Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Battlefield (seria) v.1

Polecane posty

Gość laos(krzychu231)

A czyzby Black Hawko Down(Helikopter w ogniu) nie bylo o wojnie w Somalii. Zdaje sie ze tak.

A co do BF:V to nie gralem i nie mam o niej zdania. Po za tym nawet nie gralem w BF (nie pamiętam ale cos z 1942 czy jakos tak) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co z tego, ze 'helikopter w ogniu; opowiadal o przygodach wojsk US? przeciez Delta Force i Battfield to dwa zupelnie rozne rodzaje fps'ow, wiec zdaje mi sie, ze takowe pole bitwy byloby ciekawe 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz gralem w bf vietnam. Calkiem ciekawy powiedzialbuym nawet ze za***isty. tylko paru rzeczy mi w nim zabraklo :? . AI jest swietnie dopracowane map sa prawie perfekcyjne .

Grający w BF 1942 już przy pierwszym uruchomieniu BF Vietnam będą się czuli jak ryba w wodzie. Niemalże cały interface jest identyczny jak w przypadku starszego brata. Górny pasek ekranu zajmują skróty do komend radiowych które są bardzo podobne. Różnice tkwią w tym, że pod jednym klawiszem mamy kilka komend, nie musimy tj. kiedyś pamiętać wielu kombinacji, teraz wszystko zależy od ilości kliknięć w określonym czasie np.: pojedyncze kliknięcie F1 spowoduje uaktywnienie komendy Affarmativ, natomiast szybkie dwukrotne - Negativ. Dodano również takie komendy jak Thank You, Sorry itp. Również dolny pasek nie różni się zawartością. Znajduje się tam standartowo pasek energi (HP), ilość amunicji, magazynków. Praktycznie jedyną zmianą jest wygląd mini mapy a właściwie jej kształt. Tym razem jest ona w kształcie rombu, ale tak naprawdę nie ma to większego znaczenia. Dużo więcej do powiedzenia ma wprowadzona mapa 3D, którą domyślnie uaktywniamy guzikiem Q. Pozwala ona na lepsze rozeznanie w terenie. Na całej przestrzeni pojawiają się punkty przedstawiające Twoich kompanów, flagi oraz co najważniejsze - odległość jaką należy przebyć aby do danego obiektu się zbliżyć. Dzięki temu realnie możemy ocenić nasze szanse na otrzymanie szybkiego wsparcia czy też lepiej wybrać kolejny cel ataku. Drugą zmianą jest wprowadzenie modeli postaci dzięki czemu możemy wybrać wygląd kierowanej przez nas postaci oraz model twarzy. Minusem jest to, że autorzy w ogóle nie pomyśleli o graczach tworząc miejsce na ksywkę właśnie nad tymi modelami, a jako, że miejsce na nią jest tam ograniczone także nasza ksywka może być krótsza niż w przypadku BF 1942 i pojawia się przez to wiele problemów dla graczy o dłuższych nickach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem już i jestem troche zawiedziony ta grą niby nowe mapy, bronie, pojazdy inne środowisko jednak szkoda że tryb singel player jest tak cienki myślałem że będzie fajnie se pograć w singlu a tu taka nie miła niespodzianka :? szkoda gadać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem już i jestem troche zawiedziony ta grą niby nowe mapy, bronie, pojazdy inne środowisko jednak szkoda że tryb singel player jest tak cienki myślałem że będzie fajnie se pograć w singlu a tu taka nie miła niespodzianka :? szkoda gadać

ja sie ciesze,ze w shooteru online'owym, jest jakikolwiek tryb single...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem już i jestem troche zawiedziony ta grą niby nowe mapy, bronie, pojazdy inne środowisko jednak szkoda że tryb singel player jest tak cienki myślałem że będzie fajnie se pograć w singlu a tu taka nie miła niespodzianka :? szkoda gadać

Ty się ciesz, że w ogóle masz tryb single...........w końcu w większości takich gier (chociażby ET) jest przeznaczonych TYLKO dla trybu multi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem już i jestem troche zawiedziony ta grą niby nowe mapy, bronie, pojazdy inne środowisko jednak szkoda że tryb singel player jest tak cienki myślałem że będzie fajnie se pograć w singlu a tu taka nie miła niespodzianka :? szkoda gadać

Ty się ciesz, że w ogóle masz tryb single...........w końcu w większości takich gier (chociażby ET) jest przeznaczonych TYLKO dla trybu multi

E tam ja mam stałe łącze i se codziennie pykam z 2 godzinki w wolfa i jest gites :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Ja natomiast się nie zgodzę i powiem, że jest to najgorsza ze wszystkich części battlefileda... Nie dość, że boty mają troszkę przesadzoną celność i lecąc śmigłowcem uda się nam polatać nad wrogiem maxymalnie 10 sekund, a potem po wyskoczeniu i otwarciu spadochronu dostajemy troszkę kg. ołowiu w locie. No to jeszcze kod sieciowy jest maxymalnie schrzaniony. Żeby serwer miał lagi, to już chyba lekka przesada... W takiej grze. Grafika rzeczywiście ładna, chociaż w porównaniu z np. o wiele lepszym wg. mnie desert combatem 0.7 nie jest aż tak rewelacyjna. No co tu będę dużo pisał. PO PROSTU MI SIĘ NIE PODOBA...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andoreyo

B:V jest grą na tyle charakterystyczną, że należy ja traktować na dwa sposoby :

1. Single

2. Multiplayer

ad.1

Dla mnie porażka. Boty na średnim poziome koszą z odległości 0,5 km albo strzelają plecami (nie da sie ich zajść od tyłu). Po prostu tragedia. Dla mnie ocena za singla 5/10

ad.2

Piękna sprawa ! Przepiękne pojedynki! To na pewno nie ET, ale i tak super gra. Za gre w sieci ocena - 9+/10

Po krótce :

mapy 8/10 - jakieś takie niewyważone

bronie 7/01 - amerykanie sa z góry na lepszej pozycji

pojazdy 10/10 - bez komentarz

Szkoda tego że nie wywazyli tej gry. A tak dałbym jej ocenę 8 może 9

pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sister_machine_gun

A co z pułapkami ? W jaki sposób one działają ? Nie chodzi mi tu o miny lecz o tzw. Bambusowe "wilcze doły". Czy owe posiada tylko NVA czy też i Amerykanie ? I w jaki sposób się je konstruuje (za dużo ET, tak zdecydowanie :wink: ) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dark Rider

Muza!!! panowie ta muza!!! Świetnie się jedzie słuchając tych różnych kawałków w radiu. Aż chce się walczyć :) Poza tym czuje lekki niedosyt tych pojazdów, jeepów i transporterów się żadko używa bo teraz stał się bardzo pagórkowaty. Cóż ale za to helikoptery coś świetnego. Moim zdaniem jest to porządna gra o Vietnamie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Trudno się niezgodzić - muza jest świetna, ale niestety nijak ma się ona do grywalności... Co z tego, że jest świetna, skoro cała reszta (NA SINGLA) jest do bani... I jeszcze wydaje mi się, że śmigłowcami lepeij latało się w DESERT COMBAT 0.7 full...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość peightter

CO???? Unreal lepszy od bf:v?!?!?! Nie sluchac tego nietrzezwego pana ludzie. BFV po prostu rzadzi i tam jakis unreal z kosmicznymi wymyslonymi beznadziejnymi broniami w zadnym stopniu nie dorownuje bf'owi! Ta gra zadzi! Wszytstkim zainteresowanych zapraszam na www.bobclan.com (strona klanu do ktorego naleze :D:D:D w membrs jestem wpisany jako the kid)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Gratulujemy Ci tego, że należysz do klanu, ale wydaje mi się, że każdy ma prawo wypowiedzieć swoją opinię... Mi np. BFV się w ogóle nie podoba - nie tylko na singla, ale również w zakersie multi (mam na myśli LAN dla 3 graczy - fakt, że nijaki to multi, ale...). Nie to, że wolę gry z "kosmicznymi gunami", ale wydaje mi się, że np. Desert Combat pod względem ogólnego doznania o wiele przewyższa BF:V (w trybach, o których mówiłem ofkoz :D). Co do kwestii audio, to nie będę się sprzeczał, bo rzeczywiście ta w "Vietnamie" jest wypas :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość peightter

Trzech playerow to nie zbyt duzo, no a poza tym gdzie w unrealu taktyka? Tam wygrywa ten kto wiecej skacze i biega na boki a w bfv liczy sie spryt i celnosc! A i jeszcze pewnie z nikim teamplaya nie grales a to najwiekszy urok tej gry... nie mowie ze unreal jest zly ale ogolnie nie podobaja mi sie takie "powymyslane" pojazdy itp itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Grałem w teamplaya, ale w CS'a :D Pod względem multi (sami żywi gracze) to rzeczywiście battlefield może być lepszy od UT2004, ale w kwestii singla, to UT2k4 na pewno bierze górę, bo oferuje nie-cheatujące boty i dużo trybów rozgrywki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dark Rider

Niby przewaga była amerykanów choć i tak im coś nie szło zbytnio łatwo. :roll: A co do tego moda to już chyba starczy tych gier o wojnie w Somalii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość peightter

No panowie, SUKCES! Pacz 1.1 wyszedł i można zobaczyć teraz "innego" battlefielda! Co do recenzji z CDA zupełnie się nie zgadzam ponieważ USA pod żadnym względem nie przewyzsza NVA! Jak dla mnie cda powinno napisać drugą recenzję bfv ponieważ gra się w tę grę teraz całkiem inaczej!

Mam na myśl że nie będą nas już denerwować n00by i spawnkillerzy w helikopterach! Dlaczego? Wyminie tu kilka rzeczy które wnosi ze sobą nowy pacz 1.1 :

- Jedna nowa mapa

- Dwa nowe helikoptery

- Na mapie będą porozmieszczane stacjonarne karabiny m60

- M60 będzie wywierał wieksze obrażenia na śmigłowcach

- Kropka na środku celownika

- Działka MUTT będą wyposażone w rakiety samonaprawadzające (headseekers)

- Rakiety samonaprawadzające (zarówna SA-7 jak i MUTT i Phantom) będą mniej czułe na ciepło

- Zwiększona szybkość Jeepów

- Zmniejszone obrażenia działek Huey Gunship na śmigłowce Mi-8

Wymieniłem tu tylko kilka z plusów które wnosi pacz 1.1, i radzę zagrać w tę gre teraz! Czekam na wasze opinie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...