Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shoy

CD-A Droższy?

Droższe CD-A  

1303 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy gdyby CD-A podrożało o 5 zł nadal byś je kupował/kupowała?

    • Tak. Sądzę, że to rozwinęłoby czasopismo
      743
    • Nie mam zdania na ten temat
      100
    • Nie. Sądzę, że CD-A straci na tym czytelników
      460


Polecane posty

Zdaje się, że mnie źle zrozumiałeś.

Zrozumiałem Cię doskonale ^^, jednak Ty mnie nie. Przypomnij sobie kontekst Twojej wypowiedzi, którą zacytowałem.

Co do pełniaków to lepiej być nie może, bo dystrybutor, który ma zyski z dobrej gry nie sprzeda licencji od tak sobie. Taki "Legend: HoG" nie miał dystrybutora w naszym kraju (o ile się nie mylę) i został zaadoptowany przez CDA (za co jestem wdzięczny ^^) tak jak wiele innych gier poprzednio.

@down

porozumienie zakończone powodzeniem: +150 PD, retoryka +1 ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pavlaq89

Myślałem, że źle przeczytałeś i chodziło ci o to, że nie jestem stałym czytelnikiem i fanem CDA, czy coś w tym stylu xD. Ale jednak chodziło ci o to, że właśnie jestem i gdyby cena wzrosła nie zaprzestałbym kupować i dalej bym je kochał... :P Już wiem o co ci chodziło :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem bardzo przeciwny podniesieniu ceny, jednak nie miałbym też nic przeciwko temu, żeby została obecna :smile: . Jeżeli cena miałaby zostać podniesiona to chcę którąś z tych rzeczy (nie wszystkie na raz):

- więcej stron

- dodatkowa płyta DVD na dema (ja chcę ArmeII... albo szybkie łącze)

- lepsze pełniaki (wiem, że lepszy dla mnie nie znaczy lepszy dla każdego, ale nie oszukujmy się... są lepsze FPSy niż Mortyr III. Nie myślę tu o Crysisie, ale na pewno są ciekawsze strzelanki z tylko trochę droższą licencją.

Myślę, że redakcja miałaby parę swoich pomysłów na wykorzystanie dodatkowej kasy. I nie myślę tu o kupieniu sobie przez każdego redaktora po maybachu czy innym mercedesie :smile: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mogłby nawet być więcej reklam - przy jednoczesnym zwiększeniu liczby stron, żeby nie odbierać zawartości "redakcyjnej". I tak wyjdzie to pismu na zdrowie, bo za reklamy i tak skasują więcej kasy, niż wydadzą na dodatkowe strony, na których te reklamy będą.

Poza tym takową można po prostu przekartkować i nie ma problemu :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i o czym będą pisać na tych dodatkowych stronach?

To co było warte zrecenzowania w danym miesiącu zostało zrecenzowane. Wg mnie tych recenzji i tak jest nawet czasem za dużo. Mnie zwyczajnie brak chęci do czytania o jakiś przeciętnych gniotach z ocenami rzędu 3-6 (co innego świetna kaszanka ;]). Takie gry nie są warte tego, aby poświęcać im nawet jedną stronę. Po miesiącu już się o nich nie pamięta.

Uważam, że wszystko jest w optymalnej ilości (recenzji kiepszczaków trochę za dużo) i nie ma większego sensu pchać do magazynu większej liczby stron. Lania wody nie potrzebuję. Dodatkowych reklam też nie ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklam też chcesz więcej?

Za reklamy jest dodatkowa kasa na pełniaki :D A zresztą kto ci każe je czytać i oglądać. To nie TV, że musisz je oglądać i nic nie da się z tym zrobić, by ich nie zobaczyć... A według mnie niektóre są ciekawe :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam ten temat to aż nie wierzę oczom. Ludzie sami się proszą o podniesienie cen. Z czymś takim się jak do tej pory nie spotkałem. Gadajcie dalej takie głupoty to może wasze marzenia się spełnią.

...Czy wy nie macie nic lepszego do roboty?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc cena mi wisi, ale jeśli to dodatkowe 5zł poszło by na poprawę jakości gierek to TAK! myślę że gier mogło by być mniej, ale mocniejsze. Może już to ktoś mówił ale nie mam czasu na czytanie w górę :happy: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie te 5 złotych różnicy nie robi ponieważ jest to super pismo od graczy dla graczy, więc nie przestane kupować CDA, a jak dla mnie te 5 złotych różnicy nie robi, a na pełniaki nie narzekam, gdyż jak dla mnie są świetna np, w najnowszym numerze Ceville niby taka dla dzieci a wciąga niemiłosiernie i ma taki fajny klimacik. A więc podsumowując zawsze będę kupował CDA nie zważając na cenę (no nie jakieś cen z kosmosu, ale do 30 złotych tak).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i wniosek jest taki: cda fanatyków sporo ma :P Dla mnie dodatkowe 5zł na pismo spowoduje, że będę je kupował jeszcze rzadziej, wtedy, gdy uznam że jest w nim coś warte dla mnie tej ceny - tj. gry, dodatki, jakiś fajny ekskluziw. Ostatnie kilka numerów opuściłem, bo uznałem, że nie są warte i tych 15zł. Ale jak widzę, na forum jestem w mniejszości :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Megarion

No trzeba powiedzieć, że CDA ma fanatyków sporo. Ja chyba też nim jestem... przynajmniej według innych :D Dla mnie podniesienie ceny pisma o 5 zł (Co i tak się nie stanie!) spowoduje, że będe je troche rzadziej kupował, ale to nie oznaczy że nie będe wcale... Kupowałbym gdyby było coś interesującego jak jakieś dodatki, recenzje wyczekiwanych przeze mnie gier, zapowiedzi itp. Z CDA nie mógł bym się rozstać przez zwiększenie ceny i dalej bym był fanem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to w ogóle znaczy lepsze? Lepsze pełniaki, bądź lepsze czasopismo. To absurd. Nie to jest dobre, co jest dobre, ale co się komu podoba. Dla jednych może będzie lepsze a inni będą narzekać, że zmieniło się na gorsze. Traci poziom, bo "na siłę zapełniają te dodatkowe strony byle czym". Już widzę takie komentarze.

I jeszcze jedno. Co do pełnych wersji gier. Już na początku tematu mówiłem, ktoś inny też o tym wspominał. Jak chcecie lepszych gier to sobie odkładajcie po piątaku co miesiąc i kupcie sobie to, co chcecie. Przynajmniej sami będziecie decydować na jaką jaką grę kasę wydacie. Bo choćby w CDA miały by być światowe premiery od wydawców takich jak EA, Lucas Arts czy innego Ubisoftu, to i tak nie wszystkie, wszystkim podpasują i będzie narzekanie. "Mieliście tyle kasy na pełną wersję, a zmarnowaliście ją na gupi RTS, bo ja wolę FPS".

Powiem tak. NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK LEPSZE PEłNE WERSJE. Każdemu pasuje coś innego i w gusta wszystkich nie trafi się nigdy.

I już kończąc. Jak nie macie jednak nic do roboty to weźcie się za pisanie petycji do orlenu o podwyżkę cen paliw. Niech wycofają zwykłą bezołowiową i sprzedają tylko wersję super droższą dodatkowo o 2 zł. Prędzej was tam posłuchają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare postów wcześniej było coś takiego że 12x5 złotych podwyżki to 60 zł rocznie by wyszło. To chyba pisał suchar. Więc w ogóle zaprzestańmy kupować cda, bo przecież 12x15 zł to daje nam 180 złotych rocznie! Więc...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to te 5zł aż takiej różnicy by nie zrobiło, a pomóc czasopismu może więc ogólnie jestem na tak. No chyba, że za te pieniądze przybyłoby stron z reklamami....

jak dla mnie to te 5zł aż takiej różnicy by nie zrobiło, a pomóc czasopismu może więc ogólnie jestem na tak. No chyba, że za te pieniądze przybyłoby stron z reklamami....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh co to się porobiło, żeby klienci sami prosili o podwyżkę ceny towaru :)

Ale jednocześnie domagają się podwyżki jakości tego towaru :smile: . Już mówiłem, że nie chcę dawać kasy redaktorom, żeby sobie po mercedesie kupili ^^.

Do Arnolda:

Co do tego, że "nie ma lepszych gier. bo każdemu pasuje co innego"...

Myślisz, że redakcja wybrała Mortyra III, by myślała, że się większości czytelników spodoba? Że to taki FPS, którego niemal wszyscy czytelnicy pokochają. Że wybrali go dlatego, że jest taki super i niesamowity?

Myślę, że nie. Kupili licencję na Mortyra, bo pewnie na to mieli kasę. A z tego na co było ich stać, to było najlepsze... Co nie znaczy, że dobre. Większości się Mortyr nie spodobał, a tylko część uznała go za "niezbyt tragicznego"... a czy to jest zaleta? Gdyby redakcja dostałą trochę kasy więcej to mogłaby kupić coś lepszego. A lepszego, znaczy takiego, co spodoba się większości. A są FPSy, które podobają się większej liczbie osób niż Mortyr, nie? Wskaźnikiem "lepszości" mogą być oceny danej gry. Może się zdarzyć, że słabo oceniona gra spodoba się garstce ludzi, ale większości spodoba się to, co miało wyższą ocenę. Nie wiem ile kosztują licencję, więc nie podaję konkretnych tytułów, ale na 100% za trochę więcej kasy można kupić coś lepszego niż ten przykładowy Mortyr III.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to te 5zł aż takiej różnicy by nie zrobiło, a pomóc czasopismu może więc ogólnie jestem na tak. No chyba, że za te pieniądze przybyłoby stron z reklamami....

Hmm, a to nie jest tak, że za reklamę wewnątrz czasopisma płaci reklamowany, a nie nabywający owo czasopismo ?

Mi to tam w sumie obojętne czy cena się podniesie, czy nie.. ważne, żeby, jeśli to nastąpi, widoczne były efekty podwyżki.. a nie jakiś bardziej wypasiony papier czy coś :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może 5 zł to za dużo? ja uważam że 2 zł wystarczyłby. W "specjalnych" numerach jest książeczka lub inne gadżety i jest on tylko o zyla droższy. Myślę że fajnie było by gdyby cena wzrosła o 2 zł i do każdego numeru dodawać jakąś książeczkę,gadżet typu podkładka pod myszkę itp albo robić takie jakby duże numery 2-4 razy do roku za 20 i tam dawać coś extra ;) A co do tego że co miesiąc płacić aż 20 zł to jestem przeciw. Pamiętajcie że nie wszyscy czytelnicy mogą miesiąc w miesiąc wyciągać od starszych kasę na CDA i kupują je za(i tak małe:P) kieszonkowe. A 5 zł dla osoby, która "utrzymuje" się z kieszonkowego to baardzo dużo :P. A poza tym myślę że Smuggler nas obroni przed tak gwałtowną podwyżką:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. :down:

Ja nie kupuje CDA dla gier ( no może czasami...), ale dla recenzji.

Dostaje 20 zł. kieszonkowego i kupuje za 15 zeta CDA to zostaje mi 5 którą sobie odkładam na "kryzys", "chude czasy", i "czarną godzinę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki mały offtop - jest grupa osób która marudzi że gry są za mocne jak na ich kompy - dlaczego by zamiast jednej pelnej wersji (tej najslabszej) wrzucic jakis stara bardzo grywalna klasyke (jak dla mnie moglby by sie nawet powtarzac - duzo osob nie ma starych numerow) ? Osoby ktore beda chcialy miec nowe wersje dostana je, i ci ze slabszymi kompami tez byliby zadowoleni

O i to jest jakaś myśl. Bo ogólnie - podwyżka TAK, jeśli nie dla pełniaków, tylko np. dodatkowego redaktora/czegoś innego, co zaowocowałoby większą ilością recek. Jeśli dla pełniaka - NIE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...