Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 7/2009

Polecane posty

Chyba należę do 0,(0)1% czytelników, którzy cieszą się z Mortyra w CDA... A tak szczerze, skoro ten Zwariowany Kurczak jest bonusem, to jak zakwalifikować Mortyra? W każdym razie, w takim tempie, następny pełniak to kaszana :klaszcze: .

A CDA z kryzysu wyszło całkiem dobrze, tutaj państwa bankrutują, wielkie koncerny, a spadek CDA? 6 procent.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie narzekam, źle nie jest. Kurczaka odpalę, bo lubię platwormówki, Rise & Fall być może odpalę, bo nawet lubię RTSy, a Mortyra na pewno nie odpalę, bo nie lubię strzelanek wojennych i nie odpaliłbym nawet Call of Duty 4, gdyby się na coverze znalazło. Nie rozumiem tylko, czemu Mortyr jest drugim pełniakiem (moim zdaniem, powinien być trzecim), ale nic to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie rozumiem podejścia sporej ilości użytkowników. Ja CDA kupuje głównie dla tekstu, DVD to tylko dodatek. Kiedyś gdy czytałem pare lat temu recenzję Fable, pomyślałem sobie "kawał porządnej gry :)". Zapomniałem o niej a tu siup... Jest w Ekszynie i wspomnienia powracają. Tak samo było ze Świątynią Pierwotnego Zła (która trochę mnie zawiodła), Loki i Spellforce 2. Dajcie szanse tym grą, bo ja dam! Bez względu jaki nie będzie główny pełniak KUPIE CDA bo ma najlepsze teksty w branży!

Idźcie dobrą ścieżką, nie schodźcie na drogę Antyfańską :down:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, w Serious Sama grałem z przyjemnością, Quake 3 też mi się nawet podobał. Po prostu nie lubię takich wojennych klimatów (przez "wojennych" należy rozumieć klimat autentycznej wojny, a nie jakiejś wojny sci-fi z kosmitami. to jednak coś innego, nie uważasz?). Ale fakt, strzelanki nie należą do moich ulubionych gatunków. (ale nie są przeze mnie znienawidzone, tak, jak sportowe i managery)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu, szykuje się jakaś gruba ryba (przecieki).

Co prawda, też uważam, że cover nie jest najważniejszy, tylko lektura pisma.

Ale się ekscytuję.

Mnie z kolei tylko troszkę, ale jednak, irytuje postawa ludzi, którzy mówią, ze pełniaki nie są najważniejsze, że nawet jeśli dadzą najgorszy z najgorszych zestawów, to i wy tak będziecie czytać, ze płytki Wam w ogóle niepotrzebne.

Racja, ale chyba ucieszylibyście się na widok naprawdę porządnego pełniaka w CD-A. Może to też pójść w drugą stronę.

Racja, żeby nie biadolić na to, jakie te pierwsze odgadnięte gry są złe, ale no chyba każdy ma prawo marudzić, bo w końcu CD-A jest znane nie tylko ze swojego fenomenalnego stylu, ale też i z przynajmniej dobrych pełnych wersji zapewne nikt nie chciałby, żeby ten stan się zmienił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Simi bardzo madrze powiedzial, gry dodawane na coverze sa jedynie dodatkiem do CD-Action. Magazyn ten kupuje sie dl tekstu nie dla dodatkow. To nie jest jakies czasopismo dla pan, ze kupisz, bo fajne rękawiczki są jako dodatek. CD-Action tworzą redaktorzy, a nie pełniaki. Jezeli chodzi o pelne wersje na ten miesiac na razie nie wyglada to zbyt rozowo, ale ja sie tym za bardzo nie przejmuję, i tak przewaznie gram w 1 pelniaka z covera, ale w tym miesiacu jak na razie sobie odpuszcze:D, chociaz poczekajmy na trzeci tytuł, jezeli będzie to wywolywane Ceville, to pogram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać. Główny pełniak to będzie coś mocnego (gothic, oblivion, TDU) pewnie jakaś gra z ocena 8/10. Tym bardziej że za te licencję raczej dużo nie płacili (jak nie jakąś płatformowka, to gra darmowa)

To ,ze gra jest FREEWARE to nie oznacza, ze mozna ja za friko wrzucic na cover. Jest freeware dla indywidualnego odbiorcy, pisma musza placic za licencje na publikacje. I to nie pare zlotych wcale...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie zdażyło mi się podczas kupowania mojego ukochanego

czasopisma żebym pierwsze co zrobił to spojrzenie na gre. Jest to dla

mnie sprawa na ostatnim miejscu ponieważ bardziej interesują mnie :

-Recenzje.

-Sprzęt.

-AR.

I myślę że większość czytelników kupuje CD-ACTION nie tylko dla gier :happy: . Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- cena papieru kupowanego za euro wzrosła o te 40% w czasie pół roku

- ceny licencji na gry wzrosły o te 40% w czasie pół roku

- ilość przychodów z reklam spadła DRAMATYCZNIE

Właśnie, sytuacja finansowa na świecie, a my tylko tracimy przez kursy walut. Ale nic, trza "ekszynka" kupować, bo jak każdy się odwróci plecami, i zaprzestanie pismo kupować, to pętla się zaokragli i zwiększy po prostu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ,ze gra jest FREEWARE to nie oznacza, ze mozna ja za friko wrzucic na cover. Jest freeware dla indywidualnego odbiorcy, pisma musza placic za licencje na publikacje. I to nie pare zlotych wcale...

Wiem o tym dobrze (miało się ekonomię na studiach). Wydaje mi się jednak, że takie licencję są tańsze niż innych gier na których twórcy mogą jeszcze zarobić poprzez normalną dystrybucję. Sam na inny forum stwierdziłes że głowy pełniak kosztował dość dużo, tak więc mam nadzieję że cena będzie adekwatna do jakości.

Ps. pisze z opery mini więc przepraszam za jakieś błędy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ten trzeci pełniak to będzie Team Fortress 2 albo Red Orchestra lub chociażby Killing floor?

W marzeniach :happy: . A jakby już miały być te 3 to wolałbym Red Orchestra :cool: .

Wszyscy dalej płaczą o te pełniaki.CDA kupuje licencje na te gry specjalnie dla WAS czytelnicy , a wy wybrzydzacie :/.

Jak wam się nie podobają pełniaki to nie musicie ich instalować i przestać płakać :dry: .

End of the Topic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EzioPL

Zgadzam się z Tobą w zupełności.Ja osobiście CD-Action kupuję dla zawartości :happy: a nie dla gierek.To że w ogóle jakieś dołączają to się powinniście cieszyć a nie...Pewnie byście chcieli nowości,które kosztuja ponad 100 zł.(Ciekawe ile by wtedy gazetka kosztowała)

P.S."Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również kupuje CD-Action nie dla gier dodawanych na płytce, lecz dla przyjemności czytania całego czasopisma, wraz z panującym w nim klimatem. Ale czasami miło jest być zaskoczonym takimi pełniakami jak Fable, Two Worlds czy Call of Juarez, pomimo że mam te gry w swojej kolekcji to po zobaczeniu ich w gazetce ( użyłem tego słowa bo czasopismo już wcześniej wymieniłem :) i tak je jeszcze raz zainstaluje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak Ceville... fajnie :happy: przygodowek nigdy za wiele. a pozostale pelniaki - Mortyr III troche niepotrzebny, R&F - rts, wiec odpada... ale powiedzmy sobie szczerze - nie lepiej po prostu olac niechciane tytuly zamiast narzekac? mnie tak naprawde wystarczy ponad 100 stron czytania i jeden Ceville :kiss:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na okres wakacyjny pełniakowo całkiem nieźle. Ceville + EGM jak dla mnie miodzio. Ciekawe czy będzie recka polonizacji Ceville (joke:)). Mortyr aż taki zły nie jest jak go malują więc na pewno też znajdę na niego czas. Myślałem, że po Call of Juarez kolejny fps będzie dopiero na jesieni a tu miła niespodzianka. Rise & Fall dam drugą szansę choć nie liczę na dłuższy romans z tą grą. Patrząc na sytuację na rynku i to, że najlepsze pełniaki są pod koniec roku ten numer wypada całkiem pozytywnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...