Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

[stare Forum] Propozycje Zmian Na Forum Actionum

Polecane posty

Mówiąc, szczerze, zgadzam się z kolegą Nick'iem, np, w sprzęcie i programach, bo głównie tam siedze, chłopka z Gliwic(któzby inny jak nie wies.niak :lol: ) sam nie da rady tak długo, a jak go nie ma chwile, to się robi bałagan... Zauważyłem, że tylko on, tam moderuje teraz...

Więc jak by co to ja jestem chętny na mod sprzętu, i programów :D ...

Tylko nie zróbcie czegoś w stylu PcForamtu, bo tam jest podajże 13 prowadzących w dziale ze sprzętem, i jest bałagan, że ho ho... dlatego oddałem konto kumplowi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam nie da rady tak długo, a jak go nie ma chwile, to się robi bałagan
Spokojna Twoja rozczochrana. Każdy mod z urzędu dostaje kupon na garnek z zupą, zgrzewkę Red Bulla i dużą butelkę Bilobilu, więc spokojnie sobie poradzi. Poza tym:
Wiec jak cos, to ja oferuje swoje skromne uslugi :) ^^
Więc jak by co to ja jestem chętny na mod sprzętu, i programów
THX boys. Już wiemy czyje kandydatury ewentualnie odrzucić. Jak stare forumowe przysłowie mówi: prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne, niż modem zostanie ten, kto się o to stara.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś nawet podał warunki konieczne do spełnienia, aby zostać modem. Nie pamiętam wszystkich, część dorzucę swoich, ale jeśli tylko spełnicie te, które wymienie, macie szanse zostać modami :]

Trzeba:

- być starszym od RoZy'ego

- przegadać Chimairę w dyskusji filozoficznej

- mieć średnią uśmieszek na post niższą niż Pezet

- mieć więcej postów niż Cardinal

- być ładniejszy niż niziołka ^^

- pokonać mojego druida w duelu :P

Jak ktoś spełnia, prosze się zgłosić na GG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba:

- być starszym od RoZy'ego

- przegadać Chimairę w dyskusji filozoficznej

- mieć średnią uśmieszek na post niższą niż Pezet

- mieć więcej postów niż Cardinal

- być ładniejszy niż niziołka Smile

- pokonać mojego druida w duelu Razz

no to średnio :lol: :lol: :lol:

Jak ktoś spełnia, prosze się zgłosić na GG.

Las rąk

Jak stare forumowe przysłowie mówi: prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne, niż modem zostanie ten, kto się o to stara.

Zależy jakiej wielkości ten wielbłąd, a uwierz mi, że to co teraz napisałeś, moge zroić sam w 1 minute:lol: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Heh, a mam pytanie, czy forum będzie kiedyś będzie szybko chodziło, kiedy są te prześcieki.

EDIT:

Źle zauważyłeś... no i sprecyzuj co uważasz za bałagan? Niekasowane tematy zamknięte?

Ostatnio(daty nie pamiętam), było tak z 12 tematów, które powinny być umieszczone gdzie indziej, dosc długo byly.

Spokojna Twoja rozczochrana. Każdy mod z urzędu dostaje kupon na garnek z zupą, zgrzewkę Red Bulla i dużą butelkę Bilobilu, więc spokojnie sobie poradzi. Poza tym:

No kurcze wiedziałem, ze macie fajnie.. ale ze aż tak... :lol: A dostajećie, może precelki? i Ice tea green?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick Wazalski -> Wyluzuj trochę... Zajmij się konkursem, bo póki co regulamin Obi zrobił, a resztę w większości ja narzucam, choć miałem w tym palców nie maczać.

Moment, moment, jeszcze niedawno mi pisales, abym narazie nic nie wspominal na temat konkursu, bo nie jest przygotowany, a wlasnie sam mnie popedzasz. Czegos tu nie czaje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, napisałem by nie poruszać sprawy konkursu w temacie o modyfikacjach.

Nie popędzam Cię - jak dla mnie to nawet lepiej, jeśli nic z tego nie wyjdzie, bo będę miał problem z głowy.

Chciałem powiedzieć tamtymi słowy: "nie pchaj się do moderacji, bo jeszcze jednego nie zrobiłeś, a już chcesz coś innego robić".

Nawiasem mówiąc popraw cytat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to już było bo podstron na tym forum jest ponad 100 i nie chce mi się ich wszystkich otwierać a nie chciałbym powtarzać poprzednich odpowiedzi, to moje pytanie jest następujące:

Czy nie można wstawić obok cytowania tzw. cytowania selektywnego? (zaznaczenie odpowiedniego cytatu i wklejenie go do odpowiedzi)

Dlaczego? Ponieważ zaznaczenie tego co się chce zacytować cytuje od razu cały post a zmienianie go do tej formy z odpowiednim wątkiem jest troszeczkę męczące dla udogodnienia innym taka dodatkowa opcja by sie przydała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie przydałaby się nowa skórka na forum, taka ciemniejsza, bo ta taka jak dla mnie nijaka jest 8) No tak to jak dla mnie jest spoko, spróbuję coś jeszcze wyłapać :-) Ale to się zobaczy później.

EDIT ---> Jak dla mnie również stabilność serwera troszkę słaba.

Eeee... serio? :) - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem parę różnic w działaniu forum i wg mnie pozytywnych. Czy w najbliższym czasie planujecie jakieś zmiany na forum??? Może warto byłoby powiadomić użytkowników o nich lub zaktualizować regulamin??? Głupio byłoby dawać masę warnów za "ślepotę" użytkowników lub za z pozoru błahe i przypadkowe podetknięcia. Zauważyłem, że liczba postów niektórych użytkowników(etc. Wiesniak) znacząco spadła mimo że, mają ich wiele. To błąd skryptów czy kolejne zabezpieczenie przeciw statserom-spamerom??? Lepiej wiedzieć ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby przenieść bazę, trzeba ją mieć najpierw gdzie przenosić.

Jak już masz sprzęt, to nie instalujesz tam windows xp poprzez klikanie w przycisk "dalej". Instalujesz albo linuksa (unixa) albo windows server.

Później to trzeba zaktualizować i skonfigurować.

Teraz trzeba doinstalować soft, który potrzebujesz i również go skonfigurować.

Jak już to wszystko masz, zajmujesz się przenoszeniem bazy danych, skryptu forum itd.

Jeśli nic takiego nigdy nie robiłeś, to uwierz na słowo, że jest to czasochłonne i trudne.

Tak, jest admin forum, ale ma on wiele, wiele innych, ważniejszych spraw, niż siedzenie paru dni nad forum.

Z resztą jak mówiłem, poszukaj sobie, poczytaj, dowiesz się znacznie więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie spaprałeś sprawę.

Wg Twoich informacji, czas otwarcia tej strony to 2 minuty. Kolejne 2 do otwarcie strony odpowiedzi, jeszcze dwie wysłanie odpowiedzi, ostatnie dwie otwarcie odświeżonej strony tematu.

W sumie napisanie posta powinno zająć Ci 8 minut (pomijając czas czytania mojej odpowiedzi i odpowiedzi na nią).

Udało Ci się odpowiedzieć w ~2 minuty. Z tego wynika, że forum chodzi Ci conajmniej 4x szybciej niż podajesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu dialog nie lubi forum actionum :P

Jak już mówiłem, ja takiego problemu nie mam w żadnej fazie korzystania z forum. Wydaje mi się, że dalsza dyskusja nie ma sensu, bo będziemy się przerzucać "działa", "nie działa", "a właśnie że działa".

Nikt nic na to nie poradzi. Zgodnie z tym, co zostało napisane, forum jest przygotowywane do przeprowadzki. Jak to nastąpi, to się zobaczy jak będzie.

A przy okazji sugestia: nie cytuj ostatniego posta w temacie, jest to całkowicie zbędne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...