Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

[stare Forum] Propozycje Zmian Na Forum Actionum

Polecane posty

ja mam propozycje otóz w dziale sprzętowym temat o procesorach oraz temat wybieramy płyte główna należało by przykleić. Teamat o kartach graficznych i o ram jest przyklejony a o mobo i cpu już nie. czegoś tu nie rozumiem. No i zapobiegło by to zakładaniu nowego tematu za kązdym razem (bo większość userów raczej nie wysila sie i nie szuka tematów) co wy na to?????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym zaproponować zmianę ilości głosów potrzebnych do założenia tematu w dziale Komentarze. Wiele osób traktuje topic Propozycje nowych tematów, jako miejsce w którym można nadrobić dzienny limit postów. Często od złożenia propozycji do zebrania 3 głosów mija 30 min. A w sporej części przypadków te nie wszyscy głosujący się wypowiadają. Rozumiem, że niektórzy chcą poczytać opinię o grze, aby się zorientować czy ją kupić, ale aż tyle osób??

Aha i druga sprawa dot tego samego. Chodzi mi o to, aby limit głosów potrzebnych, na założenie tematu o grze, którą jako full wersję daje CDA też podnieść (jeżeli nie uda się ogólnie podnieść). No bo z reguły większość pełniaków, które dostajemy na DVD ma swój topic, który znika po miesiącu i się nie pojawia, a liczba stron żadko przerzuca jedną>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję zwiększenie podpisu... Co to jest 100 znaków. Oh come on, ludzie.... :!:
A po co? Ciekawe, że akurat Ty występujesz z taką propozycją. Przejrzałem sobie Twoje posty, przeliczyłem i wyszło mi, że średnio masz 97,4 znaku na post. Zacznij pisać dłuższe posty, a nie domagaj się dłuższego podpisu, bo na razie długość Twoich postów jest mniejsza niż dopuszczalny rozmiar sygnaturki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, czy nie myśleliście o zablokowaniu możliwości zakładania nowych tematów w części forum o sprzęcie? Zamykane są tam one non-stop z powodu łamania "przypiętego" przecież regulaminu zakładaniu tematów, który jest notorycznie łamany. Wystarczyłoby przecież założyć tematy ogólnikowe (karta graficzna, procesor, komórki, Play Station, itd.) plus jakieś wyjątki (np. GF8800, itp.). Co o tym myślicie?

EDIT:

IMO nie(...)
Możliwe, że masz rację, tylko że rzadko który temat stworzony przez userów nie jest tam zamykany. ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO nie - czasami problemy sprzętowe są dość specyficzne - jak ktoś dobrze nada tytuł i rzeczowo opisze problem to lepszy jest oddzielny temat - bo nie wszystkim chce się wertować te zbiorcze tylko patrzą na tematy (np ja tak robię :) ). Przy czym nie chodzi to o tematy "który proc/grafa lepsza".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pomysł na nowy temat, w którym forumowicze mogli by pogadać na tematy nie związane z: grami, sprzetem, CDA, itd. Wolny temat o "wszystkim". Tak, żeby można było luźno pogadać a nie zadać pytanie, odpowiedzieć, lub wyrazić opinie. Co wy na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pomysł na nowy temat, w którym forumowicze mogli by pogadać na tematy nie związane z: grami, sprzetem, CDA, itd. Wolny temat o "wszystkim". Tak, żeby można było luźno pogadać a nie zadać pytanie, odpowiedzieć, lub wyrazić opinie. Co wy na to?

klik

Można tu pogadać o wszystkim. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Ale' date=' ale ... od reki Ci mogę ustawić coś zabawnego .... :twisted:[/quote']

Nie ustawiajcie tylko tytułów naukowych. Po tym jak Andrzej został doktorem honoris causa ktoś mógłby poczuć się urażony!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze wprowadziliscie od niedawna reklamy na forum - wiem, ze macie z tego zyski, ale troszke to przeszkadza. Ale tylko troszke, wiec nie truje juz d*py na ten temat. ;)

I pytam sie po raz n-ty - czy na pewno nie macie zamaru zrobic "malego" liftingu layoutu forum? DTP z CDA napewno by cos zmontowalo ciekawego. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pomysł na nowy temat, w którym forumowicze mogli by pogadać na tematy nie związane z: grami, sprzetem, CDA, itd. Wolny temat o "wszystkim". Tak, żeby można było luźno pogadać a nie zadać pytanie, odpowiedzieć, lub wyrazić opinie. Co wy na to?

klik

Można tu pogadać o wszystkim. :)

Moge się założyć że Wolusowi1 chodziło o to żeby stworzyć ogolny temat o wszystkim , a nie wszystko podzielić na oddzielne tematy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pomysł na nowy temat, w którym forumowicze mogli by pogadać na tematy nie związane z: grami, sprzetem, CDA, itd. Wolny temat o "wszystkim". Tak, żeby można było luźno pogadać a nie zadać pytanie, odpowiedzieć, lub wyrazić opinie. Co wy na to?

klik

Można tu pogadać o wszystkim. :)

Moge się założyć że Wolusowi1 chodziło o to żeby stworzyć ogolny temat o wszystkim , a nie wszystko podzielić na oddzielne tematy

Ale jatam wole żeby zostało tak jak jest

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge się założyć że Wolusowi1 chodziło o to żeby stworzyć ogolny temat o wszystkim , a nie wszystko podzielić na oddzielne tematy

A mnie się zdaje, że Wolusowi1 chodziło o coś na kształt chata.. a IMHO chat nam niepotrzebny.

Szkoda, ze wprowadziliscie od niedawna reklamy na forum - wiem, ze macie z tego zyski, ale troszke to przeszkadza. Ale tylko troszke, wiec nie truje juz d*py na ten temat.

Wot? o0 Aż wyłączyłem AdBlocka i rzeczywiście - są ^^ A wszystkim, których męczą proponuję instalację tego rozszerzenia ;) (wtyczka dla Firefox'a żeby nie było.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Od pewnego czasu jest dostępna długo wyczekiwana trzecia wersja phpBB - czy skrypt tego forum będzie do takowej wersji uaktualniony? Z tego co czytałem - forum mogłoby zyskać trochę sprawności i ogólnej wygody w poruszaniu się po nim.

Bzz bzz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu jest dostępna długo wyczekiwana trzecia wersja phpBB - czy skrypt tego forum będzie do takowej wersji uaktualniony? Z tego co czytałem - forum mogłoby zyskać trochę sprawności i ogólnej wygody w poruszaniu się po nim.

Gdzie? Bo gdzie bym nie spojrzał, wszędzie są Bety. Nawet na stronie twórców tego skryptu. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna by zalozyc temat odnosnie kultowych gier (Unreal, Fallout, Setlers).

Moze cos w stylu ankiety tak aby FPS byly osobno a RPG osobno bo nie sposob porownywac gier z osobnych gatonkow(kazdy lubi cos innego).

Dobrze by bylo aby byly tam informacje czym sobie zasluzyly na uwage, czy mozna jeszcze je dostac w jakims sklepie i standardowo o co w nich chodzi,kto jest ich tworca itp...

Gracze wypowiadali by sie na ich temat (co o nich wiedza i takie tam- co o nich sadza...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem zanim rzucisz propozycję tematu dobrze rozpatrz się na Forum - na początek proponuje przejrzenie działu Komentarze i pobawienie się opcja "szukaj" z użyciem własnych propozycji jako słów kluczowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Qn'ik by się zarejestrował xD Pisze jako gość, moderuje jako gość...
Chyba w „Gościu niedzielnym”. Qn’ika nie ma na forum od czasu ofensywy Napoleona na Moskwę. Podpis „gość” oznacza, że jego konto zostało skasowane, zostały tylko posty.
I avatary: max. 100x100 pixeli
albo jeszcze lepiej tysiącpińcet na dwadziewińcet. A potem będziecie płakać, że forum kuleje. BTW, radzę zmienić obrazek w sygnaturce, 150 kb to co najmniej o rząd za dużo niż jest na tym forum dozwolone. To taka dobra rada, zanim przyjdzie admin i wyrówna.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...