Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JacHoO

Wasza droga do chwały czyli jak wyskubać kasę na CDA :)

Polecane posty

Ja tam zawsze z kieszonkowego zostawiam sobie 15pln ;]

A jak już przypadkiem wydałem całe kieszonkowe to wystarczy samochód dziadkowi i tacie umyć i już kasa jest. I nawet nieraz jeszcze zostanie xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam żadnych problemów. Co miesiąc dostaje nowe CDa jednak nie zawsze od razu po wyjsciu.... czasem jak nie idzie w szkole musze czekać do łikendu "żebym się uczył a nie czytał GAZETE".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kupowaniem CDA nie mam żadnych problemów, samo do mnie przychodzi chodź nie posiadam prenumeraty, jak to możliwe? Bardzo, prosto wystarczy krótki dialog z moją mamą:

-Mamo, za tydzień (zawsze mówię tydzień wcześniej) wychodzi nowe CDA, kupisz mi?

-A jest coś ciekawego?

-Jak zwykle.

-OK

I tak CDA wpada mi w ręce (raz mama mi nawet przypomniała o tym że miało wyjść jutro nowe CDA, sam o tym zapomniałem :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, więc moja droga do chwały wyglądała tak, że wydałem 450 punktów z kompanii graczy Cenega i mam prenumeratę za darmo. I to dosłownie, bo za zarejestrowane gry też nie zapłaciłem ani grosza.

Ja to mam klawe życie, co? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własne, ciężko zarobione pieniądze. Tak ciężko, że wręcz młodszy brat musi biegać do kiosku bo zanim wrócę z roboty, wszystko pozamykane. A czasu na czytanie tyle, że ledwo przeczytam jeden, a tu kolejny numer wychodzi :) A póki nie pracowałem to za kasę rodzicieli kupowało się niestety tańsze pisma...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kasą nie mam i nie miałem nigdy problemów jeżeli chodzi o CDA i nigdy pieniędzy nie żałowałem wydanych na żaden numer. Powiem więcej. Gotów jestem wydawać na każdy numer po 16 zł jeżeli usprawiedliwią to jakieś ciekawe dodatki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie moge płacić nawet 21 zł, bo gazetke zawsze kupuje jak wraca z pracy brat :biggrin:

A ja jeszcze chyba nigdy mu za nią kasy nie oddałem, a czytam pierwszy :sweat:

Ale tak jak mówili przedmówcy za tą cenę super dodatki by się należały od redakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym nie dał 20. Ba, rzadko dawałem 15 :P A, że mam teraz prenumeratę to jestem cały w skowronkach i mogę żyć pełnią życia.

Tylko to okienko w tej piwniczce takie małe... ;)

Ale jednak 15 złotych za kilka pełnych wersji i nie chude pisemko to nie jest zdzierwsto a nawet trzeba powiedzieć, że bardzo uczciwa cena. Zwłaszcza, jeżeli ma się pogląd na ceny podobnych pism poza granicami naszego kraju, gdzie można spotkać pisma nawet za... 75zł (bodajże Węgry i Gears of War jako pełniak).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gazetke zawsze kupuje [...] brat :biggrin:

A ja jeszcze chyba nigdy mu za nią kasy nie oddałem, a czytam pierwszy :sweat:

ja mam dokładnie tak samo :)

ale gdybym miał kupować za swoją kase to raczej bym nie tego nie robił ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też prościutko taki tekst leci:

<JA>:Mamo wiesz jak cię kocham!!!!

<MAMA>: Znowó chcesz coś wyłudzić

<JA> Skądrze znowu po prostu po prostu wychodzi nowy numer tego czasopisma co czytam ichciałbym je mieć

NASTĘPUJE 30 MIN NAMAWIENIA MAMY NP. "WIESZ JAKIE TO ORGINALNE CZASOPISMO!!!!!". I W KOŃCU PO TRUDACH I MĘKACH MAMA MÓWI

<MAMA> Dobrze ile potrzebujesz?

<JA> 15 zł.

<MAMA> Ok. Mam nadzieje że golarkę dorzucą. Tamta się zepsuła a twój brat nowej potrzebuje. Dobrze nie męcze cię już biegnij po to czasopismo.

<JA> Ok dzięki mamo>

I tak co miesiąc wystarczy się przyzwyczajić :ninja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...