc kupował mi CDA no i tak jest :P Mam CDA zawsze po szkole w piatek co miesiac lepiej niż listonosz :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam różnie. Mówię w większości przypadków

kup mi cda

jak masz kase

mam

to dobra

Potem w domu wchodzę zwykle zły ze szkoły (ach ci niezbyt normalni nauczyciele chemii [narzeka nawet sąsiadka bo ją ta sama baba uczyła]). To wiem, że jest. A mama mówi

coś taki zły?

A bo tak

oj bo ci czegoś nie dam

No i idę do tej półki i biore co moje tracąc 15 zeta jak nie zapomni lub nie.(to 2 żadziej)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to robię tak, maluję na sobie barwy wojenne, przebieram się w strój kamuflażowy, widzę najbliższe krzaki, chowam się w nich, zawsze pierwszego, no i czaje się na jakąś babkę z rentą. Poznaje ją po torbie z zakupami. Oczywiście wszystko w najlepszym porządku, robię to na lisa: całą noc się skradam a z rana sp.... uciekam heh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marrio94

A u mnie tak:

-tato, masz 15 zł?

-mam, a co?

-wiesz co...:P

-a, pewnie to twoje sidiekszyn, tak?

-no tak...

-dobra masz...o sidiekszyn to ty pamietasz a zeby lekcje odrobic to nie...

:D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAMA !!! Pożycz dyche bo ide z patrykiem na kebab !! ej no... pić przecie też musze , nie ?? No tak... ale jak ja dojade na ten kebab , kase na bilet tez musze mieć. Aha to przy okazji daj 3 dyszki bo na klasowe wisze i zdjęcie klasowe musze kupić... itp. itd. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja bym chciał mieć teraz takie problemy jak wyskubywanie kasy na CDA :wink: ja to muszę cały miesiąc zapierrr...niczać żeby mieć na CDA (oczywiście nie tylko na CDA ale te 15 zeta to akurat comiesięczna i słuszna inwestycja :smile: ) bo jak się ma już te -dzieścia lat to mama nie kupi :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie co miesiąc następuje ten krótki monolog:

-Tata, wiesz, początek miesiąca, i już sidiekszyn powinno w kiosku być, weź sprawdź jak będziesz gdzieś w pobliżu... :)

A jak nie to biore swoją kasę i kupuję sam :P Na szczęście nie muszę tego robić często ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...