Skocz do zawartości
Smuggler

CD-Action 01_2020 - zawartosc

Polecane posty

Będę o to pytał być może pod każdym takim tematem. Dlaczego od pewnego czasu redakcja odeszła od wrzucania pełnej zapowiedzi na forum i wrzuca tylko odnośnik do tego co na stronie. Wygląda to tak jakby forum zaczęło być traktowane kompletnie po macoszemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy od lat, to nie wiem. Ale od długiego już czasu, to na pewno. Niedawno jeszcze, były wrzucane pełne zapowiedzi w tematach. Mam wrażenie natomiast, że sam magazyn jest traktowany, sam nie wiem jak to określić. Jednak gorzej, coraz gorzej. Czasy, kiedy z niecierpliwością czekało się na kolejny temat z zapowiedzią nowego numeru dawno minęły. Coraz mniej chce mi się zaglądać, żeby zobaczyć link zamiast zapowiedzi. I poza tym miało być taniej bez płyty, jest za tyle samo i z nikomu nie znanymi śmieciogierkami. O formacie i papierze nie ma co nawet wspominać, bo jak jest każdy widzi. Ogólnie to pisma już nie kupuję. W obecnej formie nie jest warte zachodu.

A co do forum, to myślę, że to po części bezpośrednie następstwo rzeczy, o których pisałem. Chociaż nie tylko oczywiście. Obecnie w takich tematach to chyba piszą (bez ładu i składu) jacyś spamerzy. Piszę chyba, bo poblokowałem te konta. A moderacja nic z tym nie robi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2019 o 19:09, PaulPGR napisał:

Będę o to pytał być może pod każdym takim tematem. Dlaczego od pewnego czasu redakcja odeszła od wrzucania pełnej zapowiedzi na forum i wrzuca tylko odnośnik do tego co na stronie. Wygląda to tak jakby forum zaczęło być traktowane kompletnie po macoszemu.

Żebyś wszedł i nabił wyświetlenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Scouser napisał:

Na stronie kody nie ale w piśmie już jest e-mail, na który trzeba pisać.

Moje niedopatrzenie, a już zacząłem na fb wiadomość wysyłać. Dzięki wielkie! :)

EDIT: Moja wina, moja wina... Pominąłem taki istotny krok jak ten link:

https://bitdefender.pl/rejestracja/?fbclid=IwAR29Nbq9xytULDDBjnlvXVRSfewUfdM_3KQMJfdtyg1Mfej-JnfHT8MfEYo

Podsumowując otrzymałem kod do cdaction, otrzymałem kod do bitdefendera, ale nie wprowadziłem go na powyższej stronce gdzie ponownie otrzymuje się tym razem ostatni już działający kod do samej apki.

Pozdrowienia ;-) 

PS: I dzięki raz jeszcze szybkiej reakcji czuwających na FB

Edytowano przez Rebeliant
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Scouser napisał:

ja się zastanawiam czemu do tej pory nie naprawiono godzin, w których są pisane posty...

Obiecano się tym zająć i dalej jest zepsute.

Jest pewne wyjaśnienie tego faktu, ale chyba nie wolno jeszcze o tym mówić... W każdym razie doradzam jeszcze trochę cierpliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...