Skocz do zawartości
Gość kabura

Far Cry (seria)

Polecane posty

To podchodzi chyba trochę pod masochizm :D.

Zresztą ja nie przepadam za katowaniem karty graficznej... Jeszcze się zbuntuje i mi CS będzie skakał :D.

A co do Far Cry to już chętnie zobaczyłbym na jakiej zasadzie działa tam multi i oczywiście jak działa..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć nadzieję, że twórcy wiedzą o tym fakcie i mają zamiar coś z tym zrobić... Ciekawe, czy John Carmack okaże się człowiekem, który spełni daną przez siebie "obietnicę" i dowiedzie, że Doom3 nie będzie grą "trzech E3" - czyli ma czas do maja :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Raczej nie podzielą. Są wprawdzie zaawansowane technologiczne, ale nie zrobione z takim rozmachem jak DNF. Książę miał mieć tak dużą interaktywność jak to tylko możliwe. I jak widać stworzenie takiej gry okazało się na tyle trudne, że wręcz niemożliwe. O tegoroczne wielkie tytuły nie musimy się bać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście... Jeszcze, żeby tylko one okazały się "tegoroczne" to już byłoby świetnie... Jeżeli premiera np. Half Life2 zostanie przełożona (TFU!!) na gwiazdkę (TFU, TFU !!) to będzie tragicznie... Co do Far Cry - to ciekaw jestem, czy bardziej zoptymalizowali kod...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Ciekawe tylko skąd wiedzą, że nie dorówna mu żaden Doom? :) Wydaje mi się naturalne, że ludzie niezdrowo się podniecają takimi tytułami jak Far Cry bo to nowe, świetne technologiczne. Ciekawe jak będą mówić gdy od premiery minie parę miesięcy (szczególnie po porównaniu z innymi wielkimi tytułami)? Jeśli to prawda z tą optymalizacją, to bardzo dobrze się składa. Szybkości działania nigdy za dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakby nie patrzeć, to ostatnio twórcy chyba wzięli sobie do serca to, że trzeba optymalizować gierki. Dla przykładu można wymienić tu Colina4, Toca Race Driver 2, far cry (dema ofkoz) - wyglądają ładnie i ładnie działają - oby tak samo było z D3 i HL2...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, byłem wczoraj u kumpla, który ma A 2.0+, 512MB i GF2Ti i odpaliliśmy FarCry, łaaaał, ale mu to zasuwa...2x więcej fps niż u mnie(A 2.5+, 512, Ti4600), w prawdzie bez efektów z dx8(woda słabo wyglądała), ale byłem naprawde pod wrażeniem :) ...Skoro na karcie z dx7 chodzi płynniej niż na karcie z dx8, to na moim GeForce może chodzić znacznie lepiej niż np. na R9500PRO! :)

Tak gwoli przypomnienia - wszelkie rozmowy o piratach będą karane z całą surowością - RoZy

A co ja takiego o piratach mowilem :?: O tych kolesiach z forum :?: To przeciez nie ja mam pirata, a jezeli zrozumiales ze piszac w tym poscie mialem na mysli full, to sprostuje, ze oczywiscie chodzi o demo :wink:

Pirat nie jestem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, byłem wczoraj u kumpla, który ma A 2.0+, 512MB i GF2Ti i odpaliliśmy FarCry, łaaaał, ale mu to zasuwa...2x więcej fps niż u mnie(A 2.5+, 512, Ti4600), w prawdzie bez efektów z dx8(woda słabo wyglądała), ale byłem naprawde pod wrażeniem :) ...Skoro na karcie z dx7 chodzi płynniej niż na karcie z dx8, to na moim GeForce może chodzić znacznie lepiej niż np. na R9500PRO! :)

Tak gwoli przypomnienia - wszelkie rozmowy o piratach będą karane z całą surowością - RoZy

E, to to juz wyszlo (czy moze gra byla z nielegalnego zrodla :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra(demo) ma tylko niesamowite wymagania co do pamięci RAM 512MB to zwyczajnie dla niej za mało. Na moim A1700+; R9500@pro; 512DDR RAM grałem na takich ustawieniach: 1024X768 noAA wsio poza teksturami na very high i było miodzio, lecz jeśli przestawiłem tekstury na high i wyżej, zaczynało się męczenie pliku wymiany i nie dało się grać. Zastanawiam się co to za ustawienie "custom" może pogrzebanie w zaawansowanych opcjach coś by dało :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na moim 9600 PRO działa ładniutko. Fakt, że parę zbędnych rzeczy mam powyłączane (np. shadows), ale i tak wygląda przepięknie... Jednakże mam nadzieję, że dla full wersji 512 RAM w zupełności wystarczy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu na targach komputerowych ( 20-24 IV ) odbędzie się turniej Far Cry i planuję się wybrać :twisted: Przetestujemy FC w multi... Zapowiada się ciekawie.

Powdodzenia :)

mam jedno pytanko... czy sprawa Radeonow zostala juz wyjasniona? bo jezeli nie, to sobie nie pogram.... chcialem zagrac w demko, co sie okazalo wielkim bledem.... ciezko bylo do wina wrocic :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :D Powiem jedno: FarCry jest rewelacyjny!! Woda wypasienie wygląda, fajne bajery są z render mode(gra może wyglądać np. jak XIII) najbardziej mi sie podoba mod Paradise(wszystko tak ładnie, delikatnie rozmazane), gra chodzi lepiej(U mnie średnio 25-50fps z AA 2x!!), grafika naturalnie lepsza :) Multi jeszcze nie sprawdzałem, świetnie sie jeździ jeepkami(narazie 2 rodzaje i 1 rodzaj motorówki, a to dopiero 2 plansza!!), plansze są ogromne i to w sumie tyle co moge narazie napisać. Ide grać dalej to napisze więcej :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer
Powiem jedno: FarCry jest rewelacyjny!! Woda wypasienie wygląda, fajne bajery są z render mode(gra może wyglądać np. jak XIII) najbardziej mi sie podoba mod Paradise(wszystko tak ładnie, delikatnie rozmazane), gra chodzi lepiej(U mnie średnio 25-50fps z AA 2x!!), grafika naturalnie lepsza Multi jeszcze nie sprawdzałem, świetnie sie jeździ jeepkami(narazie 2 rodzaje i 1 rodzaj motorówki, a to dopiero 2 plansza!!), plansze są ogromne i to w sumie tyle co moge narazie napisać. Ide grać dalej to napisze więcej
A jak na tle Far Cry wygląda Painkiller? Czy entuzjazm opadł? Chciałbym móc samemu to sprawdzić. ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczeże, że Painkiller wygląda dosyć blado na tle FarCry'a. Jeszcze wczoraj kiedy widziałem drugie demo Painkillera wydawało mi się, że jest lepszy, ale teraz, gdy mam pełną FC...no comments..Musze dodać, że FarCry jest bardzo trudny..gram na 3 poziomie z pięciu i ledwo sobie z bratem radzimy..Gram od 14, a dopiero jestem w drugiej planszy :) Naprawde, plansze są największe ze wszystkich gier jakie dotąd widziałem(BTW. 2 plansza to ta sama co w demie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...