Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

[stare Forum] Propozycje Zmian Na Forum Actionum

Polecane posty

Temat o zasilaczach jest obszerny ale dlatego że nie jest podwieszony to spada daleko na dół i nikt tam wtedy nie zagląda. Ogólny temat o internecie

dostawcach, cenach jakości usług byłby dobry. Temat o sieciach komputerowych można zrobić podwieszony bo często ktoś się o to pyta a dużo osób nie zagląda do tematów które szybko spadają do archiwum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jakiś temat spada, to jak dla mnie wskazuje, że jest on mniej oblegany i trochę mniej potrzebny. IMO to świadczy przeciwko takiemu tematowi.

Z tego co pamiętam, to ostatnio padły dwa pytania w związku z sieciami, a wcześniej było cicho, więc temat nie jest aż tak istotny by go podwieszać.

Mamy temat o dostawcach itd - można pisać do woli :-) Z resztą sam się tam dopisałeś, więc wiesz o tym temacie. Chyba że sugerujesz zmianę nazwy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę w tym poście przedstawić i problem i propozycje, a mianowicie:

Problem polega na tym że chcąc przeczytać jakiś temat muszę za każdym razem przeskakiwać do najnowszych postów,co po raz 100001 czynione jest po prostu wkurząjace.Nie wiem czy mam jakąś nie dostępną opcje w ustawieniach mojego profilu czy co (sprawdziłem wszystkie możliwe opcje nie tylko w profilu, na samym forum też) ale nie chce mi się za każdym razem dodatkowo skakać po starych postach żeby poczytać nowe.Oczywiście ktoś powie że można zaznaczyć opcje powiadomień i z otrzymanej wiadomości email skoczyć prosto do odpowiedniej podstrony forum.Wszystko było by oki gdyby nie fakt że rzadko korzystam z tej opcji a częste moje przeglądanie nie odwiedzanych lub nowych tematów wymusza na mnie przeskakiwania starych postów.Moja propozycja jest taka: czy można by tak zmienić forum ażeby po wejściu nie ważne na jak temat bez opcji obserwacji tematu automatycznie wyświetlał się ostatni post?Chyba że jest jakieś inne rozwiązanie.I druga rzecz, czy w związku z nową szatą strony cda, forum też zostanie odświeżone graficznie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzban -> Gdyby temat o zasilaczach był odpowiednio popularny, to pomimo zamykanych tematów trzymałby się u góry. Ponieważ jednak zainteresowanie tematem nie jest tak wielkie, nie widzę sensu go przyklejać.

pvo24 -> Wypadałoby zdefiniować "przeskakiwać do najnowszych postów", bo nie wiedziałem o co Ci chodzi, aż nie przeczytałem całości. Chcesz powiedzieć, że nigdy nie zauważyleś kolumny "ostatni post" w widoku jakiegoś działu, albo na stronie głównej? Tam przecież koło ksywki jest strzałeczka i biała lub pomarańczowa karteczka, która jest odnośnikiem do ostatniego postu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zauważyłem tę mikro strzałkę ale jednak zostane przy swoim i dalej będę nalegał na zmiane tego.Na gram pl tak to właśnie działa,klikam temat i mam najnowsze posty na widoku ,nie muszę szukać żadnych odnośników.Wg mnie usunąłbym te odnośniki a zrobił tak jak mówie co myślę byłoby lepszym rozwiązaniem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy autorski skrypt?Jaki to gotowiec?gotowiec jest na gram pl ale jak nie chce sie wam nic z tym robic jakos to przeboleje.

Tutaj jest PhpBB, darmowe, gotowe.

Nie wiem jaki skrypt ma Gram.pl ale nie widziałem takiego więc mniemam że to jakiś autorski ( tym bardziej że zanim ich forum ruszyło to długo pisało iż tworzą je ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja jest taka:

W dziale Pomocna dłoń->Gry (czy jakoś tak), zróbcie forum w stylu "Gry z CDA". Łatwiej by było znaleść odpowiednie tematy i jak ktoś sobie zainstaluje gre z przed paru nr. to nie będzie musiał przeszukiwać dziesiątek stron, czy używać 'szukaj', bo wszystko będzie na 3-5 stronach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale Pomocna dłoń->Gry (czy jakoś tak), zróbcie forum w stylu "Gry z CDA".

Hmmm.... to raczej to nie. Ale możliwe byłoby tworzenie przez moda niejako z urzędu oficjalnego tematu o grze dodawanej do CDA. Taki temat byłby przyklejony powiedzmy przez miesiąc. Można by też jakiś stały zestaw znaków w tytuł wmontować to po użyciu "szukaj" pokazywałoby tylko te tematy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W zwiąku z zablokowaniem mojego tematu w dziale gry dotyczącego przewagi starych gier nad nowymi zwracam się z propozycją stworzenia nowego tematu w dziale of-topic - dotyczącego np historii związanych z grami , opowieści o smiesznych sytuacjach związanych z grami, gdzie będzie można podyskutować i opisać czym kiedyś były gry . Umieszczanie kolejnego posta wśród 3000 innych i znalezienie odpowiedzi na niego może doprowadzic do przegrzania mózgu.

Pozdrawiam

Patryczek25

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Taka propozycja powinna paść w dziale OT - jest tam odpowiedni temat.

Osobiście nie widzę dużych szans na taki temat. To jest podobnie jak z konsolami i PC, dyskusta będzie w stylu:

> a ja wolę nowe gry bo...

>> a ja wolę state gry bo...

> nie zgodzę się z tobą bo...

>> żal mi cię bo...

> a ty jesteś głupi...

>> a ty masz krzywe nogi...

I tak to się potoczy, a później moderatorzy będą musieli posprzątać cały bajzel i powystawiać ostrzeżenia za bluzgi, wycieczki osobiste do innych itd. Zawsze znajdzie się ktoś, kto nie ograniczy się do rzeczowych argumentów i rzuci mięsem, a nawet jeśli parę osób dostanie po głowie, to po pewnym czasie znów historia zatoczy koło.

Jak dobrze pamiętam, to jest gdzieś temat "ogóline o grach" - w sam raz na taką czy inną dyskusję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patryczek25

Taka propozycja powinna paść w dziale OT - jest tam odpowiedni temat.

To rada na przyszłość. Ponownie swojej propozycji nie musisz już tam zamieszczać. Odpowiem tutaj.

Na powstanie takiego tematu nie ma szans. W OT istnieją już dwa tematy, w których można pisać o takich sprawach: „Ogólnie o grach” i „Kącik staruszka”. Proponowany przez Ciebie temat jest zbyt wąski. Ileż można dyskutować o tym samym? Poza tym chcąc wprowadzać tak wyspecjalizowane tematy w niedługim czasie dorobilibyśmy się ich na tyle dużo, że szłoby się pogubić już w samych tematach. Byłby „Stare vs nowe”, „FPS vs RTS” itp. A tak jest to wszystko w „Ogólnie o grach”. I lepiej jest mieć jeden temat z wieloma postami, niż wiele, w których dyskusja zamiera po kilku postach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...