Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 7/2009

Polecane posty

Ceville tak czy inaczej kiedyś do cda trafi i to z tłumaczeniem EGM także ja się już teraz cieszę.

W Moorhuhna się kiedyś zagrywałem, jeśli dalej trzyma ten sam poziom to dziękuję bardzo za miłego relaksatora :)

Rise & Fall: Civilizations at War ściągnąłem gdy osiągnął status gry darmowej. Odpaliłem, popatrzyłem, wyłączyłem.

Poczekam na zupę i drugie danie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, drugi pełniak będzie FPS'em z drugiej WWII. Boję się.

Bo z jednej strony wiele znamienitych FPS'ów było, n. CoD, CoD II, MoH.

Ale było też i duuużo kaszanek. Broń boże każdej części Mortyra, a tym bardziej Wilczego Szańca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w wiele wersji:Zwariowanego kurczaka i się nie zawiodłem na nich po prostu każda była inna w jednej grało się w piłkę a w innej robiło się coś jeszcze innego ale w te wersje z czystego serca muszę powiedzieć, że nie grałem ale na pewno zagram!(byle by mnie tak wciągnęła jak pozostałe części)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszelakie MoH'y bym nie liczył za bardzo. Zważcie na to, że tego typu gra byłaby pełniakiem numer jeden. Mortyry i inne Szańce też raczej odpadają, bo zakładam że byłyby jako trzeci pełniak. Coś mnie tak dziwnie kości swędzą że będzie pierwsza część Brothers in Arms. Ale to się okaże :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ciężko? Z tego co widziałem to Ubi sprzedawało już swoje gry do czasopism. Bo o ile się nie mylę to takie gry jak PoP: Piaski Czasu, Beyond Good & Evil czy wszelakie Raymany wychodziły właśnie od Ubi. Nie traćcie wiary, będzie dobrze :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń boże każdej części Mortyra, a tym bardziej Wilczego Szańca.

Idź ty wykrakałeś!

Pełniaki - nie powiem - cienizna. Może się podobać. Ale nie mnie wybaczcie. Czwarty pełniak - sam nie wiem. Mam nadzieję, że nie będzie to Ceville. Chętnie zagram, ale w przyszłym miesiącu. Teraz mam "natłok zajęć. Kończe War3 gram na Battle.net i kupie GI. Ciężko będzie wpakować Ceville.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nic porywającego, Rixe and Fall było całkiem niedawno w Biedronce za 9,99 w wersji box, Mortyr III :down: nadal zalega na sklepowych półkach czego nie zmieniły nawet promocje w media markcie. Liczę na ostatniego pełniaka, jedynie ON może mnie przekonać do zakupu lipcowego cda :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Mortyra, no cóż... nie wiem sam co mam napisać bo mnie zatkało. Nigdy bym nie pomyślał, że gry od CI wylądują na coverze CDA. Ehhh szkoda... grałem w to kiedyś ale ta gra nie jest warta nawet swojej ceny (20zł). Szkoda.

A co do trzeciego pełniaka, który ma być najlepszym z zestawu, radzę wam żebyście się nie nastawiali na nie wiadomo co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście, pełniaki nie porywają. Mortyr to się jedynie do kaszany nadaje. Ale rozumiem... kryzys, więc i na licencje mniej kasy ;)

A tak na serio, to mi to w sumie lotto jakie są pełniaki. Ostatnią grę z CDA zainstalowałem jakieś pół roku temu. Ważne, że teksty są na niezmiennym, wysokim poziomie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie słabo, Mortyr 3. "Tylko nie gierka City Interactive" - sobie myślałem, a tu.....

W chwili obecnej tylko ten Rise of Fall jest dla mnie godny obczajenia,

reszta bardzo słabo.

Mam tylko nadzieję, że najlepszy, pierwszy pełniak rzeczywiście będzie the best, jak nie to będzie to chyba najsłabszy numer, od jakiegoś czasu.

Widać kryzys...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie pełniaki słabiutkie. W Rise and Fall nie zagram (nie przepadam za strategiami). W Mortyra może, ale nie gwarantuję. Kurczaka pewnie odpalę bo lubię platformówki. Mam nadzieję, ze ostatnia pełna wersja będzie dobra.

Ehh. Dobrze, że mam w co jeszcze grać (dwa dni temu zacząłem grać w King's Bounty : Legenda więc na nudę nie narzekam :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie działacie mi na nerwy was nie rozumiem. Przy praktycznie każdej dyskusji wypowiadacie się (mówię teraz o ogóle) że kupujecie CDA tylko dla tekstów, że nie obchodzą was pełniaki, że to tylko dodatek do pisma itd. Kiedy jednak przychodzi co do czego, i zaczynają się przecieki, to zaraz zaczynacie płakać, jakie to CDA okrutne, i jakie beznadziejne gry dają. Zdecydujcie się co do swoich poglądów, bo jak na razie to śmiesznie wygląda :dry:

Ja tam mam do Mortyra 3 stosunek neutralny (mimo że raczej kupuje CDA dla gier). Na razie mam w co grać, więc raczej tego nie włączę. Nie przeczę - może kiedyś zagram. Zwłaszcza że z tego co słyszałem jest to jedna z lepszych gier od CI na silniku Chrome'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwariowany kurczak Moorhuhn: Poszukiwacze zaginionego kurczaka

Rise & Fall: Civilizations at War PL

Mortyr III: Akcje dywersyjne

Pierwsza i trzecia gra jak dla mnie odpadają. W FPS zwyczajnie nie grywam (zdarzyło się kilka razy w CS'a, ale fanem tego gatunku nie jestem. Kurczak Moorhuhn to też nie dal mnie, ale rozumiem, że są inni, którzy lubią. Było wiele strategii i ciekawych rpgów ostatnio więc jakby nie było redkacja pomyślała o ludziach jak ja, a teraz chce dogodzić innym:). Hehehehe

Zostaje mi tylko Rise & Fall. Zobaczymy.

Zobaczył bym na coverku chętnie jakieś miłe dla oka RPG, jakiś Baldur's Gate albo Planescape : Torment ACH!!!! to by było coś.

O tak. Baldurs Gate'a. Ach!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...