Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Battlefield (seria) v.1

Polecane posty

Gość peightter

Skoro u kolegi bfv rzęzi to znaczy że kolega nie ma tak naprawdę dobrego sprzętu ;) mi rzęzi bardzo rzadko na medium ustawieniach, a mój komp to celeron 1700ghz, 512ram, GF3 Power Pack

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja częściej gram w Battlefield Desert Combat. Jednak Battlefield Vietnam też jest dobry. Być może będzie lepiej po dzisiejszym Patchu.

Można go pobrać z:

??????????????????????????

?
?
?
?
?
?
?
.
?
.
295 MB ?

??????????????????????????

?
......................
?

? PATCH 1.2
............
?

?
......................
?

??????????????????????????

??????????????????????????

? ? EA Games
......
?

?

??????????????????????????

? ? FilePlanet
....
?

?

??????????????????????????

? ? FileShack
.....
?

?

??????????????????????????

??????????????????????????

??????????????????????????

?
?
?
?
?
?
?
.
?
.
204 MB ?

??????????????????????????

?
......................
?

? PATCH Z 1.1 DO 1.2
...
?

?
......................
?

??????????????????????????

??????????????????????????

? ? FilePlanet
....
?

?

??????????????????????????

? ? FileShack
.....
?

?

??????????????????????????

? ? FileFront
.....
?

?

??????????????????????????

??????????????????????????
Z informacji na oficjalnej stronie wynika, że będzie naprawdę o wiele lepiej. Nareszcie mają być tunele (Operation Cedar Falls).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A graliscie moze w jeszcze jednego moda do BF Vietnam a mianowicie Point of Existence? Mam zamiar go sciagnac ale slyszalem ze obecna wersja ma wyjatkowo duzo bugow chociaz rejon dzialan i sprzet wojskowy bardzo mnie kusza (wymyslony konflikt w przyszlosci w ktorym wojska NATO walcza z Rosja. Pojazdy takie jak Su-47 Berkut, RAH-66 Comanche, T-90 itp.).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to jedna z najlepszych gier! Nawet w singlu można ciekawie sobie pograć! Fajne mapy, dobry dżwięk. Dobry?! Wyśmienity!!! Ta muzyczka jest po prostu odjazdowa a odgłosy broni po prostu miód!

Że jedna z najlepszych to tak, ale że na singla?! Nieeeee... wyrabista jest na multi ale na singla sie nie nadaje (według mnie ) ;) No i tak - muzyka jest świetna ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze ja zacznę... Gierka jest fajowa, ma super oprawę audio-wizualna, wysoką grywalność. Jej największe minusy (dla mnie): trudne sterowanie pojazdami latającymi, oraz to, że gra nie jest odrazu przystępna dla początkujących BF' owców. Moja ocena: 8 - 8+/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra znacznie lepsza od swoich poprzedniczek. Jej największą zaletą jest ogromna grywalność, dużo większa niż ta z BF Vietnam. Posiada rewelacyjną oprawę audio-wizualną. Mnie najbardziej się spodobał tryb dowódcy.

Jednak nie jest to gra bez minusów. Ważniejszymi z nich jest brak tarczy po respie. Drugim poważnym błędem jest podnoszenie broni np. gram sanitariuszem i skończyła mi się amunicja, widzę ciało komandosa, podnoszę jego broń i od tej pory gram jako komandos; niedorzeczne prawda??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki RoZy :) No wiec: gra jest dla mnie super-hiper i nie moge sie od niej oderwac od czasu premiery. Eld w recenzji mial pewne uwagi co do polonizacji, z ktorymi sie zupelni zgadzam. EA Polska z reguly wibitnie partaczy polonizacje, przekreca nazwy itp. Dlatego jak zobaczylem wersje PL, zainstalowalem angielska :) Gra jest naprawde swietna i zasluguje zdecydowanie na 10/10 i jest IMO najlepszym shooterem online. Grajac raz w single natknalem sie na babole-bylem w USMC, zostalem ranny, a tu nagle podchodzi medic MEC i mnie uleczyl! Ponadto mialem na sobie mundur i wyposazenie MEC, a nadal bylem Amerykaninem! Hehehe. Moglbym sie rozpisywac dalej, ale ide grac, bo nie moge sie oderwac :) (tego posta pisze po uprzednym skorzystaniu z Alt+Tab, tak wiec lece :))c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battlefield jest swietna gra pod wzgledem graficznym. Chociasz i tak zeby gra chodzila plynnie trzeba ustawienia dac na najmniejsze, nawet jesli masz bardzo dobrego kompa. Gram w BF2 od premiery i sprawdzilem wszystko w tej grze. Na pudelku z gry pisza, ze materialy da sie przestrzlic... coz nam z kumplami z klanu udalo sie tylko przestrzelic metaloway plot ciekie drewno nie ruszysz... Swietnie grac w zespole na polu walki czuc wtedy moc tej gry, swietne wrazenia. Gre bym ocenil na 8+/10. Ma jeszcze pare bugow ktore wkurzaja np wieszajaca sie przegladarka serverow. Jesli ktos gra w pelna wersje BF2, a szuka klanu zapraszam na strone www.post-impact.eia.pl .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na początek, to witam. To mój pierwszy post tutaj.

Teraz do rzeczy. Bez dwóch zdań, BF2 to godny następca gier z cyklu Battlefield. Rzecz jasna, ma pewne irytujące błędy, które zostaną zapewne częściowo wyeliminowane przez jutrzejszy patch (1.01). Dla serii BF to zresztą normalka :wink:

A tak po prawdzie, to chciałem zjechać reckę napisaną przez Elda w najnowszym wydaniu CDA. I nie będę się tutaj czepiać subiektywności sądów, porównań BF2 z ET, zachwytów nad muzyką (IMO wyjątkowo kiepską) itp., chociaż przyznaję, że narzekań na trudności w pilotowaniu samolotów i śmigłowców nie rozumiem... Tak czy siak, w recenzji pojawiają się zwykłe błędy merytoryczne i przeoczenia, sugerujące, że autor szybko "odwalił" robotę i poszedł grać w WoWa. Konkretniej:

- brakuje info o wadliwej wyszukiwarce serwerów (odświeża listę cholernie długo, gubi filtry, a czasami po prostu wiesza grę);

- dowódca (commander) nie jest tym samym, co dowódca drużyny (squad leader) - w pobliżu commandera gracze z zespołu nie mogą się spawnować, dotyczy to jedynie squad leadera, obok którego mogą się "odradzać" gracze z drużyny (squad to maks. 6 osóB);

- w ogóle brak info o łańcuchu dowodzenia (commander > squad leader > squad members), który rewelacyjnie usprawnia grę zespołową;

- nie ma wzmianki o tym, że polska lokalizacja jest opcjonalna;

- ZERO informacji o serwerach rankingowych umożliwiających awans i odblokowanie nowych rodzajów broni (serwery te, to obok commandera, druga najważniejsza zmiana w BF2) oraz o rejestracji wymaganej do gry sieciowej :shock:

Albo ta recenzja jest beta, albo autor testując grę, miał do czynienia z jej beta wersją. Oprócz ww. niedopatrzeń, znajdują sie też w recce stwierdzenia dość kontrowersyjne (np. takie, że mechanik jest w grze właściwie zbędny), ale to już kwestia gustu.

Reasumując, dawno nie czytałem recenzji tak niekompetentnej... A co do pytania "czy BF2 to najlepszy zespołowy shooter online?", odpowiedź na nie brzmi: TAK :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Eld naprawde schrzanil recenzje, ma sie wrazenie ze napisal ja na odp****. Nie wspomnial o wielu waznych rzeczach, ktore buduja ocene BF2. Nie wspomnial o polskiej wersji ktorej wcale nie trzeba instalowac, mozna grac w angielska, natomiast polska jest taka poj*** ze wrecz moze zniechecic do zakupu gry, po prostu poj*** a nie smieszna, tak jak bylo z Far Cry`em. Eld odwalil recke na 4 strony, ale coz z tego jesli o niczym tam nie wspomnial z tych najwiekszych zmian w stosunku do serii. Niwiarygodne, ze Eld dal grywalnosci 9, a pisze ze grywalnosc jest "wrecz niebotyczna"! Natomiast ET, ktore ma IMO znacznie mniejsza grywalnoscc w porownaniu, dostalo za nia 10! BF2 jest po prostu rewolucyjnym w stosunku do serii, bylo to juz widac na pierwszych screenach i filmikach z niego. Przy BF2 BF1942 czy BF Vietnam sa poprostu niedorobionymi kaszanami, sa zupelnie bez porownania, do BF2 sie nie umywaja, maja wielka liczbe bugow, a Eld porownuje je do siebie, twierdzac ze w "BF2 grywalnosc jest lepsza niz chocby w BF Vietnam"! To tak jakby porownywac WoW i zwyklego Warcrafta. Trzeba bylo porownac chocby z ET, ktore dostalo podobna ocene. I odpowiem Ci na Twoje pytanie Eld: BF2 JEST najlepszym FPSem onlineowym mimo swoich wszelkich buraczkow! Znacznie przebija pod kazdym wzgledem ET i inne gry, chocby dlatego ze jest znacznie bardziej rozbudowany. Eld rozsmieszyl mnie do lez mowiac o wsparciu artyleryjskim "nic nie zastapi dobrze rzuconej puszki w ET" LOL!!! Po pierwsze: mapy w BF2 sa znacznie wieksze, wiec rzycze przyjemnego biegania, jesli nie umiesz latac (o wiele wiekszym prawdapodobienstwie smierci to juz nie mowie). Eld, a czy to zle ze kazda klasa moze zostac Commanderem? Dla mnie to jest super, bo jak nie chcesz juz wiecej dowodzic, albo po prstu nie umiesz tego robic na danej mapie, to rezygnujesz i grasz dalej jako zwykly wojak. Odnosnie mechanika-Eld nie wzial pod uwage tego ze ów moze sie przemieszczac pojazdami, i samoczynnie naprawia pojazdy obok siebie. Wiec gdy mamy szarze kilku czolgow, a wsrod nich jest mechanik, to uszkodzenia mopzna szybko i skutecznie naprawic. Odnosnie latania-Eld skrzywil tu jego obraz systemu latania w grze, bo ono jest naprawde latwe, nie wiem przez ile Eld gral w BF2, ale ja po 2 dniach umialem juz wszystko plynnie robic, rozne akrobacje, beczki, petle itp. Odnosnie tarczy po respawnie-naprawde bardzo rzadko sie zdarza aby cie ktos sprzatna po respawnie. Jezeli wiesz, ze tam gdzie sie za chwile respawnujesz jest wrogi czolg po prostu zmieniasz outposta. Nawet jakbys miial tarcze to bys nic nie zrobil. inna sprawa to koszenie z artylerii glowne bazy (np. lotniskowiec na Gulf of Oman) przez lamerskich commanderow, czego sie robic nie powinno, a za to na niektorych servach grozi kick. Najwiekszy zal mam o to ze Eld nie powidzial slowa o rankingach i broniach do odblokowania. Nie wiem, albo on tego nie zauwazyl, albo recenzowal demo :> Mowiac krotko-Eld po prostu spier*** recke i zachwycony ET poszedl grac testowac WoW Battlegrounds. Zawiodlem sie na Eldzie i zaluje bardzo ze nie powierzyliscie recki komus kto jest bardziej dociekliwy i umie recenzowac FPSy, np. gem. Mam nadzieje ze w CDA ukaze sie jakas errata co do tego txtu, a w necie patch odnosnie wyszukiwarki serwow...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem dzisiaj w demko i jestem zachwycony :D. Bardzo mi się podoba ta gierka, ma wszystko co powinien mieć sieciowy FPS. Fajne klasy, bronie, pojazdy itd. za dużo by wymieniać. Jednak uważam, że brakuje trochę tej tarczy po respawnie, bo już kilka razy się zdarzało, że nie mogłem kiwnąć palcem a już czekałem na drugi spwan. Niby można wybrać inne miejsce ale to kolejne sekundy oczekiwania. W każdym razie już szykuję kasę na pełną wersję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wszystkie Battlefieldy - bez dwójki, jak na razie. Grałem w demo i B2 wymiata!!! Pamiętam, zakochałem się w Battlefieldzie 1942, grając w sieci z kolegami i nieznajomymi. B. Vietnam nie był zbyt ciekawy, chociaż miał porządną muzę. Dla mnie ocena 9+ dla B2 jest zbyt niska - 10 to odpowiednia ocena. Dobrze, że nie trzeba teraz chodzić do szkoły - bo nie miałbym czasu na granie w Battlefielda 2...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Eld naprawde schrzanil recenzje, ma sie wrazenie ze napisal ja na odp****. Nie wspomnial o wielu waznych rzeczach, ktore buduja ocene BF2. Nie wspomnial o polskiej wersji ktorej wcale nie trzeba instalowac, mozna grac w angielska, natomiast polska jest taka poj*** ze wrecz moze zniechecic do zakupu gry, po prostu poj*** a nie smieszna, tak jak bylo z Far Cry`em. Eld odwalil recke na 4 strony, ale coz z tego jesli o niczym tam nie wspomnial z tych najwiekszych zmian w stosunku do serii. Niwiarygodne, ze Eld dal grywalnosci 9, a pisze ze grywalnosc jest "wrecz niebotyczna"! Natomiast ET, ktore ma IMO znacznie mniejsza grywalnoscc w porownaniu, dostalo za nia 10! BF2 jest po prostu rewolucyjnym w stosunku do serii, bylo to juz widac na pierwszych screenach i filmikach z niego. Przy BF2 BF1942 czy BF Vietnam sa poprostu niedorobionymi kaszanami, sa zupelnie bez porownania, do BF2 sie nie umywaja, maja wielka liczbe bugow, a Eld porownuje je do siebie, twierdzac ze w "BF2 grywalnosc jest lepsza niz chocby w BF Vietnam"! To tak jakby porownywac WoW i zwyklego Warcrafta. Trzeba bylo porownac chocby z ET, ktore dostalo podobna ocene. I odpowiem Ci na Twoje pytanie Eld: BF2 JEST najlepszym FPSem onlineowym mimo swoich wszelkich buraczkow! Znacznie przebija pod kazdym wzgledem ET i inne gry, chocby dlatego ze jest znacznie bardziej rozbudowany. Eld rozsmieszyl mnie do lez mowiac o wsparciu artyleryjskim "nic nie zastapi dobrze rzuconej puszki w ET" LOL!!! Po pierwsze: mapy w BF2 sa znacznie wieksze, wiec rzycze przyjemnego biegania, jesli nie umiesz latac (o wiele wiekszym prawdapodobienstwie smierci to juz nie mowie). Eld, a czy to zle ze kazda klasa moze zostac Commanderem? Dla mnie to jest super, bo jak nie chcesz juz wiecej dowodzic, albo po prstu nie umiesz tego robic na danej mapie, to rezygnujesz i grasz dalej jako zwykly wojak. Odnosnie mechanika-Eld nie wzial pod uwage tego ze ów moze sie przemieszczac pojazdami, i samoczynnie naprawia pojazdy obok siebie. Wiec gdy mamy szarze kilku czolgow, a wsrod nich jest mechanik, to uszkodzenia mopzna szybko i skutecznie naprawic. Odnosnie latania-Eld skrzywil tu jego obraz systemu latania w grze, bo ono jest naprawde latwe, nie wiem przez ile Eld gral w BF2, ale ja po 2 dniach umialem juz wszystko plynnie robic, rozne akrobacje, beczki, petle itp. Odnosnie tarczy po respawnie-naprawde bardzo rzadko sie zdarza aby cie ktos sprzatna po respawnie. Jezeli wiesz, ze tam gdzie sie za chwile respawnujesz jest wrogi czolg po prostu zmieniasz outposta. Nawet jakbys miial tarcze to bys nic nie zrobil. inna sprawa to koszenie z artylerii glowne bazy (np. lotniskowiec na Gulf of Oman) przez lamerskich commanderow, czego sie robic nie powinno, a za to na niektorych servach grozi kick. Najwiekszy zal mam o to ze Eld nie powidzial slowa o rankingach i broniach do odblokowania. Nie wiem, albo on tego nie zauwazyl, albo recenzowal demo :> Mowiac krotko-Eld po prostu spier*** recke i zachwycony ET poszedl grac testowac WoW Battlegrounds. Zawiodlem sie na Eldzie i zaluje bardzo ze nie powierzyliscie recki komus kto jest bardziej dociekliwy i umie recenzowac FPSy, np. gem. Mam nadzieje ze w CDA ukaze sie jakas errata co do tego txtu, a w necie patch odnosnie wyszukiwarki serwow...

Brawo! Dobrze to ująłeś :) Jedyne co Eldowi wg. mnie wyszło w tej recenzji to ocena :) (chociaż może 10 się należy?:D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DeVastator 0o
Gra znacznie lepsza od swoich poprzedniczek. Jej największą zaletą jest ogromna grywalność, dużo większa niż ta z BF Vietnam. Posiada rewelacyjną oprawę audio-wizualną. Mnie najbardziej się spodobał tryb dowódcy.

Jednak nie jest to gra bez minusów. Ważniejszymi z nich jest brak tarczy po respie. Drugim poważnym błędem jest podnoszenie broni np. gram sanitariuszem i skończyła mi się amunicja, widzę ciało komandosa, podnoszę jego broń i od tej pory gram jako komandos; niedorzeczne prawda??

Spisałeś to co jest napisane w CDA po co ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale wydajne mi się, że Eldowi coraz gorzej wychodza recki.

Co do BF2 to wszyscy mówią jakie jest super - musze zainstalować demko :)

Odstraasza mnie troche ograniczona gra do 10 minut ale trzeba sprawdzic.

Jak jest z poziomem trudności? ile muszę trenować, żeby nie wyjśc na głupka w multi? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...