Skocz do zawartości
Gość kabura

Far Cry (seria)

Polecane posty

Tak mi się właśnie zdawało... Gra nie oferuje sobą nic - poza wypasiastą grafiką... A niektórzy tu marudzą, że np. doom3 będzie beznadziejny, bo wiele gier ma już podobną grafikę - LICZY SIĘ JESZCZE KLIMAT I GRYWALNOŚĆ...

A swoją drogą, to szkoda Far Cry'a - może multi coś pomoże ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt gra na trudności ustawionej wyżej niż normal frustruje. Co do klimatu to jakiś chyba musi mieć. Niekoniecznie klimat budują bunkry na marsie. Co do samej gry najbardziej liczę na pojedynki snajperskie na znaczne odległości, właśnie jak to wygląda w pełnej wersji? A jak tam potworki z dema reaserch, straszne? A czy wymagania sprzętowe są jednak mniejsze? bo nie wiem czy dokupywać ramu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sn1p3R - nie wiemy, jaka doom 3 bedzie mial grywalnosc... moze to byc wielki hit, przelom, albo wielki kit, tylko psujacy wizerunek firmy... Poza tym, to tez zalezy od gracza... Wojtkowi Far Cry moze sie nie podobac, ale jestem pewien, ze znajda sie tacy, ktorzy beda ta gre uwielbiac nie dlatego,ze ma fajna grafe, ale za to, jaka jest ogolnie..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multi jeszcze nie sprawdzalem. Ide grać, może sie "przebije" :)

Co do snajperów, to są co prawda wierze strażnicze, ale żadko zdaża się snajperom do mnie strzelić, bo ich uprzedzam :)

Co do wymagań, u mnie chodzi 25-50 z 2xAA, a bez tak ok.30-50(nie włączałem frapsa), ale ramu by się przydało drugie 512.

EDIT.

weos, FarCry podoba mi się, ale jak narazie spodziewałem się czegoś więcej..To co na początku zobaczyłem było faktycznie powalające, ale dalej jest już tylko dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weos, FarCry podoba mi się, ale jak narazie spodziewałem się czegoś więcej..To co na początku zobaczyłem było faktycznie powalające, ale dalej jest już tylko dobrze.

To Sn1p3R napisal, iz stwierdziles 'swietna grafika, reszta to chala' czy cos w tym stylu w watku o HL2 lub DOOM'ie 3...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Sn1p3R napisal, iz stwierdziles 'swietna grafika, reszta to chala' czy cos w tym stylu w watku o HL2 lub DOOM'ie 3...

Zaraz, zaraz. W tamtym temacie chodziło mi o to, że Far Cry rzeczywiście ma świetną grafę, ale jak stwierdził Wojtek - spodziewał się czegoś więcej... Dlatego podałem jego zdanie jako poparcie tego, że sama grafika nie zapracuje na to, aby gierka była świetna... A co do Far Cry'a to JA wywnioskowałem z wypowiedzi: "Szczerze mówiąc, to takie upgradeowany Chrome z wypasioną grafą...", że gierka zbyt ciekawa nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz. W tamtym temacie chodziło mi o to, że Far Cry rzeczywiście ma świetną grafę, ale jak stwierdził Wojtek - spodziewał się czegoś więcej... Dlatego podałem jego zdanie jako poparcie tego, że sama grafika nie zapracuje na to, aby gierka była świetna... A co do Far Cry'a to JA wywnioskowałem z wypowiedzi: "Szczerze mówiąc, to takie upgradeowany Chrome z wypasioną grafą...", że gierka zbyt ciekawa nie jest.

Wiec jednoczenie uwazaz, iz Chrome tez jest slaby?? no coz... po za tym, jak juz napisalem ,kazdy ma swoje zdanie na temat gier.... np Wojtkowi przestal sie podobac Far Cry... [lecz po pewnym czasie moze odnalezc w nim 'to cos' i bedzie zadowolony... ] jednoczesnie Ty mozesz sie z nim nie zgadzac, poniewaz twoi, zdaniem gra jest lepsza niz on uwaza... wiec zamiast sie powolywac na czyis gust, zagraj sam.... ale racja jest ze grafa to nie wszystko....

ps - mozesz mnie nie zrozumiec, ale nie wiedzialem, jak to opisac ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzę tak na podstawie dema, w które GRAŁEM i potwierdziło się właśnie to, że Far Cry nie jest tak genialny jak zapowiadano... Owszem na pewno trzyma jakiś poziom, ale stwierdzę dokładnie gdy zagram (nietety mój brat nie był w USA i nie skombinował jeszcze Far Cry, a w piraty nie mam zamiaru grać)... Co do CHROME - owszem stwierdziłem i teraz i wcześniej, że gra niezbyt mi się podoba... Sądzę, że jej wartość w głównej mierze obniżyło zarówno demo jak i ogólny pomysł na grę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damo to nie wszystko... tak samo bylo ze mna.. gralem w demo chroma, i mi sie nie za bardzo spodobalo, ale jak juz zagralem w pelna wersje, to zmienilem swe zdanie o grze... Tak samo jest z innymi demami... no colin mcrae 04 wypuscil demko... jak juz je wlaczymy, to jest wielki napis, ze jest to czesc gry, ktora zostala ukonczona w 95 %... nie powinnismy osadzac gier, tylko dlatego,ze gralismy w dema...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że dema to nie wszytko, ale co ja mam zrobić, gdy grając w demo Far Cry'a bałem się właśnie, że poza wspaniałą grafiką zbyt wiele do zaoferowania może nie mieć (chodzi mi o fabułe itp.), dlatego powołałem się na WOJTKA, który grając w pełną wersję stwierdził, iż czegoś grze najwyraźniej brakuje: "Kurcze, im więcej gram w tego FarCry'a, to tym mniej mi sie podoba..".

Tak samo w przypadku Chrome'a. Demo było najwyraźniej do bani... Być może pełna wersja po zainstalowaniu bodajże jakiegoś patcha (bez którego wcześniej gra zachowywała się podobnie jak demo) jest także ponoć w porządku. Nie chcę kupować w ciemo... A jedyne co mi zostaje to znaleźć qmpla z tą grą, bo po tym co widziałem w demie to ryzykować zakupu nie chcę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Chyba na razie jeszcze nie wiadomo jak naprawdę jest z Far Cry. Wojtek napisał, że coraz mniej mu się podoba, ale to nie znaczy, że tak będzie do końca. Możliwe, że jeszcze będzie bardzo dobrze. A Chrome rzeczywiście dopiero po zainstalowaniu patcha 1.1.1.0 staje się świetną gierką. Wcześniejsza wersja jest trochę lipna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie za bardzo rozumiem, jak mozna osadzac fabule gry po tym, jak sie gralo w demo... Poza tym, Wojtek ma wersje z usa, wiec jak gra sie pokaze w polsce, to moze byc juz dostepny patch i kto wie, moze juz bedzie na plytce z gra...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, zmieniam opinie podaną wyżej..Co plansza to inna opinia :wink:

A więc..Wylądowałem na jakiejś wyspie...jest wieczór, widać zachód słońca. Naciskam "b" i włączam lornetke(z zoomem :lol:) Licze przeciwników..1, 2, 3, 4...13, dobra nie ma sensu liczyć :) Skradam się do lasu, tak tajnie jak tylko moge..A niech to! Zauważyli mnie, jeden debil włącza alarm, helikopter startuje i praktycznie nie mam szans..Dobra, load..Znowu skradanka i znowu kaput :) i tak z pięć razy. Wkurzony, podpływam pod samą baze przeciwników(bez problemu mnie widzieli, miałem fuxa. Mówie sobie: "A co tam, ide na chama" :), reload..Seryjka, dwóch poszło, granacik, 3 poszło, ide pod taką jakby "skałe", żeby mnie nie dorwał helikpoter..Jakiś koleś z daleka próbuje mnie dorwać z miniguna, "v" , podczołgałem się troche, snajperka, zdjąłem jednego, patrze-helikopter..strzał, koleś z helikoptera spada..lornetka, rozglądam się->czysto :) Ide do "chaty" na wzgórzu po "keycarda", dobra mam, przy okazji apteczka jest, oki..Ide do jakiejś jaskini, wyskakuje jakiś koleś, rozgląda się, ale mnie nie widzi, ja z uśmiechem mam go sprzątnąć, kiedy rzuca się na niego jakieś dziwne "coś"(jakiś potwór), przechodze dalej, gdzie niby miałbyć ten potwór iii...ide grać dalej :lol: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no no... widze, ze jednak Twa opinia byla przedwczesna... ale co tam... jak juz ukonczysz gre, to daj znac, podam Ci moj adresik i mi oryginalne plytki przeslesz, zeby nie bylo, ze w piraty gram :D :lol: ;) zart ofc... zna ktos juz moze przyblizona date wydania tej gry w polsce??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma byc pelne, nie kinowe.

To macie farta :) Mi tam nic nie szkodzi, bo kwestie "nawigatora" też w pełni rozumiem(jak na razie :) )

Czemu mamy miec takiego farta? farta to moze bedziemy mieli, jak cena gry bedzie wynosic pozniej 100 zl.... :evil: :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie farta z tym, że wszyściutko będziecie mieć w PL. Niewiem jak wy, ale ja wole PL niż ANG(chociaż oba rozumiem, to zawsze swoj lepiej :) )

A co do ceny, to pozbierajcie jeszcze na 5.1 to w pewnych misjach pikawa wam wysiądzie :D Już w FC można sie bać, a co dopiero przy D3 :shock:

Zastanawiam się, czy będe w stanie zagrać w DooMa 3 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie farta z tym, że wszyściutko będziecie mieć w PL. Niewiem jak wy, ale ja wole PL niż ANG(chociaż oba rozumiem, to zawsze swoj lepiej :) )

A co do ceny, to pozbierajcie jeszcze na 5.1 to w pewnych misjach pikawa wam wysiądzie :D Już w FC można sie bać, a co dopiero przy D3 :shock:

Zastanawiam się, czy będe w stanie zagrać w DooMa 3 :)

no no no.. zapowiada sie niezla sieczka :twisted: poza tym w takich grach czy jest to wersja PL czy ANG to dla mnie nie ma wiekszego problema :) A dlaczego mamy sie bac? gra az tak przeraza? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego mamy sie bac? gra az tak przeraza? ;)

Przerażać, to tam nic nie przeraża raczej(są wprawdzie takie potworki "małpiszony" ale one raczej śmieszne są ) :) , ale jak Ci taki potworek z nienacka wyskoczy to można zawału dostać :) I takie akcje są bardzo często :) Przynajmniej dotąd dokąd doszedłem, bo teraz gram w Painkillera :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...