Jump to content

Shleizer

Forumowicze
 • Content Count

  124
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Shleizer

 • Rank
  Krasnolud
 • Birthday 09/12/1989

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Recent Profile Visitors

5,054 profile views
 1. Shleizer

  Darmowe keye ;)

  Pozwolę sobie na podpięcie się pod temat i oddam kod na Wiedźmina 2 (GOG): XAD8AB156510331BG edit: wykorzystany.
 2. Shleizer

  KoRn

  Nie do końca kawałek KoRn'a. Jak widać został nagrany razem z Skriilex. Ogólnie bardzo mi się podoba, uwielbiam mieszankę metalu z konkretną elektroniką. Nie miał bym nic przeciwko gdyby wypuścili wspólnie nagraną płytę. Na pewno była by znaczenie lepsza od "Remember Who You Are".
 3. Shleizer

  AQQ v GG (co jest)

  Najlepszy komunikator, to własny komunikator xD Ściągasz odpowiednią bibliotekę i tworzysz do niej interfejs, cała filozofia
 4. Witam. Poszukuję głośników Fisher STE-G80, oczywiście w jak najlepszym stanie. Uszkodzone mnie nie interesują. Oprócz tego poszukuję również pilota do zestawu Fisher CAC G80/TUC G80 oraz kieszeni lub przynajmniej kilku szufladek na płyty do TUC G80.
 5. Komunikat jest odnośnie zasobów pamięci ram, to jest pewne. Jeśli masz takie problemy z kością, to sprawdź czy aby na pewno jest dobrze wpięta i czy gniazdo nie jest zabrudzone, może coś nie styka jak należy, ew. zmień kość na inną, choć dostanie kości SD(?) może być problematyczne.
 6. Możliwe, że pamięć ram jest uszkodzona lub nie wykrywa jej poprawnie. Sprawdź czy system widzi 128MB. Inna sprawa, że coś mi się wydaje, że XP jest zbyt wymagający na ten komputer, mimo że konfiguracja spełnia zalecane wymagania, ale wiadomo, że jeśli ledwo sprzęt jest odpowiedni dla systemu, to może nie mieć już na tyle mocy, żeby odpalić jeszcze grę, której wymagania również nieznacznie przewyższa.
 7. Skoro zaczęło się po zmianie ustawień grafiki, to pewnie coś włączyłeś, co nie jest poprawnie obsługiwane. Możesz spróbować uruchomić grę w safemode, poprzez dopisanie parametru '-safemode'. Gra powinna się włączyć w najniższej rozdzielczości i na najniższych ustawieniach graficznych. Ewentualnie poszukać i usunąć plik: "hardware_settings_config.xml". Oczywiście standardowo zalecam zainstalowanie najnowszych sterowników oraz patch'a do gry, jeśli steam tego nie zobił.
 8. Shleizer

  Hot-Dog biega

  ...wampajer hanter
 9. Shleizer

  Uzywki

  Tabaka? xD Choć fakt, że wciągnięcie mocnej może trochę zakręcić w głowie, ale tylko na chwilę. Ja sam w tabace lubię to, że mi się lżej oddycha po niej oraz aromat ma fajny, a jedno opakowanie starcza mi na 3-4 miesiące Czym oni się tak jarają, to ja nie wiem, w końcu to tylko tytoń i zioła (czy coś) dla aromatu.
 10. A dziękuję Ps. Wiem, że to sarkazm, ale widocznie nie zauważyłeś, że z tą zabawą to był żart.
 11. Fajne, fajne, aż korci żeby samemu coś takiego zrobić, ale najpierw trzeba do znajomych pojechać i co wypić Zabawy z ogniem popijaku są najlepsze xD Takie mam pytanko, co to za utwór ten pierwszy? Brzmi ciekawie
 12. Shleizer

  Kupiłem chleb, masło i napój

  Dobra, to już nawet nie jest zabawne. Co za dużo to nie zdrowo.
 13. L1zard Weź nie strasz człowieku. Pewnie będzie globalny lag i nastąpi koniec świata xD
 14. Shleizer

  Zagwozdka(+18)

  heh, nie wiedziałem, że karty graficzne są tak gorące, że aż dozwolone od lat 18 Jeśli powiesz, że to z powodu panienki, to ja nadal nie wiem czemu ta "18", przecież ubrana jest A tak swoją drogą, to ja tam mimo wszystko wolę zostać przy japończykach. Z radeonami zawsze miałem problemy, najczęściej sterownik się sypał
×
×
 • Create New...