Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ironmaniak

Uzależnienie

Polecane posty

ja najwięcej czasu spędziłem w gothicu 2 + noc kruka nie lubie rpg ale gothic mnie opętał na długo! ale 3 juz nie i wcześniejsze też! w gothicu 2 było coś fajnego!!

ja nie siedze długo przy kompie (chyba) poprostu jak wstane to go włączam i se chodzi! moze uzytkuje go z 5 godzin średnio! a chodzi dzienie 10 -12 godzin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak się mnie nikt nie czepia żebym cos zrobił ( a w 99% jestem wtedy sam w domu :) ) to moge grać bardzo dłuuuuugo, ale bez przesady, nie jestem uzależniony. Pies nie pozwala mi grać bez przerwy ( i dobrz ), bo kiedyś musze z nim wyjść na spacer. Zauważyłem też, że kiedy gram np. 3 dni ( oczywiście nie cały czas tylko np. 3 godz. dziennie ) to ran jak wstane nie moge się doczekać żeby znowu zasiąść przed kompem, ale jak nie gram np. 3 dni to nie odczuwam wielkiej chęci grania. Czasami jest tak, że wogule przestaje mi się chciać grać i np. przez 2 tygodnie nie gram w nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja najwięcej czasu spędziłem w gothicu 2 + noc kruka nie lubie rpg ale gothic mnie opętał na długo! ale 3 juz nie i wcześniejsze też! w gothicu 2 było coś fajnego!!

ja nie siedze długo przy kompie (chyba) poprostu jak wstane to go włączam i se chodzi! moze uzytkuje go z 5 godzin średnio! a chodzi dzienie 10 -12 godzin

Wiem coś o tym :) w gothicu 2, jestem na ostatnim rozdziale, przechodzę go chyba z 13 raz, a dalej mnie to kręci :)!

Gothic 2 to jedna z najlepszych gier na pc.

co do tematu to hmm póki mnie nie odgonią :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gothic 2 to było coś, jednakże ja miałem tak z grą Fable. Zarwane nocki,po 6-8 godzin lajtowo (akurat to były wakaje) i znudził mnie tylko wtedy, gdy przeszedłem go na wszystkie możliwe sposoby, czyli po stronie dobra i po stronie złą, wszystkie poboczne misje zrobione, i wszystkie demoniczne wrota otwarte....to był dopiero RPG.

Chciałbym też przytoczyć mojego dawnego przyjaciela...a mianowicie zaproponowałem mu WoWa (jeszcze nie było TBC-2005 rok). Był to jeden z lepszych uczniów w szkole. Na początku popróbowaliśmy triala, potem przeszliśmy na normalne, płatne konto. Tak go teraz pochłonęło ( do dzisiaj gra, ja już nie), że nie dość, że nawet na deske nie wyjdzie, chociaż to jego hobby, to jeszcze masakrycznie opuścił się w nauce, od dawna nie grał w inną grę, a w "realu" nie potrafi 5 minut przetrwać bez słowa o WoWie i wszystko porównuje to tego.....szkoda mi go :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj dostałem WoW od znajomego z dodatkiem TBC. Gierka mi się spodobała jest spoko mam 7 lv. Ostatnio dużo słyszałem o uzależnieniu właśnie od WoW no i mam pytanie ilę godzin dziennie mogę spędzić przed WoW żeby się nie uzależnić? 2h? może za dużo średnio przed kompech spędzam dziennie 3 czami ale żadko 4 h

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Zależy od gry, zwykle gram średnio to tak dziennie 2-3 godz., i reszta na necie siedzę ale w takiego MW to mój rekord 6 godz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój rekord miałem przez zakład ;) Miałem wysiedzieć przy wybranej grze (padło na Dofusa(FTW!) :P) przez 12 godzin z żarciem które se wcześniej kupie... i wygrałem :D A tak średnio to 6 godzin nawet w dni szkolne :P Mówią że nołlajfie, nie zaprzeczam i dumny jestem! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gra mnie wciągnie, to potrafię grać w nią bardzo długo, ale zawsze jestem wstanie "o własnych siłach" od owej gry odejść. Rekord: ok. 19 godz bez przerwy (Mass Effect). Normalnie gram po 1-3 godzin dziennie, a jak są jakieś egzaminy czy inne prace to w ogóle nie gram. Poza tym siedzenie 20 godzin przed komputerem i chwalenie się tym jest po prostu głupie. Co z tego że wypali sobie taki delikwent oczy, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...