Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

[stare Forum] Propozycje Zmian Na Forum Actionum

Polecane posty

Jednym krokiem byłoby usunięcie niepotrzebnych starych postów napewno byłoby szybko i lepiej. Nie potrzeba do tego zmiany sprzętu.

mateusz(stefan)

Sam sobie zasponsoruj. Kupuję cda ładnych pare lat i za tą kasę co na nie wydałem łącznie teraz niezły sprzęt można by złożyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to mi chodziło poprostu tekst stefana czy jak mu tam mnie rozbawił z tym fundowaniem. Sugeruje zmianę nika na taki z jednym imieniem.

Moim zdaniem powinniście częściej czyścić forum.

Zrobić w dziale sprzęt wiecej podwieszonych tematów żeby nie było bałaganu. A teraz forum na jakim serwerze jest? We wrocławiu w redakcji?

Ps Archiwum Posty 170584 to jest chyba przyczynę tego wszystkiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie rozbawiła Twoja sugestia. Co do nicku to zostanie, może kiedyś zmienię...po awansie...

Forum jest czyszczone, w miarę często, a ekipa moderatorów adminów i moderatorów dba o porządek na forum i jest super, no może czasem trzeba im pomóc, ale w końcu to też ludzie. Wiesz sam...bałagan robią userzy i tylko ręce składać do Boga by więcej tych "z głową', bo trzeba tylko sprzątać. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps Archiwum Posty 170584 to jest chyba przyczynę tego wszystkiego.

Spoko można wywalić tylko Ty potem będziesz tłumaczył tym wszystkim... zdenerwowanym... dlaczego nagle lim po 80% postów ubyło. Inna sprawa, że jest to niejako historia forum. Każdy może sobie poczytać jak to drzewniej bywało, dlaczego tematy zakładają tylko moderzy ect...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest forum CDA, a nie jakiś FilmWeb czy coś podobnego.

BTW: Temat Star Wars nie jest tylko o filmach, ale o całym Expanded Uniwerse, na które składają się filmy, seriale animowane, książki, gry, komiksy, rolpleje... no i o całym fandomie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam refleksję z sugestią złączone. Rozumiem, że zapewne wielu jest tu ludzi, którzy sluchają metalu - tylko dlaczego mają własny dział, a inne typy muzyki nie? Takie np. techno - niewiedzieć czemu, dużo ludzi twierdzi, że techno to szajs i syf, i że to nie muzyka i nie ma rytmu. Zastanawiam się jednak, czy ci ludzie słuchają muzyki takiej jak trance, która jest moim ulubionym podgatunkiem, czy jakiegoś syfu zasłyszeli na ulicach, który to syf zdarza się wszakże w każdym gatunku muzycznym - nie tylko w techno. Także dziwi mnie trochę, że metal jest szczególnie faworyzowany przez Ekipę Smugglera ;P owszem, szanuję metal, może nie lubię, ale szanuję. Wy też poszanujcie inne gatunki muzyki i dajcie Królestwo Techno ;) albo chociaż inne subfora, na których można o tym rozmawiać. Bo skoro jest Kr. Metalu, czemu nie może być czegoś innego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że od pewnego czasu, gdy wysyłam posty, to często wychodzi mi potrójna odpowiedź. Może nie byłoby to nic niezwykłego, bo jeśli coś takiego się dzieje, to staram się - na miarę moich możliwości - nadprogramowe posty kasować.

Niestety, i tu tkwi sedno problemu, nie mam możliwości kasowania dodatkowych postów w dziale Sesja RPG. A przecież naciskałem tylko raz. Głupio mi potem mówić moderatorom, że mają posty do usunięcia. Związku z tym problemem proponowałbym dać użytkownikom możliwość nie zmiany postów, a przynajmniej ich kasacji.

Czy jest to możliwe?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Królestwo Metalu założył Eld laaata temu i była to jego decyzja - w końcu administrator, mógł zrobić, co chciał :). I tak już zostało.

A nie ma tam moze kogos kto moze rzeczywiscie lubi np.: techno (pisze tutaj jako fan techno i Queen-ow(to chyba rock jest :P ))

Nick: czytaj tu->http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?t=4715&start=0 7 punkt podpunkt 12.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w związku z kolejną awarią forum, proponuję zmienić silnik na inny darmowy, tak by chcoiaż dało się wejść i coś napisać, przy okazji nie będąc ciągle wylogowywanym.

o okno szybkiej odpowiedzi, szałta, czata, cytowanie selektywne, większe avatarki, rozrost działów, powiadomienia o tym od kogo ma się warna i konkretnie dlaczego, zdejmowaniu warnów po upływie okreslonego czasu, nie piszę bo to jak widac to niewyobrażalny standard dla niektórych, więc niech forum poprostu nie pada

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shoutbox: był i się nie sprawdził, zabijał forum.

Chat: chatów pełno na onetach, interiach itd. Był kanał IRC, była jakaś afera jak dobrze pamiętam, CDA się odcięło od tego.

Rozrost działów: że co?

Warny: masz dział BiO. Masz wątpliwości co do osta, możesz spytać w temacie odpowiednim, jeśli nie rozumiesz / nie akceptujesz uzasadnienia w BiO. Zdejmowanie ostrzeżeń jest IMO bez sensu, ktoś przewinił, niech ma za karę. Jak się poprawił, to więcej nie dostanie.

Na resztę nie odpowiadam - nie ode mnie to zależy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w związku z kolejną awarią forum, proponuję zmienić silnik na inny darmowy, tak by chcoiaż dało się wejść i coś napisać, przy okazji nie będąc ciągle wylogowywanym.

o okno szybkiej odpowiedzi, szałta, czata, cytowanie selektywne, większe avatarki, rozrost działów, powiadomienia o tym od kogo ma się warna i konkretnie dlaczego, zdejmowaniu warnów po upływie okreslonego czasu, nie piszę bo to jak widac to niewyobrażalny standard dla niektórych, więc niech forum poprostu nie pada

Te wszystkie opcje, o których piszesz, są faktycznie bardzo wygodne, ale swego czasu Ghost testował phpbb by przemo z tego właśnie rodzaju bajerami i forum wieszało się częściej i chętniej niż młodzi Japończycy. Serwer po prostu nie wyrabiał. Zwróć uwagę, że i bez tych dodatków i tak często wysiada :). Nie mnie pytaj, czemu ten serwer jest tak tragiczny - to sprawa redakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak działają fora. Na samym szczycie są tematy z najnowszymi wiadomościami, dzięki czemu nie trzeba się przekopywać przez xx stron, by sprawdzić czy pojawiło się coś nowego.

Poza tym to jest nierealizowalne (bez modyfikacji skryptów forum).

Masz przycisk "Szukaj" u szczytu forum, jak nazwa wskazuje służy do szukania tego, czego chcemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...