Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 7/2009

Polecane posty

Numer (moim zdaniem) ma dwa dobre pełniaki: Ceville, a także Rise & Fall.

W Kurczaka M-coś tam nie grałem i nie zamierzam, a po wielu recenzjach Mortyrów nie mam ochoty na żadnego. Never, ever. Poza tym nie lubię Fps'ów, więc tym bardziej.

Pełniaki nawet niezłe, choć dla mnie żaden, ale szanuję to że są inni i pewnie im się podobają.:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze że mile mnie zaskoczyliście pełną wersją Call of Juarez.Wkońcu mialem okazję pograć w tego fpsa:D Oby tak dalej.Zaskakójcie mnie i reszte czytelników jeszcze innymi ciekawymi peniakami.Brawo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę się jak inni i tysiąc razy powtarzał i powiem, że kupię CD-A dla samego przeczytania.

Ale my tu chyba oceniamy jakość pełniaków, nie? A te, oprócz Ceville, są kiepskie. Trudno, nie spodziewałem się wielkich hitów. Ale lekko się zawiodłem nad poziomem pozostałych wersji.

Dobra, nie będę marudzić i się jeszce udzielać na temat cover'ka do lipcowego numeru CD-A, bo fajne recki czekają :miner: .

Ceville tani nie jest, wiec to w pewnien sposob wyjasnia jakosc reszty pelniakow. Poza tym mamy wakacje, gdzy zawsze jest lekki dolek pelniakowy, oraz kryzys.

Radze sie cieszyc tym, co jest...

Smuggler. to trochę jak groźba brzmi! ;) Albo wiesz coś czego my nie wiemy albo w 8/2009 czeka nas jako pełniaki Pasjans Delux, Kurka Wodna oraz jako głowny pełniak ET :)

Akurat bedzie na odwrot, bo szykuje sie zacny zestaw, ale ja po prostu przypominam, ze w kryzysie nie ma co oczekiwac na fajerwerki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strach pomyśleć, co w Smugglerowych ustach znaczy "zacny". Poczekamy, zobaczymy - liczę na pozytywne zaskoczenie. :happy:

A właśnie: Od czego to zależy, że w jednym miesiącu jest kilka dobrych pełniaków na raz, a w następnym numerze same średniaki?

A ty miej srednia 5,8 na koniec roku a nie jakies tam podrzedne 3 z kawalkiem...

W zeszłym roku miałem! I co? Też MoH:AA nie daliście :tongue: Oszusty! :woot:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skusiłym się na Mortyra III ale nie widze o nim pozytywnych komentarzy :/ Może go kiedyś zainstaluje i mimo tych opini sie jakoś skusze na niego

Pamiętaj, że najbardziej liczy się SWOJE zdanie, jeśli masz coś oceniać, to że akurat słyszałeś niepochlebne komentarze to nie znaczy, że może Ci się nie spodobać. Zawsze warto sprobować, a noż widelec miła niespodzianka się zdarzy :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceville - przyjemna przygodówka, dobrze się w nią grało.

Mortyr III: Akcje Dywersyjne - średni FPS, ale nie najgorszy.

Rise & Fall: Civilizations at War - tu już lepiej, bardzo dobra gra dla mnie [nie jestem wymagający].

Ale i tak kurczak wymiata w tym miesiącu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna gra, którą chciałem sprawdzić u siebie to był Mortyr. Ale niestety- nie działa :( wszystko ładnie się odpala, ale już w menu głównym jest kursor myszki, ale... NIE DZIAŁA! Nie chce się ruszyć! Nie drgnie ;P pozostaje jedynie restart komputera... nie ładnie z waszej strony...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A komp spełnia wymogi?

Mortyr - słabiutki. Dla mnie max 3+/10, w porywach 4. Dziwie się, że u Was dostał aż 5. ; ) Ceville świetny. Dobrze, że daliście poradnik, bo ja w przygodówkach jestem straszliwie cieniutkich, nawet w takich łatwych. W resztę nie grałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardzo chciał żeby w cda znalazły się darmowe battlefounds, można by zrobić specjalny numer w którym właśnie ta darmowa waluta do battlefield heroes by się znalazła :) . Nie wiem w sumie czy to odpowiedni temat no ale chyba mi wybaczycie.

Ps. Przy okazji skoro to mój pierwszy post na forum to witam wszystkich. :no:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi nawet Motyr nie wlazł :) Nie wiem czy mam się cieszyć czy płakać?

A mi wlazł :) IMO ani to ani to, wszak daje on radę, nie jest najgorszy i popykać można śmiało ale przynosi on mało satysfakcji z przechodzienia etapow a miodność to chyba najważniejsza jest!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nawidze platformówek i myśle, że ten kurczak to słaby pomysł był.

To, że ty nie lubisz, nie oznacza że gra jest słaba. Ja nie cierpię FPSów, a muszę je przeżyć bo większosć graczy je uwielbia :)

Kurczak i Ceville to fajne gry, niestety chyba Ceville nie ukończe bo mi się tak wiesza, że cierpliwość mi się skończyła. Może będzie jakiś nowy patch.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nawidze platformówek i myśle, że ten kurczak to słaby pomysł był.

To, że ty nie lubisz, nie oznacza że gra jest słaba. Ja nie cierpię FPSów, a muszę je przeżyć bo większosć graczy je uwielbia :)

Kurczak i Ceville to fajne gry, niestety chyba Ceville nie ukończe bo mi się tak wiesza, że cierpliwość mi się skończyła. Może będzie jakiś nowy patch.

Jaki masz komputer?? Bo nie chce instalować Ceville jak będzie mi sie zawieszac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nawidze platformówek i myśle, że ten kurczak to słaby pomysł był.

To, że ty nie lubisz, nie oznacza że gra jest słaba. Ja nie cierpię FPSów, a muszę je przeżyć bo większosć graczy je uwielbia :)

Kurczak i Ceville to fajne gry, niestety chyba Ceville nie ukończe bo mi się tak wiesza, że cierpliwość mi się skończyła. Może będzie jakiś nowy patch.

Jaki masz komputer?? Bo nie chce instalować Ceville jak będzie mi sie zawieszac.

cd2e8400, 4gb ram, gf6600 (jeszcze), płyta główna asus p5qe, vista 64bit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najbardziej mnie zaskoczył Ceville - na ogół nie gram w przygodówki, jednak ta gra zachęciła mnie, abym lepiej zgłębił ten typ gier, bo po ukończeniu gry, nadal mam ochotę na jakąś dobrą przygodówkę tego typu. :) Najgorzej chyba wypadł Mortyr, jak lubię FPS'y, ten typowo nie przypadł mi do gustu. W grze wieje nudą na całego i to praktycznie ją zabija. Tyle ode mnie o pełniakach, reszty nawet nie przejrzałem. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...